IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3081  
Стар 6th January 2018, 12:36
Chocolate9 Chocolate9 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 113
По подразбиране

Здравейте. Както обещах, публикувам информация за д-р Алев Джамджъоглу. Цената за първична ринопластика при него е 2500 евро. Ще проведем безплатни консултации в София на 10 февруари. За записване на час моля обадете се на 0877909255. Ето и българските страници, над които все още работя, но все пак вече има достатъчно снимки, за да придобиете представа за резултатите му:
Инстаграм: dralevcamcioglu.bg
Фейсбук: https://www.facebook.com/%D0%A0%D0%B...8137755279351/
Отговори с цитат
  #3082  
Стар 10th January 2018, 16:56
mims2018 mims2018 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2018
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте и от мен! Нова съм във форума въпреки ,че реално чета темата сигурно от самото и създаване.Запозната съм с работата на всички хирурзи коментирани тука но за съжаление от толкова много мнения,снимки,мои лични разбирания за успеша операция и красиви носове не успях да се ориентирам към никое от коментираните тука имена.Избрах хирурга при който искам да се оперирам от чуждестранни форуми и най-вече от снимки на негови носове които видях в социалните мрежи.Продължавам да не съм сигурна в избора си а и цените при въпросния хирург са малко по -високи от колкото ми се иска, но вече имам час за консултация.За момента притесненията са ми главно от това как ще се оправя в Истанбул.Със самолет ми се струва скъпо а и клиниката е доста далече от летището ,сигурно таксито ще ми излезе колкото полета.С автобусите въобще не съм запозната как стоят нещата, но като прегледах не са им много гъвкави разписанията.Ако може момичета които са преминали през всичко това да споделят какъв е най-изгодния и удобен начин за отиване и връщане до там ще съм много благодарна.

Последно редактирано от mims2018 : 10th January 2018 на 17:04
Отговори с цитат
  #3083  
Стар 10th January 2018, 17:20
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Здравей, такситата в Истанбул изобщо не са скъпи, аз през целия ми престой само с таксита се придвижвах. До Истанбул отидох и се прибрах с автобус. От автогарата до хотела, ми излегна около 20 турски лири таксито. Би ли споделила при кой лекар ти е операцията ?
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #3084  
Стар 10th January 2018, 18:00
mims2018 mims2018 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2018
Мнения: 3
По подразбиране

Baris Cakir се казва хирурга забелязах ,че е доста популярен в Истанбул.От снимките в инстаграм неговите носове най ми харесват въпреки че няма много снимки преди и след а главно след.Попринцип харесвам почти всички носове правени в Турция в профил ,но фронтално винаги има нещо което не ми харесва и ми изглежда прекалено "оперирано".,а и много не ги снимат в лице само в профил.
Въпреки че и този хирург има носове които не харесвам е може би единствения при който харесвам по голям процент от работата му.Цената при него ме притеснява дали си заслужава да се дадат толкова пари за нос а и консултацията се плаща.Преди се бях ориентирала към Дилбер и като цена и като организация той е най-подходящ ,но точно при него ме дразнят носовете в анфас.
Отговори с цитат
  #3085  
Стар 10th January 2018, 19:08
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Може ли да ми кажеш каква е цената ? Ако искаш пиши на лични. А това за прекалено оперирания вид на носа - имай предвид че като гледаш снимки на оперирани, първия един месец винаги е леко подут носа и това си личи най-вече фронтално. Отделно седи подут носа точно между очите, едно изражение точно като аватар се получава.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #3086  
Стар 10th January 2018, 20:29
mims2018 mims2018 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2018
Мнения: 3
По подразбиране

Немога да пращам съобщения не знам защо .Цената на операцията е 30000 TL тоест около 13 хил.лв .Доколкото знам и при Авшар са такива цените и Илхан май ги е вдигнал ,но всравнение с Дилбер си е почти двойно ,а истината е че и Дилбер има много добри резултати .В лице както казах нещо в самия връх не ми харесва по някой път как му се получава, много събран все едно е отделно от носа ..може и да е търсен ефект..или пък както каза ти ефекта “аватар” но сигурно при всички е така в началото.Това са си някакви мои наблюдения не изключвам и да си въобразявам толкова снимки и носове съм гледала ,че сигурно съм се побъркала
Отговори с цитат
  #3087  
Стар 10th January 2018, 20:59
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Просто информативно ти го казвам след ходих на около 10 консултации в Истанбул. Повечето им лекари взимат между 2500 -3500 евро за първа операция, освен няколко, които се водят топ лекари. На мене Илхан ми каза цена от 24 000 лева за ревизия. За Дилбер нямам представа, бях на консултация, но ми каза, че в моя случай не се наема да оперира, така че не сме коментирали цена.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #3088  
Стар 11th January 2018, 09:01
Chocolate9 Chocolate9 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 113
По подразбиране

Здравейте. За интересуващите се от цените - при д-р Илхан цената за първата операция в момента е 4000 евро, за ревизия зависи от сложността на случая.
При д-р Алев Джамджъоглу първата е 2500 евро, а ревизията - 3250 евро. Цените са по-евтини, тъй като не оперира с ултразвук, а чрез класически методи.
Отговори с цитат
  #3089  
Стар 11th January 2018, 10:30
Chocolate9 Chocolate9 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 113
По подразбиране

Здравейте отново. Включвам се този път по малко неприятна тема, но като част от екипа на д-р Илхан, а и като негова пациентка се чувствам длъжна да го направя. Постът ми е свързан с недоволна негова пациентка, която разпространява, смея да твърдя, лъжлива информация по негов адрес. Най-лошото е, че не го прави тук, а изпраща лични съобщения на бъдещи негови пациенти с цел да ги откаже от операциите им. Няма да споменавам имена, нека този човек, ако реши, да застане зад думите си.
Нека първо разкажа накратко ситуацията с нея. Преди няколко месеца дойде на консултация при д-р Илхан с желанието да се подложи на ревизия при него. Доколкото си спомням предишната е била преди около 6 години. Случаят беше сложен, най-вече заради проблемната кожа на носа й. Много често д-р Илхан отказва операции на хора с проблемна кожа, точно защото тя е един от най-важните фактори за крайния резултат и успешното възстановяване. Нея се съгласи да оперира, тъй като прецени, че тя няма нереалистични очаквания. Тук явно му е била грешката. Вече са минали около 7 месеца от ревизията й и възстановяването все още върви бавно поне според снимките, които лично ми изпрати.
Но нека се върна на некоректната информация, която тя разпространява:
1. Не е сигурна, че е била оперирана от д-р Илхан, тъй като не го е видяла в операционната преди и след операцията. - Ако това е възможно тук в България, не мисля, че в Турция някой би си позволил подобен абсурд. Лекари на нивото на обсъжданите тук във форума никога не биха рискували репутацията си и застрашили работата си по такъв начин. Абсолютно всеки решил да се довери в ръцете на д-р Илхан бива опериран лично от него и екипа му!
2. На много голяма част от пациентите му се налагали повторни корекции. - На консултациите д-р Илхан винаги предупреждава (особено тези с ревизии), че има дори и малка вероятност да се наложи лека корекция след операцията, както той я нарича "retouch.'' Тези корекции най-често се налагат при пациенти с проблемна кожа, защото той може да направи едно в операционната, а след няколко месеца да изглежда по различен начин. Има много фактори независещи от лекаря при самото възстановяване - дали пациентът е пушач, как се храни, как реагира организмът му в следоперативния период и т.н. Освен това, самата кожа на носа има определен лимит на еластичност при 1 процедура. Съответно е много важно какъв резултат очаква пациентът. Ако кожата на носа му е дебела, а той иска драстично смаляване, естествено, това няма как да се случи в една операция. След първата процедура ще получи смаляване от 10-15-20%, за да може кожата ще се адаптира към новата структура на скелета. Ако това не го задоволява, ще се подложи на корекция, която подчертавам, НЕ Е РЕВИЗИЯ, т.е. костта не се руши и изгражда наново! Най-често трае около 20-тина минути. И между другото екипът на д-р Илхан е един от тези с най-малък процент на ревизии след техни операции.
3. Не е сигурна, че д-р Илхан ще поеме отговорност за лошия й резултат и ще се съгласи да я оперира повторно без да заплати отново. - Това го повтаря може би на всяка консултация. Винаги казва, че веднъж оперираш ли се при него, в продължение на 2-3 години ще сте като семейство и ще се виждате на всеки 2-3-6 месеца за консултации, за да следи възстановяването и да се намеси отново при нужда. Ето тук публично го обявявам, има го черно на бяло - единственото, което е необходимо като повторно заплащане са таксите на болницата, които в момента са 1750 турски лири.
4. Болницата, в която оперира в момента, е много евтина, разхождали се плъхове, сестрите не използвали ръкавици и т.н. - Това вече е абсолютно несериозно и дори не знам дали има смисъл да го коментирам. Понеже не знам как да кача снимки тук, нека всеки желаещ да види "евтината болница", която между другото е само на 2 години, да ми пише във вайбър на 0877909255 и ще изпратя снимки. Сами ще прецените дали е възможно такова нещо.
За съжаление, в тези форуми много рядко пишат доволни пациенти. Тръгват си щастливи след операцията и забравят. И е разбираемо! Ако аз не се занимавах с това, с което се занимавам в момента, най-вероятно щях да постъпя по същия начин! Но все пак, четящите форума, имайте го предвид!
Няма да Ви отегчавам повече, ако някой има въпроси към мен, нека ми пише на посочения по-горе номер.
Отговори с цитат
  #3090  
Стар 11th January 2018, 23:17
sunflower21 sunflower21 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2017
Мнения: 13
По подразбиране

Chocolate9, чувствам се длъжна да отговоря на публикацията ти, защото ме засяга лично. Разбирам, че работиш за доктор Илхан и по всякакъв начин си длъжна да прикриеш това, че има недоволни пациенти, за да няма отлив от бъдещи клиенти, но не приемам да бъда уличавана в лъжа.

Това, което съм споделила с тази госпожа на лично съобщение е самата истина. Не съм човек, който ще си измисля дори да съм недоволна от резултата си. Същата госпожа, на която споделих впечатленията си, като видя снимки от ревизията ми ме попита дали не ме е оперирал негов стажант. Тя ме попита. Аз не съм изразявала първа съмнение дали докторът ме е оперирал. Не само тя реагира по този начин, а и други хора. Написа ми също, че е комуникирала с някаква друга негова пациентка, която била оперирана преди 6-7 месеца и сега януари месец щяла да се подложи на retouches.

Също така друга негова пациентка, която е оперирал преди време и с която коментирахме резултатите си като видя резултата ми с насмешка каза, че явно много е паднало нивото на ревизиите му. Всички тези неща ги пазя и ако искаш мога да ти покажа цялата кореспонденция с тези хора. Не си измислям.

Нормално би било след като те попитат няколко човека дали те е оперирал стажант да започнеш да си мислиш дали е така след като не видиш доктора след операцията и той не се обади да ти каже как е минала дори на следващия ден. А и преди няколко месеца ти ми обеща, че ще видя снимки на носа си от операционната. Така и на видях такива снимки, ако изобщо съществуват.

Умишлено не споделях публично впечатленията си тук, а и не пиша аз първа на хората, които се интересуват от работата на доктора, за да ги настройвам негативно както искаш да го изкараш. Писа ми тази госпожа и споделих нещата както бяха, защото никой не пише, че после се връща за retouches, всички гледат няколкото избрани уау резултати във Фейсбук, които са реклама и си казват, че всичко е супер.
Предизвикваш ме да напиша впечатленията си публично. Добре. Странно как смееш да твърдиш, че нещо е лъжа като дори не си била там.

Марияна, която също не беше доволна от резултата си ми сподели и нейното мнение за болницата и не сямо тя. Искаш ли да ти покажа и нейното съобщение и мнението и за евтината болница и за младия и неопитен екип? Значи не е само мое мнение и не си измислям.

Относно ръкавиците, които не видях да слагат сестрите там, можеш да попиташ Зюлейха, която беше с мен, когато ми взимаха кръв преди операцията дали сестрата беше с ръкавици. Сестрата беше без ръкавици и аз се възмутих пред Зюлейха, защото в България никога не ми се е случвало да ми взимат кръв без ръкавици.
Първо ме бяха настанили в една стая, където така смърдеше каналът в тоалетната, че там не можеше да се влезе. Като дойде докторът в болницата и преди да влезе да оперира момичето преди мен му казах за това, в което той лично се убеди и ме преместиха в друга стая. Преди да ме откарат в операционната сестрата явно нескопосано ми беше поставила абоката (пак без ръкавици), защото после в операционната две сестри разбраха, че този абокат на свивката на лявата ръка не върши работа и сложиха един на китката встрани и един отгоре към пръстите. 3 абоката, които също не им вършеха работа, а аз се тресях от студа там докато ми дупчета ръцете. Най-накрая поставиха още един на дясната ръка на свивката, който свърши работа и се молех по-бързо да ме упоят, защото треперех от студ. Едната от тези сестри беше рускиня, защото ми говореше на руски. Бях с 4 абоката общо на двете ми ръце. После един месец лявата ми ръка беше синя. Съжалявам, че не съм снимала надупчената си ръка.

Може би аз не съм имала късмет, че се случи всичко това, но мога да се зъкълна, че това е самата истина. Дори да съм недоволна от резултата не бих си измисляла всичко това. Странно как така пламенно уличаваш някого в лъжа след като не си била там.

Също така трябваше да направя видео да се чуе как през нощта топуркаше плъх във вентилационната тръба и се опитваше да излезе, но за щастие имаше решетка. Знаеш ли какво означава това за човек, който има фобия от гризачи да очаква всеки момент да се появи това животно? Много съжалявам, че нямаше придружител с мен по същото време, за да докаже думите ми.

Защо никой не говори и дума английски в тази болница? Никой! Администрация, сестри...Ако не бях със Зюлейха да ми превежда при регистрацията как щях да се разбера с тях? Със сестрата, която минаваше на визитация през нощта се разбирах с жестове. И дума английски не знаеше. Иначе докторът постоянно повтаря как има пациенти от цял свят. Като има пациенти от цял свят и гради имидж на топ доктор би трябвало да осигури една сестра, която знае чужд език, за да може да се комуникира с пациентите. Все пак операцииите при него са доста скъпи и поне това би трябвало да направи. Не е ли така?

Докторът ме уверяваше как операцията ми щяла да е сложна и дълга. Също така ме попита в София на първата консултация дали първата ми операция е била кратка и предположи около час и каза, че е малко за такъв сложен случай като моя и да се приготвя за 2-3 часова операция в Истанбул.

Първо ревизията ми беше насрочена за 31 май. Обаче като отидох на първата консултация в Истанбул докторът ми каза, че ще е на 1 юни, защото не оперира ревизии два дни един след друг. Мисля, че още от самото начало се знаеше, че моят случай е ревизия, за да ми се дава дата, когато не се правят ревизии.

На 1 юни докторът закъсня за първата операция и мен като ревизия ме вкараха в операционната към 18.00 ч. и нещо. После докато ми сложат абокатите там мина време и най-накрая ме упоиха. Събудих се към 20,00 ч..

Зюлейха, която си беше тръгнала, защото мислеше че доста време ще отнеме ревизията ми също се учуди, че е минало всичко много бързо като и звъннах като се събудих. Ревизията ми е продължила час и половина. Доколкото знам от други оперирани техните първични ринопластики при доктора са били по 2 часа и половина. А ревизиите не са ли по-сложни? На базата на това, че моята щяла да е сложна ми беше определена и цена от 7200 евро. Не мина да ме види след операцията. Не се и обади. Нито на следващия ден. Седях и чаках в болницата без никаква информация какво се случва. Операционната сестра Джансу дойде към 14,00 ч. в болницата на следващия ден и мина да ме види и ме изписаха.

Мислиш ли, че такова отношение към пациента е нормално? Пациент, който се подлага на ревизия и има доверие в доктора си би трябвало поне да получи малко внимание. Да, докторът е много зает, но това не е оправдание.

После на последната контрола преди да си тръгна за България не получих епикризата си, за която бях предупредила, че ще ми трябва за 12 юни. Казаха ми, че не е дописано нещо в нея. 12 дни след операцията нямах епикриза. Обещаха ми, че ще и я изпратят по имейла. Няколко дни след това нищо не получих и ако си спомняш се свързах и с теб, за да си я поискам.Трябваше да моля за нещо, което би трябвало да получа след операцията.

Снимки мога да прятя и аз на когото иска. На тях се вижда кривящия ми нос вляво, "легналия полицай" над върха ми и очертаващия се остър хрущял вляво на върха.

На последната контрола ноември месец докторът ми каза, че ми е мазна кожата и затова носът ми изглеждал голям и да съм си сменила дерматолозите. Държа да отбележа, че инфекция на кожата на носа си нямам. Да, имам по-мазна кожа, особено след операцията. Мисля, че и други ще го потвърдят това, че след упойка има повече омазняване.

Доволните пациенти не пишат, но и недоволните не пишат, а споделят помежду си. Ти знаеш за хората, които се връщат за retouches и за недоволните, но се правиш че не съществуват.

Последно редактирано от sunflower21 : 12th January 2018 на 00:17
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:05.