IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 13th April 2007, 13:17
diapan diapan не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: София
Мнения: 549
По подразбиране

Редовен полов живот водя, но целта на противозачатъчните (поне основната ) няма да е превенция. Абе да ти кажа и на мен ми прозвуча малко странно, но тя е много добър професионалист пък и беше доста убедителна, а аз трудно се хващам на такива неща. Вече втори лекар ми казва, че ако пия 6 месеца хапчета ще ми се отрази много добре на кожата, цикълът ми ще е по-лек (по принцип е бая обилен) и...........едва ли не било полезно . Даже първият ми беше изписъл конкретно Жанин, но аз не го пих. Така или иначе и да реша да го пия ще е за кратък период от време. Оффффф, имам време до вторник да си помисля...
__________________
Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата.
Отговори с цитат
  #62  
Стар 13th April 2007, 13:50
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Всъщност сред противозачатъчните най-общо да ги наречем Диането е „най-безвредно”. Пък и ако си го пиеш само 6 месеца както ти казваш не виждам кой знае какъв проблем. Е, разбира се кожата ти ще се подобри много, цикълът ти определено ще се скъси (при мен продължава 3 дни), няма да е толкова обилен, пъпки почти няма да ти излизат. Аз подхождам така остро (за което се извинявам ако съм те обидила), защото го пия вече много дълго време и изведнъж се стреснах, сещайки се за всички нежелателни (евентуални,но все пак съществуващи) последствия от прекомерно дългата му употреба. И затова гледам да предпазя всички
Отговори с цитат
  #63  
Стар 13th April 2007, 14:04
diapan diapan не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: София
Мнения: 549
По подразбиране

Изобщо не си била остра и не си ме обидила, даже предполагам, че на твое място бих реагирала по същия начин . Я ми кажи трябва ли да спра цигарите, ако реша да пия хапчета? От това, което чета, май не е много фатално ако не ги спра съвсем. Аз не съм страстен пушач, но седна ли на маса вечер - е не мога без цигара !
__________________
Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата.
Отговори с цитат
  #64  
Стар 13th April 2007, 14:43
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

абе, то в указанията пише и да не пиеш и не знам си кво да не правиш. обаче понеже аз много обичам да си пийвам и пуша и още преди да започна да ги пия се консултирах с гинеколожката ми и тя каза, че изобщо даже не е фатално. и аз си се забавлявам
Отговори с цитат
  #65  
Стар 13th April 2007, 14:48
diapan diapan не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: София
Мнения: 549
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Puppito
и аз си се забавлявам
Само такаааааааа

П.П. И аз ще питам във вторник, като отида при мойта, но мисля, че наистина не е фатално.
__________________
Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата.
Отговори с цитат
  #66  
Стар 13th April 2007, 14:57
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

еми жива съм след толкова опаковки изпити + уиски + мнооооооого цигарки 8)
Отговори с цитат
  #67  
Стар 13th April 2007, 15:03
diapan diapan не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: София
Мнения: 549
По подразбиране

__________________
Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата.
Отговори с цитат
  #68  
Стар 13th April 2007, 16:37
ADA ADA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 44
По подразбиране

А на мен ако знаете какво ми се случи днес! Нали ви писах че ми изписаха противозачатъчни защото ми "откриха" поликистозни яйчници,а пък днес друг лекар (според мен и не само според мен по-добър) ми погледна снимките на ултразвука и ми каза че поликистоза няма!!!!!И сега на кого да вярваш, какво да правиш направо незнам.Всъщност каза ми че щом съм почнала да пия хапчетат да не ги спирам, но нямало поликистоза.
Отговори с цитат
  #69  
Стар 13th April 2007, 16:45
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Колкото и тъпо да звучи, консултирай се с още един лекар.
А иначе е прав, щом си ги почнала, изкарай месеца.
Отговори с цитат
  #70  
Стар 14th April 2007, 13:23
ADA ADA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 44
По подразбиране

Да и аз това мисля да направя, дори съм говорили за още двама лекари,колкото и смешно да звучи, но пък си е сериозна работа.А иначе ги пия вече трети ден (как звучи само) но не се чувствам зле, може би е още рано де.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: запротивозачатъчните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:55.