IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th April 2007, 02:08
Plam Plam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 20
По подразбиране Косопад

Имам проблем с косопада.От около година и половина ми пада страшно много косата вече опитах всякакви итамини и шампоани.. но по никакав начин не промених нищо.Дайте ми савет ако сте имали сащият проблем като мен.Може пак да помогне.
Благодаря ви.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 10th April 2007, 16:55
MiCskillZ MiCskillZ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Sofiq
Мнения: 1 401
По подразбиране

шампоани на Schwarzkopf bonacure ги водят нищо не ти обещавам, но баща ми го използва и май е доволен... можеш да си го намериш в почти всеки фризьорски салон....
__________________
Или сИ лиЧносТ иЛи Си ГовеДо....
Отговори с цитат
  #3  
Стар 10th April 2007, 17:09
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Plam - дерматолог е моят съвет.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 11th April 2007, 01:16
Plam Plam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 20
По подразбиране

Ами аз на дерматолог ходих и там по неговите изследвания ми каза че хидратацията на косата ми е почти на 100% кожата на главата ми е здрава,нямам проблеми и с корените... според нея проблема е на стресова основа.. препорача ми да пия релаксиращи хапчета и витамини???
Отговори с цитат
  #5  
Стар 11th April 2007, 09:09
ribka ribka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 81
По подразбиране

Вземи си специални ампули.Има ги на най-различни цени от 1.20 бройка до 100-на лева кутия .Има ги по аптеки и козметични магазини.По мои наблюдения и евтините и скъпите помагат с еднакъв успех.
__________________
http://www.help-radi.org/
Отговори с цитат
  #6  
Стар 11th April 2007, 10:04
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

аз съм пила " Пантогар " - за косопад преди време
Отговори с цитат
  #7  
Стар 11th April 2007, 21:47
buba777 buba777 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Plovdiv
Мнения: 7
По подразбиране

Аз мисля че ампулите са най доброто решение. Моя позната използва и е много доволна от ампулите на DUCREY
Отговори с цитат
  #8  
Стар 11th April 2007, 21:54
Ани Ани не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 242
По подразбиране

не мисля че шампояни или каквито и да е мазила ще ти помогнат трябва да се установи причината за косопада
би ли обяснила точно какъв е - в смисъл равномерно ли пада или се образуват оголени петна
Отговори с цитат
  #9  
Стар 18th April 2007, 08:39
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране

Аз се оправих и след двете раждания с хранителни добавки за коса, кожа и нокти на Vision, но се продават чрез дистрибутури само. И сега пролетно и есенно време си взимам профилактично. Имах много приятелки със същия проблем, които не им вярваха и пробваха какво ли не, но нищо. Изчакаха да им опадат съвсем и тогава решиха да пробват. Сега все някоя се сеща да и поръчам от мойта дистрибутурка. Цената е 45 лв., а за по-бърз ефект първия път го пия с още една добавка, казва се Детокс(котешки нокът), който чисти организма на клетъчно ниво, от шлаки и токсини, и още на втората седмица ми спира падането на коса.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 18th April 2007, 09:23
Някаква_Такава Някаква_Такава не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 410
По подразбиране

Ако имаш възможност ,пробвай да натъркваш корените с чесън -това е естествено КРАЕН вариант ,но много помага
Ако го пробваш -много внимавай да не те навали дъжд ,че така миришееееее.... иначе като е суха косата не се усеща толкова.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Косопад
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:41.