IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Секс


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 11th March 2009, 20:07
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране Влияят ли сезоните на сексуалноста ви!

На мен определено ми влияят! Имам чувството, че каквото става с природата и обстановката, това става и с мен самия и със сексуалните ми идеи и желания.

През зимата ... май повече ме изнасилват мен - признавам си. За разлика от общоприетите правила, че зимата не се работело а само се спи и се яде - едва ли не, то при мен е обратно. Седя и работя до късно, нещо нямам много време за секс. Още повече всички наоколо са надурлени с някакви дебели дрехи, абе нищо дето да ти полъхне на секс!

Зимния секс, за себе си, го определям като лежерни ласки върху меча кожа, пред запалената камина!

Виж, като се зададе пролетта, нещо се надига със страшна сила в мен. Задържаните през зимата емоции почват да напират с всичка сила. Започвам да виждам еротиката дори в извивките на женски профил, в мекотата на женската шия, деколте. (Много съм плодовит в това време. И двете ми деца са заченати в този период )
Почва да не ми се работи толкова, търся откритите места за срещи и директната комуникация с хората (жените най вече) Зареждам, зареждам, зареждам и вечерта ..... буууум!!! Взрив.

Лятото, дори сънувам разголена женска плът, ... та тя е навсякъде, на улицата, на съседната маса в кафенето, на зъболекарския стол ... вятъра си играе с материите, разкривайки гледки способни да надигнат и мъртвец. Еееех, трудно е да си Мъж в този сезон.

За плажа да не говорим - монокини, прашки ... готов съм за секс по всяко време и на всяко място. Запотената женска плът, полъха, галещ голите тела, навлизащ от отворения прозорец, виковете от удоволствие, които си представяш как съседите слушат ....

......и ето я и есента, като циганското лято - лекомислена, щастлива и ненаситна похот, като за последно връхлита най неочаквано и нахално, ....... за да се завърти отново и отново кръговрата на сезоните на любовта, онази циганска люлка в чиито синджири се оплитаме постоянно!

Бахти аз ли го написах това

Е.....как е с вас
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11th March 2009, 20:10
Аватара на Т-Е-Д-И
Т-Е-Д-И Т-Е-Д-И не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: На Земята
Мнения: 5 855
Изпратете съобщение чрез Yahoo до Т-Е-Д-И
По подразбиране

На мен не ми влияят.
__________________
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 11th March 2009, 20:16
Аватара на tais
tais tais не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 73
По подразбиране

много оригинален текст не,не ми влияят-по-скоро хората около мен предизвикват положителни или отрицателни емоции свързани със секса-зависи от тях...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 11th March 2009, 20:21
Аватара на bibetyyy
bibetyyy bibetyyy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Barbie world ...
Мнения: 2 658
По подразбиране

НЕ МИ ВЛИЯЕ по никъкъв начин!!!
__________________
Политиката е изкуството на възможното ...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 11th March 2009, 20:23
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Няма сезони като си млад. Хормоните играят през всеки сезон - както при теб. Ти май си "винаги готов", като пионерче?
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #6  
Стар 11th March 2009, 20:23
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от goldi
На мен не ми влияят.
__________________
Искам да ме обичат така,както аз се обичам!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 11th March 2009, 20:31
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Хората и обкръжаващата ни среда наистина имат голямо влияние върху възприята ни. Интересно, другите мъже как мислят по въпроса.

Да не се окаже, че мъжете сме по сексуални от жените, дето има една дума - от въздуха сме готови!

Ето сега започвам да си търся причини да съм по често извън офиса. Почва да ми се иска да седна на вън на кафето, да се радвам на красотата на жените наоколо, обръщам по голямо внимание на ниските талии, .... май и колегата като гледам, често, често взе да зачезва ... -"ще взема да се поразходя малко". Абе с две думи, май почват други части на тялото, да ръководят действията ми
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #8  
Стар 11th March 2009, 21:51
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

Ами сексът през различните сезони определено е различен. Примерно зимата не бих се навила да го правя на терасата

От друга страна пък лятото едва ли бих издържала дълго време на себе си корсети и жартиери, дори не бих се и пробвала да ги обличам.

Пролетта ми е любим сезон, много красив, а и тогава започвам да разсъбличам тялото си от тежките зимни дрехи. Не е прекалено топло и изпитвам някаква лекота и жажда за слънце, любов и нови приключения.

Есента е сезон, в който се чувствам много силна и жизнена от натрупаната през лятото енергия.

ходи ми се на море!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 11th March 2009, 21:57
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Зимата много не ми действа добре. Вижте, ако имах камина може би, щеше да е различно
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #10  
Стар 11th March 2009, 21:59
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Имам ли сексуално привличане към някой мъж ,хич не ме вълнува лято ли е ,зима ли е ...все съм си активна
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Влияятлисезонитенасексуалностави
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:32.