IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Секс


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 23rd July 2009, 11:25
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране Ексхибиционизъм, нарцисизъм, воайорство!

Тук не става въпрос за онези мъже, които се спотайват в храстите облечени в шлифер с единствената цел, да изкарат акъла на минаващите наблизо жени!

Харесва ли ви да се гледате голи в огледалото, или да усещате погледа на партньора по тялото си. Вие възхищавате ли се на неговото, или предпочитате само на вас да се възхищават.

Говорите ли открито за това, как обичате да гледате любимия/та. (Нея - напълно гола, по бельо, дискретно разголена с воалена нощница - него - гол, по боксерки, с анцуг.....за мъжете алтернативите май са по малко )

Моя семейна позната се възбуждаше, събличайки се демонстративно в спалнята и знаейки, че симпатичен съсед я наблюдава от съседна тераса винаги когато го прави!


П.П: С благодарност на ХХХХ, за идеята за нова тема
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23rd July 2009, 11:48
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

За да сурна темата си по нанадолнището, ще кажа че обичам жената с която съм да е гола - без нищо по себе си. Воали, бикини и тем подобни не ми носят онази наслада - може да съм бъгнат нещо - не знам.

Харесвам женския ексхибиционизъм. Зарежда ме с похот и възбуда перманентно. Обичам и предизвикателно облечените жени, когато са навън.

Това къси поли, мини потничета, прозрачни блузки са като еростимулатор за всеки мъж.......е, почти всеки
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #3  
Стар 23rd July 2009, 12:20
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

Уважаеми братко Жоро,

Поздравявам ви за интересната тема. Горещо ме интересува мнението на нежната половина от форума относно ситуацията THE NAKED MAN.
Темата пораджа доста въпроси, което я прави много всеобхватна и интересна. Не бих казал, че се ограничавам само с голи жени, дори напротив - в някои ситуации се намирам на обществено място и по силата на това дамата не може да бъде съвсем гола, което никак не пречи.
Oтносно облеклото на дамите при различни поводи, смятам, че до известна степен трябва да зависи от това дали са с кавалер до себе си или не са. Сама оскъдно облечена дама, излязла без придружител да се забавлява, не буди уважение у мен.

Поздрави
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #4  
Стар 23rd July 2009, 12:49
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

От както тръгнах и аз по фитнеси и си понаправих малко телцето, качих някой и друг килограм не съм спирал да се гледам на тва пусто огледало, някак стимулиращо ми действа.В една известна доза съм си ексхибиционист, но сам за себе си.Снощи вечерта като излезнах от банята, мокър без да искам се мернах на огледалото и ми направи впеатление светлината как се отразяваше от мен...ех...баси харесах си се!
Що се отнася до дамите, жоро аз съм точно обратната на теб.Не ми харесва чистата голота.Предпочитам колкото и да е без хич, да има някоя парцалка върху себе си, я жартиер, стегнати боксерки по дупето, я някой разхлабен сутиен със смъкната презрамка, а коресетите и врижките по глезените са ми малък фетиш.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 23rd July 2009, 12:51
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

О, разбира се, че до една предизвикателна жена, ако не седи мъж, то всички последствия от посланията чрез начина и на обличане или поведение, си остават само за нейна сметка.

Дори познавам момичета, които се движат с дебеловрати момци, единствено от желанието си за свободен ексхибиционизъм по нощните заведения. Така хем си връткат атрибутите свободно, хем никой не смее да ги приближи.

Що касае голото мъжко тяло! Мисля че ако една жена наистина - истински обича даден мъж, за нея удоволствието да са заедно ще направи така, че да и е все едно дали е гол или не. Има жени - около 3%, които свободно и без да се притесняват биха огледали от глава до пети мъж с добре сложено тяло.

За съжаление останалите %-ти срамежливо навеждат глави или се парвят на ударени с мокър парцал, опитвайки се поне с периферното си зрение да преценят размера на достойнството!

Техен си е проблема. Аз харесвам и уважавам точно тези 3-4%, които са наясно със себе си, и са надраснали типично женските средновековни догми и табута, насаждани със столетия на жените по света!
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #6  
Стар 23rd July 2009, 12:52
Аватара на Darini
Darini Darini не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Град: на гости съм на 3-тата планета
Мнения: 2 401
По подразбиране

Аз мноооого обичам да гледам приятеля си гол.Някак си възбуждащо ми действа.Обожавам тялото му-страхотно е.Е,кефи ме и по боксерки,ама май гол си е най-добре.Разгорещява се обстановката и ...спирам дотук,че се размечтах нещо!! Другите са наред!!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 23rd July 2009, 12:58
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Ооо, Рийзън, най ми харесва гола жена, само по бижута! Уаааау! Тва синджири на глезена и на гръста, големи гердани, заиграващи се със зърната на гърдите!!! Страхотно е!

Противно на това, на което учат момичетата, че "отдолу" имат нещо "мръсно", което винаги трябва да е скрито с гащи (или квото е там), аз се влудявам когато видя жена, облечена на горе, с всички там дрехи, и е без бельо отдолу!

Тинто Брас имаше един култов филм, в който една жена през цялото време ходеше с една плетена къса фанела и по окосмен триъгълник отваряше вратата на всеки - пощальон, полицай и всякакви там мъже! Явно това не е само на мен фетиш
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #8  
Стар 23rd July 2009, 12:58
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Аз се възхищавам на красивото тяло, няма значение дали е мъжко или женско.
Един от основните ми критерии при избора на партньор е именно тялото и естествено, че след това искам да го гледам....голо .
Говоря за това открито, показвам задоволството си от гледката и това му действа страхотно.
А колкото до себе си, обичам да ходя вкъщи полугола и да си хвърлям погледи, минавайки покрай някое от огледалата, но навън в облеклото си, съм абсолютна пуританка.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 23rd July 2009, 13:01
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Цвете,

Нещо мъжка се очертава темата, като изключим поста на Цветето. Няма лошо. Предполагам за женската част би било интересно какво мислим ние мъжете по тези въпроси.
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #10  
Стар 23rd July 2009, 13:01
Danito:) Danito:) не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Somewher over the rainbow
Мнения: 2 819
По подразбиране

Обичам да се гледам в огледалото гола Много обичам след баня като се намажа с лосион да си обикалям из вкъщи гола
И определено ми действа възбуждащо да гледам приятеля ми гол.Има тяло точно каквото съм си го представяла
__________________
Live or die.I will never live a lie.
I'm going there cause I try
I wont quit until I die
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ексхибиционизъмнарцисизъмвоайорство
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:41.