IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 23rd December 2008, 22:00
Аватара на Т-Е-Д-И
Т-Е-Д-И Т-Е-Д-И не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: На Земята
Мнения: 5 855
Изпратете съобщение чрез Yahoo до Т-Е-Д-И
По подразбиране

Аз ползвам Volume extreme на Евелин, и съм доволна не е кой знае какъв ефекта но има
__________________
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!
Отговори с цитат
  #52  
Стар 8th January 2009, 14:21
igli4kas igli4kas не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: гр София
Мнения: 5
По подразбиране

Има ги в почти всички аптеки, аз съм използвала само кремът с отслабващ ефект и наистина съм много доволна. За две три седмици свалих два сантиметра от талията и ханша си, но го използвам с масажен диск на Орифлейм. Като се нанесе върху кожата се усеща загряване, и със сигурност ефекта му беше много по добър от кремовете Leokrema и Нивеа, а и цената му е 2 пъти по-ниска, струва около 9лв.
__________________
Igli4kas
Отговори с цитат
  #53  
Стар 14th January 2009, 21:32
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Днес отидох в Бонжур с намерение да си купя от там дневен крем на Евелин, но една продавачка започна да ме разубеждава как никак не са добри и как не било подходящо за млада кожа като моята да се позлват кремове с Кю10. Изнерви ме и не си купих нищо, малко се замислих дали няма право. Как мислите? Кремовете им са надписани за каква възраст стават, би трябвало да са съобразили за 25+ какъв да е крема... ползвам на Евелин околоочен нощен крем пак Кю10, но си пишеше че е за възраст до 25 години.
Ще споделите ли нещо по въпроса? Наистина смятам да си купя техен крем, но съм леко разколебана сега...
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #54  
Стар 15th January 2009, 12:30
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Не се смятам за специалист в областта, но и аз мисля, че май ти е рано за кремчета с Q10.
А и аз бих се опитала да те разубедя да си купуваш крем на Евелин въобще. Ползвала съм им разни неща, не бих казала, че са от най-качествените. Специално за крем за лице бих потърсила нещо друго.
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
  #55  
Стар 15th January 2009, 16:55
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Сигурн оси права, ще си помисля какво да си купя.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #56  
Стар 15th January 2009, 17:09
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пипилота
Сигурн оси права, ще си помисля какво да си купя.
Моят съвет е да не купуваш измислени и ефтини кремчета. Ако се грижиш добре за кожата ти , тя един ден ще ти се отблагодари.
Отговори с цитат
  #57  
Стар 15th January 2009, 18:42
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Бих искала да ползвам био козметика, но не мога да си го позволя. Не съм привърженик на болното робуване на марки само заради името, което носят, лъскавата опаковка и цената, която щом е висока значи крема е добър.
Предпочитам вместо дневен крем да ползвам бебешко тоалетно мляко, а вместо нощен натуралните олиа. В тях поне няма наблъскани купища химии, но имат лек недостатък - не ми овлажняват кожата достатъчно и нямат UV защита. Дори маските за лице, които ис правя са винаги от "подръчни материали" - хума, яйце, мед...
Заради това ползвам крем, а не защото мисля, че като се клепотя с еди кой си рекламиран крем ще остана млада форевър.
Мисля да си остана на моя крем (Гарние някакъв) щом смятате, че Евелин не са подходящи за мен, благодаря за споделеното мнение.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #58  
Стар 15th January 2009, 19:26
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Ако го нямаше слънцето първите ни бръчки щяха да се появят на около 55 годишна възраст / това го казаха в едно предаване по Дискавъри/. Според моето скромно мнение най-важното за кожата през деня е крем със слънцезащитен фактор. Аз целогодишно използвам фактор 50+. А за вечер - хубаво почистване и хидратантен крем. Натуралните масла са добри, но ако се ползват от време на време и в минимални количества. В противен случай се получава нещо като парников ефект, кожата не може да диша, а това не е добре.
В аптеките продават един крем на Авен за суха чувствителна кожа. Цената му е малко над 20 лв ако не се лъжа и е мако казано разкошен - не е парфюмиран, хидратира без да омазнява и утежнява.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 15th January 2009, 20:01
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Точно изхвърлих книжката на Авен. Не сметнах, че са за мен тези кремове. С олиото се мажа 1-2 седмично, а понякога и по-рядко.
Кожата ми е смесена бтв, което е още по-кофти май.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #60  
Стар 15th January 2009, 20:03
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Пипилотка, напълно съм съгласна с Демили, и да добавя, че бебешкото тоалетно мляко е подходящо само за кожата на бебенцата, а не за кожата на 20+ момичета.
Кожите ни имат абсолютно различни нужди от подхранване, хидратация и слънцезащита.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Евелин
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:38.