IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4791  
Стар 1st October 2009, 17:30
tttittti29 tttittti29 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 105
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от daniski
Затова при дълго задържане-нещо много сладко-шоколад,торта и то не 1-2 хапки а голяяяямо парче.
ей ме на,пак почнах да раздавам акъл...
хехеееее.........много ми харесва тази тактика. ще я пробвам с радост
Отговори с цитат
  #4792  
Стар 1st October 2009, 17:36
iva_8503_ iva_8503_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 354
По подразбиране

здравейте от мене, дюкеси.

Тиррка, дундаринка добре дошли.

при мен нещата са добре, сега почнах 1/1, че 5/5 много ме мъчи. миналия ден направих една гала, бях много ядосаха и си купих една кутия сладолед (като ще е гарга да е черна ) и я ометох плюс още сладки и праскови и какво ли не, и сутринта т.е след един ден чисти бях -1кг. сега съм си 56, аз от тях нямам мърдане, ама съм решила да си стоя на 1/1 и каквото стане.

успех на всички. Дундаринке и аз ядох в БГ на корем и си дойдох плюс 3кг. но след 5 чисти дена си ги върнах и още си ги държа даже съм -1кг. така че воля му е майката
Отговори с цитат
  #4793  
Стар 1st October 2009, 17:47
Аватара на lady74
lady74 lady74 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: София
Мнения: 576
По подразбиране

до daniski
за някой може и да не е ама на мен хем ми тежи , хем ми е писнало .
ето снимка да ме видиш .тук съм седнала обаче и това отдолу ми е корема на корем и бедра не съм слаба все още.от колената на долу и особено в глезените пак съм много слаба. няма такова смешно неравномерно напълняване като моето.

Отговори с цитат
  #4794  
Стар 1st October 2009, 17:56
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дундьо
Ника, подбутнал ти се е метаболизмът, затова се е получило добре. Но не повтаряй. Само ако имаш задържане на килограмите 10 и повече дена, тогава изяж вафла или шоколад.
Неможе ли картофи или ориз, ами задължително вафла или шоколад?!
daniski: Не е вярно, че кафето и степчетата се броят, нито чайчетата.
Отговори с цитат
  #4795  
Стар 1st October 2009, 18:08
Аватара на kremu6ana
kremu6ana kremu6ana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Бургас
Мнения: 142
По подразбиране

Наистина ли степчетата не се броят? Леле, аз само такова пия. Водата я ненавиждам сега ще хапна дюкановото хлебче, за което ме светнахте а пък после ще помисля по този радикален въпрос!
Отговори с цитат
  #4796  
Стар 1st October 2009, 18:39
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

1. всички позволени течности се броят (чай, сок от разтворими прахчета....) но те трябва да са много малка част от задължителния 1,5л вода... незнам защо си играете със здравето си - без необходимото количество вода може да увредите бъбреците си.

2. тези прегрешения, които не ви се отразяват сега... ви карат да си мислите, че всеки път ще се разминава... на грешен път сте.

3.Дюкан около 30 години се занимава с този режим и неговия най-добър вариант, и мнения като това че не ви пука за калкулатора му, или че от няколко прегрешения нищо няма да ни стане.., немога да пия толкова вода.... и т.н.... са най-малко несериозни.
Моля ви, бъдете отговорни към здравето си и не пренебрегвайте съветите от книгата!
Отговори с цитат
  #4797  
Стар 1st October 2009, 19:05
julkabg julkabg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 55
По подразбиране

Здравейте, дуканки реших да споделя за моята диета, не сам писала от мн време(не че сам била и мн редовна),но и аз сам от вашата диканска група.Тъй като бях мн стрикна през цялата диета и взех,че прегеших два дена с алкохола и ме е страх да не съм прецакала всичко, но продължих напред с трета фаза.Вие как мислите, трябва ли да се накажа с още няколко дена от диетата или мога вече да я приклучвам.
Отговори с цитат
  #4798  
Стар 1st October 2009, 19:59
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

Endji,трябва да се набляга на водата,но всички режимни течности се броят,те пак са си вода,само че ароматизирана
julkabg зависи колко си пила.Проблема в алкохола най-вече е,че забавя метаболизма.невярвам да си се влачила мъртво пияна из улиците?

lady74,бомба си хазайке...
сериозно-няма начин да не свалиш от циците.И моето напълняване е като твоето-от коленете надолу краката ми са слаби,както и китките на ръцете,ама всичко друго е грамадно.знам как е.На мен ми спаднаха циците вече и влязоха в 95DD...
Отговори с цитат
  #4799  
Стар 1st October 2009, 20:30
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

Endji,за картофите и ориза-може,мисля че и макаронено може,но ще трябва да са в мноооого голямо количество.целта е да се приемат около 1000гр въглехидрати.не става дума за 1кг храна!
например -сега гледам на етикета едни маделини-2 от тях имат 26гр въглехидрати.
Обаче една супена лъжица шоколадов сироп има 30гр!
Аз 1000гр не съм приемала никога,а и това е според КЕТО диетата на бодибилдерите-без захар в кръвта не можеш да блъскаш.
Яла съм по около 200гр въглехидрати и ми е действало,Ям ги вечерта и сутринта съм задължително на фитнес на пътечката-тичам и ходя, докато кача сърдечния ритъм на 160.около 30мин.Кардиото е много важно при отслабването.
Аз невярвам някой да е успял да прави която и да било диета 100% стриктно,особено и специално дългите.става въпрос вече за начин на живот,не за кратковременна диетка за 5 дена....Важно е да сме стриктни в Дюкан,защото принципа на белтъчните диети го изискват-такъв е процеса.
Водата е много важна,за да не се увеличат драстично нивата на урея и креатинин в кръвта,което товари бъбреците.
Отговори с цитат
  #4800  
Стар 1st October 2009, 21:21
Аватара на qna_n
qna_n qna_n не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Кубрат
Мнения: 48
По подразбиране

Здравейте,момичета! Приемете още една дюкеса,(май ще бъда най-старата),но от един месец съм на тази диета и сега ви открих.Всъщност от юли не бях влизала изобщо в този форум и дори си бях забравила паролата.Но сега ви четох цяла вечер и съм още по-амбицирана.Моята история накратко: Миналата зима се бях отпуснала толкова много,че бях стигнала до 90 кг.През средата на февруари реших да се откажа от хляба и тестените закуски (сладко по принцип не обичам).Без други лишения.И до края на август бях свалила 10 кг.Започнах да изкачвам стъпалата с по-голяма лекота и това ми хареса.От 1.09 започнах по Дюкан,но малко с поизмислен режим: 5-2-5. Двата дни са събота и неделя - тогава се връща съпругът ми и готвя яко (съответно ям!).Често си идва и щерката с внука,та...и въпреки това свалих още 8 кг. за този месец! Колегите започнаха да забелязват и да ме хвалят - нещо много приятно!Сега съм решила да сваля поне до 65 и тогава да мина на трета фаза.Надявам се,че ще помагате!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РежимътнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:52.