IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4971  
Стар 10th October 2009, 09:12
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Добро утро...
Как сте днес?
Някой няма ли да се похвали с минусче?

Неданеда дано да не избива проблема на никъде докато не пиеш лекарства... и да оздравееш по-скоро. Стискам палци и те гушкам.

Гардже ще ги пребориш тия пет кила за нула време... Много голям срок си си поставила чак до нова година.... другия месец ми се струва че ще се хвалиш че си в трета...

Далилка
успех с ударната (мисля си че седем дни са ти много, но ти си знаеш - и с пет ще имаш същия резултат). После да докладваш. А и мисля лично да ти направя един "оглед"... Последният път като те видях си беше супер. А сега си още по-супер с тази руса главица...

daniski и моя фитнес е във фермата във фейсбук - хахаха.... може да обменим някоя друга овчица...

Голям сладур си на снимката... много ме трогна онзи кът зад теб с иконите и снимките.... Честита да ти е новата блузка - със страст да ти я разкъсат...
Да ти е жива и здрава Баба Катерина ( и моята така се казва)... И да пие една ракийка заради нас ( че нали сега неможем....). Брей дали ще доживеем и ние толкова години. Представям си как сме седнали с бастуните до нас, фиркаме двайсетограмки и си приказваме за бай Дюкан и как ни е направил сексапилни ... та чак до старини сме се запазили фиданки....ей ги на, някакви дедковци подсвиркват иззад дувара... ръфаме с беззъби усти меки тричави палачинки и се заиграваме с фермата във фейсбук...хихихи....
Дай Боже да сме здрави.

NIKATA
супер стимул е втрещения поглед на бившия, нали... Дано са ти поникнали още един чифт крила и с лекота да прелетиш докрая на режима.

Весел и отслабващ уикенд ви желая!
Отговори с цитат
  #4972  
Стар 10th October 2009, 09:42
atanamar atanamar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 6
По подразбиране 1П/1ПЗ

Здравейте момичета,
Първо да ви кажа че ми спасявате живота ежедневно с надъхващи постове и вкусни рецепти.
Никъде обаче не мога да намеря информация за 2 етап с режим 1/1. Кажете ми моля ви дали някой от вас го е спазвал и с какъв интензитет се свалят кг приблизително. Аз правя Дюкан за 1 път, но по принцип свалям малко трудно. Започнах на 02.09.2009 от 65 кг (приблизително) и след ударният период реших да продължа с варианта 1П/1ПЗ за да достигна желаните 56 кг. За момента обаче свалям много бавно/60/. В момента дори съм в МЦ и дори качих 2 кг. Дайте съвет плс дали е нормално и дали да не сменя режима.
Мерси предварително!
Отговори с цитат
  #4973  
Стар 10th October 2009, 11:35
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дундьо
Лейди, браво! Видя ли - друг път ще слушаш момичетата от форума и няма да се плашиш.
Коко, ами защо за обяд мляко? Нали каза, че не ти се отразяват добре млечните. Хапни си някакво бяло месце. Още по-добре парче филе риба на скара.
ами когато е само протеини ми действат отслабващо
когато ги съчетая със зеленчуци - йок
Отговори с цитат
  #4974  
Стар 10th October 2009, 12:37
julkabg julkabg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 55
По подразбиране

ЗДравейте, всичко мина след почти 3 месеца приключих режима , но сега ме е страх да не си върна килограмите.Много гадно ще се почувствам ако това стане, з-то за мен това си бяха големи усилия т.к. никога не съм спазвала диети, а храната наистина ми доставя голямо удоволствие(майка ми все ми казва,че трябва да се храня,за да живея,а не да живея,за да се храня).Преправила съм си всичките панталони и поли и ако ги варна трябва доста нови дрехи да копувам .А сега дрехите ми стоят така както съм искала от много време и с удоволствие си купувам дрешки.Исками се да споделите тези от вас,които са приклучили с режима дали са успели да запазят постигнатото?
Отговори с цитат
  #4975  
Стар 10th October 2009, 14:52
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране Re: 1П/1ПЗ

Цитирай:
Първоначално написано от atanamar
Дайте съвет плс дали е нормално и дали да не сменя режима.
не го сменяй.
движиш се страхотно - 5 кг за месец и десет дни...е много добър резултат.
а относно МЦ -то аз съм качвала по 4 кг.
не се обезкуражавай - когато ти свърши се притегли и помен няма да има от тях!!!! давай смело напред!

Юлка, какво значи че си свършила с режима. В коя фаза си? в четвърта ли.
Отговори с цитат
  #4976  
Стар 10th October 2009, 14:54
julkabg julkabg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 55
По подразбиране

ДА днес ми е последен ден от трета фаза
Отговори с цитат
  #4977  
Стар 10th October 2009, 14:59
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Юлка,
ако си правила всичко както тряба няма страшно.
поне така знам от разговорите с дюканки които вече са в четвърта.
не си забравяй протеиновия четвъртък и така.
Честито ново тяло , с кеф да си го фръцкаш!!!!!
Отговори с цитат
  #4978  
Стар 10th October 2009, 15:25
julkabg julkabg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 55
По подразбиране

Мерси Tirra пооспокоимеМисля,че съм спазвала всичко,единственото ми прегрешение беше през третата фаза с малко изпит алкохол(два пъти по 50-100гр)Моята цел бяха 5-6кг, но през парвата фаза свалих 1кг,а през втората 2кг и реших да мина във трета,з-то ми беше мн.трудно.Във трета свалих и останалите 2кг и сега съм мн.доволна и се надявам да си ги запазя.Знам,че зависи и от мен, трябва да съм стриктна с четвъртаците,но все ще ме е страх като ям нещо сладко,тестено или пържено да не ми се лепне.
Отговори с цитат
  #4979  
Стар 10th October 2009, 16:18
atanamar atanamar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 6
По подразбиране

Tirra, мерси много за поощрението и подкрепата . Наистина ме успокои. Успех на теб и на всички дюканки
Отговори с цитат
  #4980  
Стар 10th October 2009, 17:34
Аватара на dalila78
dalila78 dalila78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: бургас
Мнения: 419
По подразбиране

ето ме и мен.даниски айде честито за блузката и да е жива и здрава бабчето ти.юлка а на теб честита четвърта фаза ...дай боже всеки му.аз да си призния също много не харесвам фитнеса но днес спортувах по домашному.....лепихме тапети цял ден и чак сега се освободих и седнах да драсна два реда.лека вечер на всички и утре с минусчета да се похвалите
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РежимътнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:07.