IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #461  
Стар 17th May 2011, 17:43
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

*увеличава РИСКА от рак на кожата, исках да кажа
__________________
Never is a long time
Отговори с цитат
  #462  
Стар 18th May 2011, 05:30
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Ква парна баня бе моме като си с пресен нос??????Къв солариум????Леллее,доктор нямате ли да ви каже тия неща?
На мен ми беше забранен всякво печене и ходене по жеги,сауни и тн. поне година!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #463  
Стар 18th May 2011, 08:19
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от M.I.K Виж мнението
Ква парна баня бе моме като си с пресен нос??????Къв солариум????Леллее,доктор нямате ли да ви каже тия неща?
На мен ми беше забранен всякво печене и ходене по жеги,сауни и тн. поне година!
ЧЕСТНО ЛИ ??????? Имам си доктор ама той ми каза, че след 2, 3 най много до 4 месеца в зависимост от състоянието си мога да си правя парна баня, сауна и солариум !!!!!!!!!! Добре, че прочетох поста ти преди да съм направила глупост то човек да не знае вече кое е правилно ....
Отговори с цитат
  #464  
Стар 18th May 2011, 16:49
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Yob Виж мнението
Хайде стига с тоя солариум бе ! Така и не се научихте че е вреден!
Гледай да ти спадне носа, после ще му мислиш за парните бани!
Абсолютно съм съгласна относно солариума,ЛИЧНО аз съм свидетел на поражения върху здравето СЛЕД соларни процедури!Изводите си ги правете сами.
Отговори с цитат
  #465  
Стар 18th May 2011, 18:46
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ангелче Виж мнението
ЧЕСТНО ЛИ ??????? Имам си доктор ама той ми каза, че след 2, 3 най много до 4 месеца в зависимост от състоянието си мога да си правя парна баня, сауна и солариум !!!!!!!!!! Добре, че прочетох поста ти преди да съм направила глупост то човек да не знае вече кое е правилно ....
Ами явно всеки различни методики прилага.Мен изрично ме предупреди,че топлото,особено па печенето допълнително допринасят за отоците,тъканите са наранени,шевове и тн.Ако искаш да си прецакаш носа давай.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #466  
Стар 23rd May 2011, 00:55
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Въпрос към оперираните - имали ли сте оток на горните клепачи и има ли случаи, в който този оток води до перманентно увисване на клепача?
Моите отоци вече почти ги няма, но все още са ми подути горните клепачи и много грозно падат над окото. Страх ме е да не се разтегне завинаги кожата там, тъй като е мн нежна..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #467  
Стар 23rd May 2011, 14:28
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Аз имах след една от ринопластиките такъв оток - слагай студени компреси, може нарязан на филийки картоф от хладилника, също памук, напоен с розова вода. Едва ли кожата ще ти се разтегли перманентно, но все пак вземи мерки.
Отговори с цитат
  #468  
Стар 23rd May 2011, 16:07
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi Виж мнението
Аз имах след една от ринопластиките такъв оток - слагай студени компреси, може нарязан на филийки картоф от хладилника, също памук, напоен с розова вода. Едва ли кожата ще ти се разтегли перманентно, но все пак вземи мерки.
Принципно клепачите са ми предразположени към увисване и супер ми е стреснато сега, не ми се прави бафелопластика на 20+... ( днес си купих дренажен лифтинг крем за клепачи...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #469  
Стар 23rd May 2011, 17:29
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Оххх пак си се вкарала в филми Нищо няма ти стане след седмица и ще си като нова !
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #470  
Стар 23rd May 2011, 18:31
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Yob Виж мнението
Оххх пак си се вкарала в филми Нищо няма ти стане след седмица и ще си като нова !
Мислиш ли?? На бузите ми спаднаха отоците, но на клепачите имам още синьо, значи ли това, че имат да спадат още?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:13.