IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th May 2011, 09:10
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране Бронзов загар

Здравейте, не успях да намеря такава тема, дано не се повтаря и да има друга разисквана ! Ако се повтаря моля да я заключат ! Така нека в тази тема си поговорим за всичко за бронзовия целогодишен тен. Алтернатива са солариумите, но има твърде противоречиви мнения за тях ! Състарява ли се кожата по бързо, дехидратира ли се , отделно риска от появата на рак на кожата се увеличава. Какви са плюсовете и изобщо има ли такива ? Със слънцето въпроса е подобен според мен ! Някой казват, че соларума е по безвреден , но все пак си е вид облъчване ! Никога не съм ходила и се притеснявам това да не се окаже грешка. И така нека всички, който имат впечатления от солариума в дългосрочен план, спорелят. И тези, който не го ползват, а имат впечатления от кремчета и други методи, също имат думата !
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18th May 2011, 10:39
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Солариумите ги отрекаха!
А иначе соларните мацки май рано-рано се състаряват
Аз лично съм се подлагала на това няколко пъти, но не ми хареса тена, който получих, прекалено изкуствено стоеше.
От кремчетата за изкуствен тен пък ставаш на петна, а и кой знае каква химия има в тях.
Май най-добър си остава естествения загар, но това не означава да се пържеш под слънцето.

Аз целогодишно се мажа с 50+
Лятото почти не потъмнявам, но не съм прекалено бяла все пак, по-скоро някакъв здравословен тен си имам
Отговори с цитат
  #3  
Стар 18th May 2011, 10:53
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
Thumbs up

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Солариумите ги отрекаха!
А иначе соларните мацки май рано-рано се състаряват
Аз лично съм се подлагала на това няколко пъти, но не ми хареса тена, който получих, прекалено изкуствено стоеше.
От кремчетата за изкуствен тен пък ставаш на петна, а и кой знае каква химия има в тях.
Май най-добър си остава естествения загар, но това не означава да се пържеш под слънцето.

Аз целогодишно се мажа с 50+
Лятото почти не потъмнявам, но не съм прекалено бяла все пак, по-скоро някакъв здравословен тен си имам
Напълно съгласна!Солариумът има тежки последствия за здравето и доказани рискове!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th May 2011, 14:01
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Всяко нещо, ако се ползва умерено и не се прекалява не застрашава. Прекомерната употреба и на солариум и на естественото слънце е вредно .. Като цяло и двете състаряват, ако това те притеснява просто трябва да забравиш всякакъв вид загар. На солариум ходя няколко пъти преди разгара на лятото, за да не съм бяла като гъбка за плажа. Кремовете за тен не ги уважавам, защото колко и добре да се нанесат с допир с вода кожата става на петна и стои като мръсно - много грозно.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 18th May 2011, 18:07
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Не се пека нито в солариум,нито на слънце!Пазя си кожата.Всички хора,които се пекат изглеждат доста по-стари.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18th May 2011, 18:15
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Изумява ме как на 20 години нямаш никакви познания по тази тема
По медиите постоянно се тръби за вредата от солариума ! Или не четеш или не гледаш телевизия
Можеше поне докато си чатиш в нета да пуснеш в Гугъла въпрос от сорта '' вреди и ползи от солариум''
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 18th May 2011, 18:20
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

Две теми по-надолу сме ти дали информация за солариумите и слънцето, точно в твоя случай
Отговори с цитат
  #8  
Стар 18th May 2011, 18:22
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
Thumbs up

Цитирай:
Първоначално написано от M.I.K Виж мнението
Не се пека нито в солариум,нито на слънце!Пазя си кожата.Всички хора,които се пекат изглеждат доста по-стари.
Да ти кажа,и аз имам такива наблюдения.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 18th May 2011, 21:46
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

едно ферари с цвят червен..

а вътре гадже с брознов тен...

__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #10  
Стар 19th May 2011, 08:02
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Yob Виж мнението
Изумява ме как на 20 години нямаш никакви познания по тази тема
Изумявам се как е възможно да се дръглиш във всяка тема....
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бронзовзагар
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:32.