IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 29th May 2012, 10:22
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Ем, виждам, че той ги е дал, но това не ги прави по-малко съмнителни. Не ми се връзва нещо там..

Лъки, подкрепям те, че има и кадърни хирурзи в БГ, не може с лека ръка да ги отречем. Още повече пък при гърдите. Вижте, за носовете вече не знам..
Птозата ми наистина беше тежка, особено за малка и некърмила гърда. В момента целите ми гъди са нацепени на огромни стрии, които на пипане са твърди като въжета. Моята кожа просто е такава - липсва и търгур и съм емоционално подготвена, че със времето пак ще има увисване. Особено ако ми предстои бременност/и.
Ще го питам ИС при следващо посещение дали тъканите от вътре са работени, но ме съмнява - док каза, че не се инвазира изобщо в жлезата и се работи само на ниво кожа.

Ина, за мен по-големия проблем на Бейбичка е асиметрията. Приличен лифтинг могат д направят поне 2-3 бг хирурзи, но едновременно коригиране на асиметрия... Просто си го представете - ще се сложат 2 различни по големина импланти, отока ще бъде различен по големина на всяка гърда, от там натуска в/у разрезите от обирането ще е различен, ще се разтегнат в различна степен и в крайна сметка няма да останат еднакво симетрични. За това и в нейния случай мисля, че е удачно да се раздели продцедурата в два етапа.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #62  
Стар 29th May 2012, 12:59
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Нелс, колкото да ти е била птозата? Сама казваш че си била с малки гърди и не си раждала.
Аз съм раждала два пъти и двете бременности качих по 25кг и ги свалих след това. Тръгнах от пълна чашка С.
Може да си представиш за каква птоза става въпрос, нали?
Аз също имах асиметрия, но тя не ме притесняваше толкова. Но док я е коригирал по време на операцията - сега са като близначета.
Най-добре е момичето да изчака да роди и да си стабилизира теглото след това.
Кърменето е едно, но напълняването и отслабването могат да окажат пагубно влияние върху бюста. Аз сега се пазя много да не качвам повече от 2-3 кг.
Отговори с цитат
  #63  
Стар 29th May 2012, 18:45
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

В никакъв случай не казвам, че нашите хирурзи не са добри, въпросът е колко от тях са добри, когато наистина се касае за тежък случай, но славабогу beiBICHka не е чак толкова тежък случай, така че смятам, че и тук в България ще получи добър резултат. Сега.....дали ще става за плейбой е друг въпрос, макар че Стоянов беше предупреждавал Нелс, че нейните няма да стават, пък аз като гледам са си направо за корицата опс, отклоних се..

Съветът момичето първо да роди и след това да коригира асиметрии, птози и т.н е добър, но без самочувствие дали изобщо ще се стигне до раждане?!

beiBICHka, ако имаш финансовата възможност, проучи добре нещата (на прав път си), направи своя избор и действай!
Отговори с цитат
  #64  
Стар 29th May 2012, 19:56
beiBICHka beiBICHka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 14
По подразбиране

Много се радвам, че с такава сериозност подхождате към проблема ми, а не си правите вятър на устата само с общи приказки - благодаря за съветите Другата седмица съм на консултация при ИС. Ще пиша да разкажа как е минало. Продължавам неуморно напред
Отговори с цитат
  #65  
Стар 18th June 2012, 19:03
beiBICHka beiBICHka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 14
По подразбиране

Момичетаа, в сряда съм на консултация при Ильо.. Най-сетне! Изместиха ми часа от 7ми за 20ти, че бил много зает. Нямам търпение
Отговори с цитат
  #66  
Стар 18th June 2012, 19:22
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

успех,чакаме да разказваш...
Отговори с цитат
  #67  
Стар 25th June 2012, 20:18
beiBICHka beiBICHka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 14
По подразбиране

Здравейте!
Най-сетне се докопах до компютър и мога да разкажа.. Бях на преглед.. И останах повече от очарована от отношението на д-р Ильо Стоянов! Наистина не очаквах подобна реакция от негова страна. Поради една или друга причина, бях останала с впечатлението, че именно той е един от най-големите "играчи" в силиконовия бизнес, дори търгаш.. Може и така да е спрямо някои, но определено е стойностен човек!! И не мисли само за парите! Та, да се обоснова, че така звучи прекалено.. Момичетата, които са по-наясно с моя случай и знаят за какво става въпрос, предполагам ще ме разберат по-добре защо се удивлявам толкова. След кратко описание за какво съм дошла на консултация, последва и същинският преглед. През цялото време, докторът ми обясняваше, че нямам фрапираща нужда от корекция и че това била естествената форма на по-едрия бюст. Не спря да ме съветва да обмисля изключително много всички страни на въпроса, да преспя известно време решението си и ако вече съм непоклатимо сигурна, да се върна и че той няма да откаже да ме оперира. Препоръча ми да изчакам и да предприема решителната крачка след като приключа с ражданията, живот и здраве.. Изложи на масата всички проблеми, за които бях мислила и аз, не спести нищо, освен чувствителността на гърдите.. Но според мен, беше устремен в това, да ми докаже без да се натрапва, едва ли не, НЕнеобходимостта от интервенция на този етап. Още повече като разбра какви са ми подбудите и че искам да имам пълен горен полюс. Думите му бяха - "Момиче, трябва да разбереш, че красотата ти не е в горната част на гърдите!" Останах невероятно страхотно приятно (меко казано) изненадана и озадачена! Аз му предлагам едни 10 000лв., а той ми ги връща обратно и ми заявява - Не ги искам, дай ми ги след 5-6г., ако изобщо работя тогава...!!! Наистина нямам думи! Не защото ми е казал, че гърдите ми, едва ли не, са перфектни, защото аз си имам огледало и глава на раменете и знам, че са далеч от това така мечтано състояние, а от искреното му отношение и загриженост! В момента съм малко разколебана, честно казано, но въпреки всичко мисля, че ще се подложа на операциите преди да родя. Поне така мисля сега..
Отговори с цитат
  #68  
Стар 25th June 2012, 21:25
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Beibichka, Стоянов е прав в случая...Ако не си раждала, изчакай да родиш. При раждане и кърмене много се променят гърдите - първо се увеличават много, после намаляват много...та не си струва да даеш толкова пари и след раждането пак да правиш корекции. Още повече, че и кърмене със силикон...Твърди се, че не е проблем, но си имай едно на ум...запушени каналчета, инфекции, мастит биха могли да се появят..И ако имаш за капак един силикон, постоянно ще си на тръни..
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #69  
Стар 26th June 2012, 00:31
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Стоянов и аз го забелязах, че въобще не е толкова меркантилен, колкото го представят. Винаги е честен в мнението си кое би било по-добре за теб, независимо дали е по-скъпия или по-евтиния вариант.

Също ми направи мн добро впечатление, че направих консултация с Денкова, за която не ми взеха пари защото съм клиент на клиниката. А принципно е 40 лв..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #70  
Стар 3rd July 2012, 21:49
magimei magimei не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 18
По подразбиране

Момичета утре ми остана последната консултация която бях предвидила .Бях при Динев,Тонев ,Тепавичарова и утре при Стоянов.Както казаха другите лекари с 3та степен птоза съм.Изглеждам наистина зле без сутиен.Представете си бюст 85 С или Д, понякога как изглежда след 3 раждания и 40кг разлика в теглото.Много ми е объркано и не съм сигурна за това дали ако само ги повдигна ще е добре защото и съдържанието им поизчезна с времето.Динев го изключих веднага.Тонев каза че може да ми повдигне и гърдите и да оправи провисналите ръце едновременно с една операция.Тепавичарова каза да и за двете но поотделно,не иска заедно а толкова ми се искаше тя да ги направи.Стоянов ще видя утре какво ще каже.Искам да попитам само с повдигане дали става или ще трябва и импланти?Може ли поне една да ми изпрати снимки да видя и ако ми обясните как става и аз мога да кача да видите за какво иде реч.Нямам възможност да правя излишни на брой операции и за това не искам да греша с избора си.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Повдиганенабюст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:14.