IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #241  
Стар 13th May 2013, 18:17
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Е, не се губете бе, хора ... още помня поста на Емико за правописа ... винаги ме вдига едно ниво нагоре. Емоционално.
Отговори с цитат
  #242  
Стар 13th May 2013, 22:17
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko Виж мнението
Да, поизгубих се и мисля съвсем да се изгубя
Е,не така...
Отговори с цитат
  #243  
Стар 14th May 2013, 08:17
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Е, добре де, няма съвсемно наистина вече нямам времето, което имах когато основно работата ми беше на бюро, сега живота ме вее накъдето си поиска, а и не планирам никакви операции следващите 5-6 години, докато дойде време за един фейс лифтинг (дано дотогава Ильо да се държи).
Отговори с цитат
  #244  
Стар 14th May 2013, 21:34
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Аууу Емико, зърнах те
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #245  
Стар 15th May 2013, 13:27
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Сюзън

И някой да не ме разбере погрешно, никого не агитирам да се оперира при Джамбазов, особено след като броят на недоволните явно напоследък расте. Ако той е занемарил работата си (а никак не ми се иска да е така) - то жалко, жалко за него, жалко за пациентите му. Но нека да не забравяме, че е помогнал на стотици, ако не и на хиляди, включително и на такива като мен, които тогава нямахме друга алтернатива, турската пътека още не беше прокарана и ако и да не е най-добрият хирург в света, то в България беше единствената възможност. Аз лично ще остана безкрайно благодарна за това, което той направи за мен, така както и Нелка най-вероятно ще боготвори нейния турски спасител до края на дните си. И ако някой нарича Джамбазов касапин, то това самò по себе си говори що за възпитание има този човек. Никога не си позволих да обидя хирурга, който преобърна живота ми наопаки (доц. Цветков от ВМА), защото знам, че той е помогнал на много други, но просто при мен яко сгафи (такъв ми бил късмета). Разбира се, описах моя случай, за да може бъдещите му пациенти да направят своя избор, отчитайки както позитивите, така и негативите за него.....и продължих живота си
Отговори с цитат
  #246  
Стар 31st May 2013, 11:28
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

баси майката не знаех ,че е толкова трудно да се направи една скапана ринопластика вече ми писна да чакам ...
Отговори с цитат
  #247  
Стар 31st May 2013, 12:09
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bokos Виж мнението
баси майката не знаех ,че е толкова трудно да се направи една скапана ринопластика вече ми писна да чакам ...
Принципно не е... Кога ти е датата?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #248  
Стар 2nd June 2013, 17:35
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Принципно не е... Кога ти е датата?
нямам все още си чакам за консултация, аз мина ли я възможно най скоро ще искам дата
Отговори с цитат
  #249  
Стар 3rd June 2013, 00:42
annito1210 annito1210 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте на всички! Този месец на 19ти имам час за операция при Джамбазов, кажете как стои въпросът с придружителя, хотелска част има ли към клиниката?
Отговори с цитат
  #250  
Стар 3rd June 2013, 19:01
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

вече просто мне се издържа с това чакане ... последно като се обадих март месец казват че съм в списъка и те ще ме потърсят .... 3 месеца изминаха отново ако реша да се обадя отново най малкото да ми се развикат по телефона
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:52.