IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1631  
Стар 20th April 2011, 11:52
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Маркова,
някои са слагали, но за отбиване на номер - за 24 часа, което пак не върши работа...Стойностите трябва да стигнат до определено ниво, което обикновено става не по-рано от 3-ия ден.
__________________
Ordnung muss sein!
  #1632  
Стар 20th April 2011, 12:22
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
Talking

Айде сега на всички останали хирурзи да им забранят да практикуват, защото само "отбиват номера"
  #1633  
Стар 20th April 2011, 12:33
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Абе с две думи, винаги поемаме риск. Така, че само мога да пожелая все по-малко пострадали пациентки.
  #1634  
Стар 20th April 2011, 12:57
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Oх пак с тия дренажи....Лъки оправдавай колкото си искаш дългия престой в болницата с дренажите и тн.,но щом е преценено,че може и без тях значи е ок.Не всички кървим като закланиЕдин организъм в добро здраве се справя сам с подобни предизвикателства
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #1635  
Стар 20th April 2011, 13:05
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от М.И.К Виж мнението
Oх пак с тия дренажи....Лъки оправдавай колкото си искаш дългия престой в болницата с дренажите и тн.,но щом е преценено,че може и без тях значи е ок.Не всички кървим като закланиЕдин организъм в добро здраве се справя сам с подобни предизвикателства

Далеч съм от мисълта, че Стоянов преценява нещо с оглед на здравето ти! Стискам ти обаче палци да нямаш проблеми никога Това ще е Божи късмет, а не заслуга на Стоянов )
__________________
Ordnung muss sein!
  #1636  
Стар 20th April 2011, 13:18
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дафни Виж мнението
Не Лъки - не са задължителни. Лекарят може сам да прецени. Фалове могат да станат и след дренажите. Всеки организъм е различен.
Колкото до престоя в болницата - замисляла ли си, че лежането в болница няколко дни не е заради безопасност, а преди всичко заради пътеката по ЗК?

Кви пътеки по ЗК? Там всичко е на частни начала...Айде стига сте се яли! Аз съм решила, че ще прежаля едни дренажи за 8-9 дни, но с един риск по-малко. А рисковете винаги си ги има. Но защо да се набутвам с още рискове, само защото не ми е естетично или удобно да постоя 9 дни с дренажи?!
__________________
Ordnung muss sein!
  #1637  
Стар 20th April 2011, 13:20
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Лъки, прекалено субективна си. Спри се бе жена!
  #1638  
Стар 20th April 2011, 13:31
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
Talking

Децата нямат спирачки...
  #1639  
Стар 20th April 2011, 13:31
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Далеч съм от мисълта, че Стоянов преценява нещо с оглед на здравето ти! Стискам ти обаче палци да нямаш проблеми никога Това ще е Божи късмет, а не заслуга на Стоянов )
По-голяма простотия от това,че си с ментор и няма да спаднат гърдите ти след 2,3 месеца като на другите марки,и че това си била с дренажи не мислих,че може да последва от твоя страна.Но тоз последния ти пост бие всякакви рекорди!!!!!!!!
И не ми намесвай шибаната религия и в мамопластика-АЗ СЪМ НЕВЯРВАЩА В ПОДОБНИ ИЗТРЕЩЕЛИ НЕБИВАЛИЦИ ЗА БОЖИЯ РАБОТА!
Само едно ще ти кажа-разчитам на моите грижи за здравето си,за да бъде организмът ми винаги в кондиция та тялото ми се справя с всичко и не са ми били нужни дренажи,че да вися повече от седмица в някаква болница.Божке цяла седмица и повече от живота ми в някаква болница-НЕ,НЕ СЪМ БОЛНА


Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline Виж мнението
Децата нямат спирачки...
БРАВО!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 20th April 2011 на 13:36
  #1640  
Стар 20th April 2011, 13:42
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline Виж мнението
Децата нямат спирачки...

хехе
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:03.