IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #321  
Стар 3rd November 2010, 11:41
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Отекла уста е меко казано, ако трябва да се появиш, ще изглеждаш като жертва на пластичната хирургия
Отговори с цитат
  #322  
Стар 3rd November 2010, 11:58
Аватара на mira_sm
mira_sm mira_sm не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 246
По подразбиране

Eeе, ама десетина дни (с почивните) все ще гледам да си остана вкъщи. Някъде за толкова си правя сметката.
Отговори с цитат
  #323  
Стар 3rd November 2010, 12:26
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

ООооооооооо, за десет дни ще си ОК
Аз си мислех, че почти веднага мислиш да се явиш на работа..
Отговори с цитат
  #324  
Стар 3rd November 2010, 14:43
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1
Отекла уста е меко казано, ако трябва да се появиш, ще изглеждаш като жертва на пластичната хирургия
Ето затова се отказах на тоя етап от липофилинг...
Отговори с цитат
  #325  
Стар 3rd November 2010, 16:13
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Периодът на възстановяване няма значение,важен е единствено резултата.10 или 14 дни,но завинаги :P
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #326  
Стар 3rd November 2010, 20:52
zvezdichka1 zvezdichka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 66
По подразбиране

mira_sm Да не говорим, че всяка фирма или учреждение е клюкарник и при нас не е изключение. Cool Но карай, ще трябва да се появя с отекла уста на работа, какво толкова. Smile


Това ми е и на мен проблем, клюкарницата е нечовешка, легенди ще се носят Ама.. кво да се прави...Аз съм решила една седмица да не се показвам и тогава да отида на работа. Колкото спаднали устничките, толкова.
Отговори с цитат
  #327  
Стар 3rd November 2010, 21:08
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

zvezdichka1

Много успех желая
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #328  
Стар 3rd November 2010, 21:29
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zvezdichka1
mira_sm Да не говорим, че всяка фирма или учреждение е клюкарник и при нас не е изключение. Cool Но карай, ще трябва да се появя с отекла уста на работа, какво толкова. Smile


Това ми е и на мен проблем, клюкарницата е нечовешка, легенди ще се носят Ама.. кво да се прави...Аз съм решила една седмица да не се показвам и тогава да отида на работа. Колкото спаднали устничките, толкова.
Аз за една мезотерапия се видях в чудо от любопитни и "загрижени", та какво остава ако се появя с такава уста... Все пак ако искаш, може да покажеш някоя снимчица от преди и след 10 дни. Че аз живо се интересувам. Макар скоро да не ми се очертава ходене на екскурзия /след блефаропластиката заминах на екскурзия и се върнах на работа след три седмици/ .
Отговори с цитат
  #329  
Стар 3rd November 2010, 21:37
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zvezdichka1
mira_sm Да не говорим, че всяка фирма или учреждение е клюкарник и при нас не е изключение. Cool Но карай, ще трябва да се появя с отекла уста на работа, какво толкова. Smile


Това ми е и на мен проблем, клюкарницата е нечовешка, легенди ще се носят Ама.. кво да се прави...Аз съм решила една седмица да не се показвам и тогава да отида на работа. Колкото спаднали устничките, толкова.
нека си говорят ,а ти си ходи с гордо подута уста и хич да не ти пука
Отговори с цитат
  #330  
Стар 4th November 2010, 10:16
zvezdichka1 zvezdichka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 66
По подразбиране

Благодаря ви И разбира се, че сте си ходя много гордо с подпухналите устни Снимки ще покажа за интересуващите се, само всичко да мине нормално.

[И аз се замислям за липофилинг (лекичък) на горната устна+липосукция;
]


mira_sm, то и аз съм уж за лекичък, ама... както се очертава и втори липофилинг ще се прави, защото явно от един път каквото и да целиш, няма да стане [/quote]
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липофилинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:39.