IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2021  
Стар 20th February 2009, 23:13
kalinka_malinka kalinka_malinka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: sofiq
Мнения: 428
По подразбиране

Ама чувала съм че подмусколното като са поставени , мускола мачка имапланта и не изглежда толкова голяма гърдата.Истина ли е ?
  #2022  
Стар 20th February 2009, 23:42
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

Eдни и същи кубици поставени под или надмускула има различна визия.Като надмускулните изглеждат по голями.
__________________
395cc PIP
  #2023  
Стар 20th February 2009, 23:51
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Според моята докторка не се губят кубици при под мускулното поставяне, аз лично я попитах.
Надмускулните изглеждат уж по -големи защото гърдата е по тежка, след като импланта не е придържан от друго освен от жлезата.
немога да обяснявам добре, но това което тя ми каза, за мен е вярно.
Думите и бяха..."Не може и дума да става да се губят кубици при под мускулно".
Отпусне ли се мускула всичко си идва на мястото.
Разликата според мен идва от различната визия.
  #2024  
Стар 21st February 2009, 12:05
Mucinka Mucinka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 48
По подразбиране

Наистина са жестоки... нямам думи
__________________
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш - това значи да те е страх и въпреки това да имаш воля да продължиш...
  #2025  
Стар 21st February 2009, 14:30
Martito Martito не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте момичета! Много време търсих къде да получа точната информация и с кого да си споделя,докато не открих този форум. Имам бебенце на 6 месеца и половина и както се досещата положението с гърдите не е розово. Свикнала съм да изглеждам добре но след раждането нещата се попромениха. И преди съм искала корекция,която не ми е била наложителна но сега вече определено ще повлия на самочувствието ми . Ориентирала съм се към доц. Тепавичарова ВМА, прави операция на кръстницата ми и резултата е поразителен. Какво е мнението ви за нея?
  #2026  
Стар 21st February 2009, 20:55
Bebs Bebs не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 48
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mucinka
stefaniandre , аз си сложих 330 cc на 20 год. съм, оперирах се преди 3 месеца- бях на 19г.. Не си слагай по малко от 350 кубика, на мен ми малеят малко в момента, ако сега се оперирах - щях да сложа толкова. Аз също се бях притеснила, но всичко минава като сън. Сега съм много щастлива и им се радвам Пожелавам ти успех, дано всичко да е ОК.
Напълно те разбирам, аз съм с 325 И ТОЛКОВА СЪЖАЛЯВАМ. Така ми се иска да са по-големи... а като се сетя, че дори исках по-малки ужас. Също съм на 20 знам че за момента това е много естествено и изобщо не бие на очи. Но живот и здраве като родя ще ги уголемя 100%..
  #2027  
Стар 22nd February 2009, 14:23
Mucinka Mucinka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 48
По подразбиране

Bebs и аз ще ги уголемя живот и здраве поне 400 cc Трябваше по-рано да попрочета форума...
__________________
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш - това значи да те е страх и въпреки това да имаш воля да продължиш...
  #2028  
Стар 22nd February 2009, 17:24
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mucinka
Bebs и аз ще ги уголемя живот и здраве поне 400 cc Трябваше по-рано да попрочета форума...
Аз в момента съм с 400 , ама и на мен ми малеят ...искам и аз още малко ...зная че вече моето е алчност...но искам...това е положението...
__________________
390/405 надмускулно
  #2029  
Стар 22nd February 2009, 19:04
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Аз пък мисля, че по-големи ще ми стоят грозно на тялото.
  #2030  
Стар 22nd February 2009, 19:06
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
ахахаха абе вчера нескафето кат написа че зърната й били кат царевични пръчки та се зачудих, има ли операция за уголемяване на зърната щот кви ли не простотии не правят вече, та ми стана интересно някой нещо?
Ма оу ,що ма разнасяш ти така подло , гледкам си тука случайно и кво да видя - царевични пръчки
Ми то на тез цомби представяш ли си да съм с някои грахови зрънца
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:08.