IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 4th December 2009, 19:35
Аватара на catwoman
catwoman catwoman не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 55
По подразбиране

Да се отчета
Днес ходих на консултация и след прегледа и разчертаването, каза че може да ми постави 500 кубика импланти. Малко разстоянието ми ще дойде повечко- 3 см, но няма как, моите са си раздалечени. Попитах за рисковете, които крие първоначално поставяне на голям кубик....и той ми каза евентулно за стрии, но след като нямам от раждането (качих 30 кила с бременността ) нямало да се получат.
Най-странното е, че се оказа, че съм имала жлеза а аз си мислех, че по-плоски гърди от моите няма....
Остава да уточним дата за операцията...но...аз ще натиска съпруга за януари, но едва ли ще успея. Най-вероятно ще е април/май.
Според вас имали други рискове от поставянето на големи кубиции, освен стриите....или док ми ги спести?
__________________
500 cc
Отговори с цитат
  #12  
Стар 4th December 2009, 21:52
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от catwoman
Попитах за рисковете, които крие първоначално поставяне на голям кубик....и той ми каза евентулно за стрии, но след като нямам от раждането (качих 30 кила с бременността ) нямало да се получат.
catwoman, и аз по време на бременността нямах стрии, но сега след мамопластиката се сдобих с три такива на лявата гърда (хем съм само с 295сс), и си мазах гърдите с кремове много усилено 2 месеца преди операцията и пак ми се появиха. Дано на теб да не ти се появят стрии...късмет!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 4th December 2009, 23:34
Аватара на catwoman
catwoman catwoman не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 55
По подразбиране

Благодаря
Ще се моля да не се получат, ама желанието ми е тоооолкова силно, че ще рискувам
__________________
500 cc
Отговори с цитат
  #14  
Стар 6th December 2009, 09:54
Аватара на Kristee
Kristee Kristee не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 230
По подразбиране

Catwoman, желая ти успех!!!.
Наистина всеми си някакъв хубав крем против стрии, аз ползвах този на Elancyl, и от стаус плоска сега съм с 385сс и нямам стрии. Вярно е че не са 500 , но все пак ти имаш жлеза. На този крем пише че е подходящ по време на ранна бременност за да се подготви кожата за рязко качване на кг.

Иначе стискаме палци всичко да е наред и скоро да се похвалиш с прекрасни големи гърди!!!
Успех
Отговори с цитат
  #15  
Стар 6th December 2009, 15:47
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kristee
Вярно е че не са 500 , но все пак ти имаш жлеза. Успех
Точно защото има и нейна жлеза - стриите са й в кърпа вързани, но ... не е казано, че трябва да са много и дебели...преживява се... Аз през двете кърмения нямах една стрия, макар да носех същия размер сутиен като сега, но след имплантите си се вредих и аз
Отговори с цитат
  #16  
Стар 6th December 2009, 16:33
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

При бременност гърдите порастват бавно но славно и за това в някои от случайте не се нацепват.
Докато с имплантите обема се увеличава отведнъж и кожата колкото й еластична и потготвена да е някоя и друга стриика се появява.
__________________
395cc PIP
Отговори с цитат
  #17  
Стар 6th December 2009, 17:40
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yoli
При бременност гърдите порастват бавно но славно и за това в някои от случайте не се нацепват.
Точно...пък и има повече време, за да бъде подготвяна и третирана....
Отговори с цитат
  #18  
Стар 6th December 2009, 17:49
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yoli
При бременност гърдите порастват бавно но славно и за това в някои от случайте не се нацепват.
Докато с имплантите обема се увеличава отведнъж и кожата колкото й еластична и потготвена да е някоя и друга стриика се появява.
Ооо,моите си се понацепиха още в началото щото докторката не ме светна че веднага трябва да започна да се мажа с крем против стрии Не са болка за умиране,но ме дразнят като се сетя за тях.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 6th December 2009, 21:21
Аватара на catwoman
catwoman catwoman не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 55
По подразбиране

Явно няма да се размина със стриите, но както gwendoline каза, дано не са много и дебели
Barbi, ти твоите 500 сс с първа операция ли ги сложи? И как беше преди това?
__________________
500 cc
Отговори с цитат
  #20  
Стар 7th December 2009, 08:39
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от catwoman
Явно няма да се размина със стриите, но както gwendoline каза, дано не са много и дебели
Barbi, ти твоите 500 сс с първа операция ли ги сложи
Catwoman,да,от първия път си сложих 500cc,но аз съм надмускулно.Мисля че при подмускулния вариант не е възможно да се се поставят стартово такива кубици.Когато се появи Гуен,я помоли да обясни тъй като тя е много веща.


И как беше преди това?

Питаш ме как са ми изглеждали гърдите преди това ли или дали съм имала стрии понеже за това ставаше дума по-нагоре?
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Евросиликонголямкубикимплант
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:07.