IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1251  
Стар 5th June 2013, 17:23
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Катерина, от това, което видях за малко (защото мислех по-късно по-подробно да разгледам, ама си махнала снимката вече), мога да кажа, че каквито и забележки да имаш по носа, каквито и несъвършенства да му намираш, те не те загрозяват, хубава си си, така че не го мисли. Едва ли някой друг вижда нещо нередно в него. Сигурно би могло и по-добре, но бъди благодарна наистина, както ти сама писа по-горе, че не се е впуснал повече да работи по върха ти, защото тогава драмата щеше да е по-голяма. Виждам, че някои си харесват носовете, правени от него, така че няма да се впускам в подробности.
sunburn, първо си вземи парите от Охеда, понеже не си е свършил работата, после добре помисли при кого ще правиш резивизята.
Отговори с цитат
  #1252  
Стар 5th June 2013, 17:27
sunbun sunbun не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 103
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi Виж мнението
Катерина, от това, което видях за малко (защото мислех по-късно по-подробно да разгледам, ама си махнала снимката вече), мога да кажа, че каквито и забележки да имаш по носа, каквито и несъвършенства да му намираш, те не те загрозяват, хубава си си, така че не го мисли. Едва ли някой друг вижда нещо нередно в него. Сигурно би могло и по-добре, но бъди благодарна наистина, както ти сама писа по-горе, че не се е впуснал повече да работи по върха ти, защото тогава драмата щеше да е по-голяма. Виждам, че някои си харесват носовете, правени от него, така че няма да се впускам в подробности.
sunburn, първо си вземи парите от Охеда, понеже не си е свършил работата, после добре помисли при кого ще правиш резивизята.
Сиби,Охеда е толкова арогантен и подъл човек,че съм напълно наясно че няма да взема нищо,нямам от при него абсолютно нищо...
Отговори с цитат
  #1253  
Стар 5th June 2013, 17:34
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Нищо не пречи да пробваш, обикновено се получава. Все имаш свидетели. Пробвай с натиск и кажи, че ако не ти върне парите, ще раздухаш случая в медиите. Така или иначе нищо не губиш. Лично аз си взех парите до стотинка след първата си ринопластика.
Отговори с цитат
  #1254  
Стар 5th June 2013, 17:38
sunbun sunbun не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 103
По подразбиране

Сиби,ти от кои си оперирана и доволна ли си...
Отговори с цитат
  #1255  
Стар 5th June 2013, 17:44
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

О, аз съм точно с 3 броя - първа при Аргирова, втора при Цветков, трета при Джамбазов, но при мен положението след първата беше наистина катастрофално, тотално обезобразен нос. Сега съм се кротнала вече, имам нормален, напълно приличен нос, така че - да, доволна съм.
Отговори с цитат
  #1256  
Стар 5th June 2013, 17:49
sunbun sunbun не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 103
По подразбиране

Благодаря,момичета за споделеното,дано всичко да приключи добре че ще полудея...
Отговори с цитат
  #1257  
Стар 5th June 2013, 19:18
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sunbun Виж мнението
Тези също са след операцията на 10 ден...еденичната е след 6 месеца...творението е на Жерард Охеда...искам да ви кажа момичета че и аз немога да спя,имам 2 деца и цялото ми семейство преживява моята драма,както и при много други,..просто искам това да свърши...но немога да се гледам така,чуствам се излъгана...
Наистина като прочетох апсолютно ти вярвам какво преживяваш Бях като тебе цялото ми семейство една година изпита целия мой кошмар Не можех да се храня като виждах недоразумението на лицето си направо не ми се живееше а и аз имам 3 деца а те си искат гледане Всички ме упрекваха как може да се вманиячавам в този нос вярвай ми може Не се притеснявай живей с надеждата че всичко ще се оправи само си изчакай периода на възтановяване и действай само не се отчайвай ще се намери решение
Отговори с цитат
  #1258  
Стар 5th June 2013, 20:05
sunbun sunbun не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 103
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
Наистина като прочетох апсолютно ти вярвам какво преживяваш Бях като тебе цялото ми семейство една година изпита целия мой кошмар Не можех да се храня като виждах недоразумението на лицето си направо не ми се живееше а и аз имам 3 деца а те си искат гледане Всички ме упрекваха как може да се вманиячавам в този нос вярвай ми може Не се притеснявай живей с надеждата че всичко ще се оправи само си изчакай периода на възтановяване и действай само не се отчайвай ще се намери решение
Blagodarq,Rimi,разбира се прочела съм всичко,следя и вашите резултати,мисля че и при теб и при Нелка,резултатите са много хубави и ви поздравявам за търпението и куража.Аз просто не мога да си обясня как взимаш 3000 лв. и даваш едни красиви обещания и твърдиш че си най-добрия с ясното съзнание че не можеш да се справиш и причиняваш тежко емоционално състояние на едно суетно момиче и цялото и семейство,какъв човек си ти...
Отговори с цитат
  #1259  
Стар 5th June 2013, 20:52
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Аз бях писала как се постъпва с някой, който ти причинява страдания в друга тема, но модераторите явно счетоха за по справедливо да изтрият поста ми.
Аз не бих оставила никой така безнаказано да се измъкне, ако ми е причинил дискомфорт, пък камоли страданията, които вие преживявате!!!

Последно редактирано от klarisina : 5th June 2013 на 23:27
Отговори с цитат
  #1260  
Стар 5th June 2013, 21:33
lapiovra lapiovra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 26
По подразбиране

[QUOTE=Bunny boiler;788518]Всъщност моите коментари бяха за носа на lapiovra. QUOTE]

Мариса, много добре се включи след снимките с мнение, че все още има доста оток и е рано за коментари. Отново пояснявам, че върхът ми беше ужасно широк, досега през живота си не съм виждала наистина по-широк връх.
Мисля, че трябва да мине още време и тогава да мога да кажа дали съм доволна или не. Определено и сега е по-добре от преди, но аз също се надявам като спадне да стане още по-малък. Вече мога да преценя къде точно има оток и долу-горе колко е, което ме обнадеждява. Искам по-бързо да се случат нещата, но и док, никога не ме подлъга в това, че при мен ще се случат по-бавно нещата, тъй като и кожата трябва да слегне.
Рязано е многооооо
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:57.