IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 9th June 2013, 09:20
sunbun sunbun не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 103
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
На мястото на хлътналото стои ли ти кожата по тъмна нещо като пигментирало петно Лошото при мен е че и сега се оформи леко вдлъбване отгоре надявам се най накрая да се оправи този проблем
Ами такова петно имам от едната страна на върха,защото е кривнал и върха на една страна,въобще пълна катастрофа,през цялото време от едната страна на върха имам такова петно,което обаче с времето намаля...въпроса е че целият нос като цяло е трагичен де да беше само това...
Отговори с цитат
  #72  
Стар 9th June 2013, 10:02
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Thumbs up

Цитирай:
Първоначално написано от Rabiosa Виж мнението
Ооооо ама и мойте не бяха затворени котите и имах голяма вдлъбнатина от лявата страна. Толкова голяма, че като поемах по-дълбоко въздух, все едно някой нож ми забиваше в мозъка. Моят съвет е да пробваш с адвокат- нищо не губиш. Загубени са вече нервите, страданията, надеждата, недей да оставиш да загубиш и парите си- ще ти трябват за следващата операция. Пак ти казвам- ти нищо не губиш- само той печели в момента като бездействаш!!! Не прави моята грешка, вземи се в ръце и отивай
НАПЪЛНО ПОДКРЕПЯМ!И аз съжалявам,че не си наех адвокат и да направя нещо по въпроса ,а оставих нещата така....
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #73  
Стар 9th June 2013, 12:34
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
А всъщност на мен не ми е изрязан толкова много гърба но тези страничните кости не могат да ги съберат една до друга и отгоре непрекъснато се получава тъмно петно и хлътнало
Страничните кости не трябва да се опрат една в друга, а в гърба на носа. Проблемът може да е, че гърбът не е изграден добре.
Отговори с цитат
  #74  
Стар 9th June 2013, 17:46
sunbun sunbun не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 103
По подразбиране

http://www.youtube.com/watch?v=gOn6tdAla_g....когато се отреже гърба,следва страничните да се съберат за да затворят гърба....може би трябва и докторите да погледат как се прави...
Отговори с цитат
  #75  
Стар 9th June 2013, 19:33
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

То на клипчето мн лесно изглежда, чак на мен ми иде да си отворя кабинет и да почна ринопластики да правя...

Ама не е толкова лесно. Не случайно събирането на страничните кости е това, което най-често се обърква при махането на гърбики.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #76  
Стар 9th June 2013, 20:18
sunbun sunbun не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 103
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
То на клипчето мн лесно изглежда, чак на мен ми иде да си отворя кабинет и да почна ринопластики да правя...

Ама не е толкова лесно. Не случайно събирането на страничните кости е това, което най-често се обърква при махането на гърбики.
Вероятно е така Нелка,но това не означава че трябва да си го спести доктора защото не го може,но взима пари все едно го е направил....
Отговори с цитат
  #77  
Стар 9th June 2013, 20:26
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sunbun Виж мнението
Вероятно е така Нелка,но това не означава че трябва да си го спести доктора защото не го може,но взима пари все едно го е направил....
Кво да ти кажа... Т.е. от къде да почна..?
И аз съм си го задавала този въпрос 10 години - като не могат да правят носове, що не отворят баничарница, примерно? Може повече да им се отдава..

Ако искат да правят пари просто, що не започнат бизнес някакъв?

Ако искат да правят пари, вредейки на хората, защо не станат нарко-пласьори? Поне клиентите им доброволно се самоубиват.

Нямам отговори. Иди и го питай Орхеда ли, къв е. Ако изобщо те интересува отговора, и дали тоя отговор ще затвори дупката по средата на носа ти..

Сори за сарказма.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #78  
Стар 9th June 2013, 20:28
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Сега видях, че не е въпрос поста ти. Извинявам се , спала съм 2 часа снощи.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #79  
Стар 9th June 2013, 20:50
sunbun sunbun не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 103
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Сега видях, че не е въпрос поста ти. Извинявам се , спала съм 2 часа снощи.
хей няма проблем,изпитвам почитание към всички във форума и аз просто трябва да си избия лудостта....това няма да ми затвори дупката на носа,опитвам се да си отговоря и аз на някои въпроси,но истината е че единствено се моля да му оправят на този поразиите,а него ще го съди друг...
Отговори с цитат
  #80  
Стар 11th June 2013, 15:57
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sunbun Виж мнението
...но това не означава че трябва да си го спести доктора защото не го може,но взима пари все едно го е направил....
Човешкото безочие и наглост дъно нямат,така че явно може,а и отсъствието на съвест също допринася...
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикаЖерарОхеда
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:52.