IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 8th November 2009, 00:38
djovana22 djovana22 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 7
По подразбиране МОЛЯ за сьвет

Здравейте,имам нужда от сьвет!
Накратко моята история е следната....Имам вече три подмусколни операции и всеки пьт резултата не е това което искам.Последния пьт сложих PIP 435 кубика висок профил крьгли,но за сьжаление и този пьт не се получи това което е моята представа за хубави гьрди.Гьрдите стоят увиснали а аз искам да стоят по нагоре.Решила сьм да увелича кубиците но се чудя дали този пьт поставянето да е надмускулно...Как мислите ако този четвьрти пьт ги направя надмускулно има ли риск от усложнения ако сложа голям кубик?В понеделник сьм на консултация но този пьт дори и хирургьт да ме разубеждава ще изисквам надмусколно поставяне.Моля дайте ми сьвет.Благодаря.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 8th November 2009, 01:48
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ми пусни снимки де, така едва ли някой може да ти даде отговор... какво значи увиснали- излишна кожа, джоба ти е направен прекалено ниско?...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 8th November 2009, 06:42
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Три операции При един доктор ли Ако е така - смени док , а не метода . Надмуск . не мисля , че ще стоят високо .
Отговори с цитат
  #4  
Стар 8th November 2009, 10:58
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

С надмускулни ще ти увиснат още повече...не си го и помисляй...аз смених надмускулните с подмускулни ,защото едната увисна много , а другата стана като камък от КК...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 8th November 2009, 23:49
djovana22 djovana22 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 7
По подразбиране

Благодаря ви за отговорите.Двете операции бяха при Д. Маджаров в Бургас,а третата при Н.Георгиев.Нова сьм и незнам как да сложа снимки иньче бих ви ги показала.Ще се посьветвам отново с Георгиев и ще реша какво да правя,защото вече ми омрьзна.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 9th November 2009, 00:17
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Доколкото знам от мацките пациентки на Георгиев, забрави да ти сложи надмускулни.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 9th November 2009, 17:35
BEBORAN BEBORAN не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 39
По подразбиране

пусни снимки да прецениме по добре
Отговори с цитат
  #8  
Стар 9th November 2009, 20:06
djovana22 djovana22 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 7
По подразбиране

http://djovana22.snimka.bg/other/diana.441332.15855386

Parola: diana
Отговори с цитат
  #9  
Стар 9th November 2009, 20:19
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Сигурна ли си за профила ...Изглеждат ми ултра-вис . Георгиев сигурно е направил каквото е могъл , при положение , че е работил след сакатлъците на друг . Отиди и при други на консулт .
Отговори с цитат
  #10  
Стар 9th November 2009, 20:43
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от djovana22
.Ще се посьветвам отново с Георгиев и ще реша какво да правя,защото вече ми омрьзна.
Имай предвид обаче, че той няма да ти ги постави над мускула. А пък и за кубиците, които говориш - абсолютна утопия.
Надмускулно поставени при всички случаи ще виснат повече - не го казвам с лоша умисъл, но при положение, че искаш да ти стоят по-високи - неси го и помисляй. Имам приятелка, която й поставиха 450 сс надмускулни - още първият месец й изглеждаха съвсем естествени и тежки... Докторката й я е предупредила, че след няколко години ще се наложи да й се прави повдигане вероятно, освен ако не тя самата не харесва големи, но увиснали гърди. Няма вариант да не се отпуснат, да знаеш....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МОЛЯзасьвет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:59.