IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #861  
Стар 12th April 2008, 01:16
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

То пак така не знаеш полудяваш ли или е било истина....ама много е объркващо така...
Отговори с цитат
  #862  
Стар 12th April 2008, 07:26
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Едва ли са били еротични халюцинации

Би било добре , ако е така наистина
Отговори с цитат
  #863  
Стар 12th April 2008, 08:10
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Мила, момичетата са прави няма операция на която за не може да приссътва придружител. Ако мъжа ти не може (защото припада като повечето ) се обади на мен аз ще дойда с теб въобще не го мисли! Не че при мен виси някой но за първи път в тоя форум чета че се случмат такива извращения. При какъвто и хирург да съм била винаги са ме гледали като писано яйце а отношението е било като към дъщеря и направо ми е трудно да повярвам че има и друга страна на монетата.
Целувки мила и решиш ли се на нещо идвам с теб въобще не се тревожи за това, но и аз съм на мнение че гадове се срещат рядко все пак и просто късмета ти е бил адски гаден в тоя случай!
Целувки и дано някога позабравиш това което ти се е случило!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #864  
Стар 12th April 2008, 09:08
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

А каква е тая операция 6 часа или и това е халюцинация? Аз доколкото разбрах, става дума за намаляване на едната гърда, така ли е Даяманти?
Отговори с цитат
  #865  
Стар 12th April 2008, 09:12
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

времетраенето няма как да е халюцинация предполагам че близките й са и казали колко време е била А защо са му били нужни на кретена 6 часа само той си знае и персонала!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #866  
Стар 12th April 2008, 09:37
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от doll
Не разбрах какво е отвратително??
За момичето което разказа тази ужасна история направо останах без думи ,като кошмар някакъв ужас
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #867  
Стар 12th April 2008, 10:48
MareChiiiaro MareChiiiaro не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dayamanti
...Вкара си пръста и гледайки ме в лицето с мазен глас ме питаше: "Хубаво ли ти е ,а? Хубаво ти е знаааам! Толкова веше влизо до крака ми... така неистово исках да го изритам... а не можех да помръдна дори кутрето си...
Не искам да обиждам чувствата на справедливо възмутените, всеки може да тълкува случилото се както иска. Има доста елементи в разказа обаче, които говорят за халюцинация и това може само да ни радва.

Примерно, не е възможно пациентът да е в състояние да не може да помръдне мускул и същевременно да вижда какво става около него, защото отварянето на очите става с участието на мускули. В разказа, момичето вижда без да е излязла от състоянието на парализа. Това означава или че е могла да помръдне или че е халюцинирала. Други елементи от разказа също са показателни за различни неща, не искам да задълбавам.

Каквато и да е истината в случая, мисълта ми беше по принцип да обърна внимание, че съществува и такъв малко познат страничен ефект на някои медикаменти, едно от които е пропофолът, май най-често използваната добра упойка в БГ. Можем само да се радваме, че има и такова възможно обяснение на тази гнусна история.

Продължителността на операцията може да се дължи на много неща. Но някой хирург да прави секс с пациентка на операционната маса посред бял ден, в оживена болница, в присъствието на сестри, анестезиоложки и т.н... аз лично не вярвам да събере отнякъде тоя кураж или пък тая мъжка сила.

Иначе задявките на хирурзите ги има, те са друга тема. За тях е важно бизнесът да върви, това са хитри хора.
Отговори с цитат
  #868  
Стар 12th April 2008, 11:10
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

На някой май много му отърва да даде друго обяснение на цялата история, дори се сещам на кой!
Много е прозрачна цялата работа и като гледам имаш добри познания в тази облат, но не ни вземай чак за такива балъци!
пп. Поне се определи под кой ник ще си.
Отговори с цитат
  #869  
Стар 12th April 2008, 11:40
Dayamanti Dayamanti не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: v edno golqmo mujko surce
Мнения: 49
Изпратете съобщение чрез ICQ до Dayamanti
По подразбиране

Мили момичета... мисля ,че вече ви е достатъчно ясно защо не съм подала оплакване и не съм казала на никой. Това извинение с упойката ми е ясно (по-добре вече когато завърших психологя) но дори и преди съм чувала за такива неща... както и да е.... Мисля че само този който е виждал д-р Христов може да ми повярва, че това е последният човек с когото бих имала каквито и да било фантазии. Аз съм съвсем нормална жена и ако бих имала сексуални фантазии то те биха били например с ... Брад Пиит да речем....
А за това как съм виждала какво става около мен? Ами клепачите ми бяха съвсем леко отворени и виждах само това което става пред мен ... когато сестрата се ссуетеше около дясната ми страна където до главата ми имаше някакви уреди само я чувах как казва че еди кое си (не си спомням термина , защото не съм знаела какво означава) е на 100 и би трябвало да дишам нормално, слагаше някаква щипка на безименният ми пръст към която имаше кабел или маркуч и я махаше за да види дали случайно не я е поставила както трябва.... да ви кажа върнах се доста време назад и не смятах да навлизам в такива подробности .... надявах се че съм ги подтиснала достатъчно дълбоко че да не ги помня, но уви...
__________________
Ne trudnoto, a lesnoto pogubva, 4ove6koto v 4ove6kata du6a i tq ne bi razkrila svoita hubost, bez 6mirgela na groznire ne6ta!
Отговори с цитат
  #870  
Стар 12th April 2008, 11:54
Dayamanti Dayamanti не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: v edno golqmo mujko surce
Мнения: 49
Изпратете съобщение чрез ICQ до Dayamanti
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalia1
А каква е тая операция 6 часа или и това е халюцинация? Аз доколкото разбрах, става дума за намаляване на едната гърда, така ли е Даяманти?
Така е мила... намаляване на едната и намаляване на ареолата на другата. Но явно е имало много усложнения.... незнам... до колкото разбрах са се чудили дали да ми преливат кръв ,защото много съм кървяла и другият проблем е бил че не са могли да ме извадят от упойка дълго време... По предварителна информация операцията е трябвало да трае около 3 часа. Представете си какво им е вило на близките ми отвън!!! После леля ми ми казваше: " Никой не ни даваше никаква информация. Мина толкова време , а теб не те изкарват... " След мен са вкарали едно маце с което после бяхме в една стая... тя си беше сложила силикон.... Бяха я изкарали 2 часа преди да изкарат мен мен....
__________________
Ne trudnoto, a lesnoto pogubva, 4ove6koto v 4ove6kata du6a i tq ne bi razkrila svoita hubost, bez 6mirgela na groznire ne6ta!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:43.