IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 5th October 2006, 18:02
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Чуждата няма да си ходи, щото утре ше я ошамаря на кафето

Стил, я стига си се шашкала. Дива е много права. освен че всеки метод си има плюсове и минуси, и дори да приемем че подмускулното има повече плюсове, не е приложим метод за всички. При мен например с тая всичката висяща кожа просто беше абсурдно Наистина ако искаш отиди на консултация и при друг за твое успокоение, нищо че си насрочила вече операцията.
Отговори с цитат
  #52  
Стар 5th October 2006, 18:09
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
Чуждата няма да си ходи, щото утре ше я ошамаря на кафето

Стил, я стига си се шашкала. Дива е много права. освен че всеки метод си има плюсове и минуси, и дори да приемем че подмускулното има повече плюсове, не е приложим метод за всички. При мен например с тая всичката висяща кожа просто беше абсурдно Наистина ако искаш отиди на консултация и при друг за твое успокоение, нищо че си насрочила вече операцията.


bimbi,моля те -утре на кафето !
Отговори с цитат
  #53  
Стар 5th October 2006, 18:26
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Бимби,да я нашамариш и от мен
Отговори с цитат
  #54  
Стар 5th October 2006, 18:31
danitta danitta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: sofia
Мнения: 59
По подразбиране

Чужда, сигурно всички ще се изредим с молбата да не напускаш форума. Нали знаеш,че по-умният отстъпва. Ти можеш и няколко крачки да дадеш назад.
Отговори с цитат
  #55  
Стар 5th October 2006, 18:35
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Корегирам всички , да я нацелуваш от всички нас , защото това внимание заслужава и да разбере , че доста хора я обичат и ценят.
П.П. Други са за другото .
Отговори с цитат
  #56  
Стар 5th October 2006, 19:12
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Chujdata, не те пускам никъде! Сигурна съм, че и другите!
Приемаме думите ти като моментно настроение, всички изпадаме такива.
Знаеш колко ти се възхищавам, знаеш колко много си дала на форума и как двама - трима човека започнахме и с увлекателни думи и разяснения, излагайки всичко, което знаем на показ го направихме това, което е.

Не си тръгвай!
Заради всички за които общуването с теб е удоволствие.


В общи линии спорът ви тръгна от нищо и е безсмислен. Методи има различни, хора и лекари има различни. Всеки метод си има предимства и недостатъци , всеки лекар има право на избор и познания, за да го направи. Всяка жена има право на избор. Има право дори на каприз - например да си сложи имплантите над мускула, за да не засягат мускулите й. Или заради болката.
Всичките методи се практикуват в момента. Не може да се говори за само един правилен и единствен, универсален за пациентките.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #57  
Стар 5th October 2006, 20:06
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Леле, какво става тук??!!!
Чуждата - как така ще си ходиш бе жена?! Че ти ако не беше аз изобщо нямаше да го намеря този прекрасен лекар, да не говорим за неоценимата помощ преди и след операцията!!! И изобщо не съжалявам, че прецених да са под жлезата моите, чудни са даже!

Ма моля ти се недей така. Помисли си още колко момичета тук имат нужда от подкрепа и съвети. Че аз точно вчера тука пак те споменавах по някакъв повод с благодарности, пък ти сега ще си напускаш

Bimbi взимай мерки душко, да не се наложи да направим следващата сбирка на тунингованите във Варна със серенада под блока на Чуждата!
Отговори с цитат
  #58  
Стар 5th October 2006, 20:36
Stil Stil не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 535
По подразбиране

Чуждата ,моля те ,не си отивай.Аз много ценя мнението ти .Моля те Ако съм те засегнала по някакъв начин те моля за извинение.Съжалявам ,че пуснах този пост - той изобщо не беше предназначен за тебЗнаеш ,че много те уважавам,миличка.Не се ядосвай за тъпотии.Ти много ми помогна за избора ми.Ще размислиш ли?
Отговори с цитат
  #59  
Стар 5th October 2006, 20:49
Stil Stil не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 535
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena127
Леле, какво става тук??!!!
Чуждата - как така ще си ходиш бе жена?! Че ти ако не беше аз изобщо нямаше да го намеря този прекрасен лекар, да не говорим за неоценимата помощ преди и след операцията!!! И изобщо не съжалявам, че прецених да са под жлезата моите, чудни са даже!

Ма моля ти се недей така. Помисли си още колко момичета тук имат нужда от подкрепа и съвети. Че аз точно вчера тука пак те споменавах по някакъв повод с благодарности, пък ти сега ще си напускаш

Bimbi взимай мерки душко, да не се наложи да направим следващата сбирка на тунингованите във Варна със серенада под блока на Чуждата!
Благодаря Миленка-ТОВА Е И МОЕТО МНЕНИЕ
Отговори с цитат
  #60  
Стар 5th October 2006, 22:29
Flame73 Flame73 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 619
По подразбиране

Искам да попитам нещо,не е свързано с "дефектната" ми гърда.Не ми е и до шеги!!!Не разбирам защо се стигна до този конфликт -но е неприятно отстрани да се допускат обиди спрямо една към друга.А,че Чуждата ще си тръгне-няма да го направи...
Неприятно е да сме некоректни една към друга,и не уважаме мнението на останалите,различно от нашето!
Поздрави!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Първатаконсултация
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:41.