IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 16th September 2006, 06:33
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Не е ли болезнено мястото за масажи?
След колко време отшумяват отоците и кожата лепва?
Отговори с цитат
  #82  
Стар 16th September 2006, 07:22
blondi blondi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 382
По подразбиране

Търпимо е, а и масажите не са силни. Аз направих 6 процедури досега. Доц. каза че обикновенно се правят около 10, но трябва търпение да лепне кожата. Аз все още не виждам крайния ефект, но знам че това става след около 2 месеца от процедурата.
Отговори с цитат
  #83  
Стар 1st October 2006, 23:24
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране Моля даите савет

моята тема е "обмислям операция и се чудя при кои" погледнете я и даите савет защото тази свера ми е тотално непозната и........................
Отговори с цитат
  #84  
Стар 2nd October 2006, 11:14
zefira zefira не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 24
По подразбиране

и аз съм чувала за този доктор, но за съжаление се отказах от него. Запознах се с момиче във фитнеса на което и е поставил импланти и след това ги е намествал още 5 пъти. Честно казано като поразпиташ за нещо и много бързо можеш да се разколебаеш. Сега и вие с вашите импланти втора употреба. На право ми призлява.
Отговори с цитат
  #85  
Стар 6th October 2006, 14:43
danitta danitta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: sofia
Мнения: 59
По подразбиране Re: пациентка-клиентка на д-р георгиев

Цитирай:
Първоначално написано от fitmaniac
здравейте,
аз също съм със силикон в гърдите,направени при Н.Георгиев.Лекаря е просто повече от професионалист,много съм доволна от отношението му преди,по време на и след операцията.Но в последствие разбрах че на всеки ввзима различни пари.На мен ми стуваше 3600 евро над мускулно,разрез под гърдите импланти евросиликон.Като гледам на повечето тук е взел 2700 евро.Просто когато отидох там не съм се и замисляла,че при подобна процедура може да има пазарлък.Просто на всички момичета с които се запознах след операцията им е взимал различно.Не ми е за парите нали уж със здравето си играем.......сега просто го приемам само като бизнес, а знае ли се дали очарователната му усмивка и предразполагащото му чувство за хумор не са част от този бизнес......за сега нямам оплаквания имам перфектен бюст,болката беше помалка от тази при кола маска
Просто на тези на които им предстои имайте го в предвид....спестете си около 1000 евро
Др.Николай Георгиев: Цените са строго фиксирани и не се „образуват” по време на консултацията. Те коренсподират на вида на имплантите и са следните:
Eurosilicone – 2700 евро/3500 евро (възможност за смяна)

_________________
Отговори с цитат
  #86  
Стар 6th October 2006, 14:52
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране Re: пациентка-клиентка на д-р георгиев

...
Отговори с цитат
  #87  
Стар 6th October 2006, 14:59
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Аз съм силно възхитена от него като професионалист но вчера съм била на консултация при него и (като майка ми се изпусна че парите не ни бъркат и друг ще плаща) за операция на уши която разбрах че е 400лв. тои каза 550Е а отделно 2000 и нещо Е за импланти и 4000Е със 3 пъти смяна като се доплаща само операцията НО КАТО СТАВА ДУМА ЗА ПРОФЕСИОНАЛИСТ ПАРИТЕ НАИСТИНА НЕ МЕ БЪРКАТ за жас не знам
Отговори с цитат
  #88  
Стар 6th October 2006, 15:50
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от trini_ti
... НО КАТО СТАВА ДУМА ЗА ПРОФЕСИОНАЛИСТ...
някой не мислят така
Отговори с цитат
  #89  
Стар 6th October 2006, 16:06
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Да и за това добавих че за вас не знам все пак всеки има право на мнение а и аз не мога нищо да твардя на 100% тъи като не съм лягала под ножа
Отговори с цитат
  #90  
Стар 6th October 2006, 19:11
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Не съм казала че ще се оперирам точно при него но ако е такъв какъвто повечето тук казват................... то тогава не мога да се оплача че е с високи и често променливи цени, аз си казвам мнението и се намесих само да кажа че и аз съм забелязала разлики но не мога да кажа лошо за него.
ПП: аз съм малка и не разбирам
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НиколайГеоргиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:51.