IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 28th December 2009, 10:20
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valq
Хора, хайде стига вече! Стига сте го хокали!
Той заслужава не хокане, а БАН
Скъпа Валя, този форум е за нормални хора, а случаят тук е малко особен мисля, че имаме работа с психопат
Така, че бъди дака добра да пренесеш състрадателността си някъде, където това наистина би било от полза хабиш съвсем напразно
Отговори с цитат
  #42  
Стар 28th December 2009, 10:34
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valq
Ако можете да помогнете с нещо- добре, ако не- поне не пречете!
С к'во да помогнем - нито сме психоаналитици, нито сме психолози, нито сме психиатри!
Отговори с цитат
  #43  
Стар 28th December 2009, 13:51
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Аз наистина си мисля, че Рапидол е недоволен от резултата, но и също така преувеличава неуспеха на операцията, тъй като е прекалено взискателен към външния си вид. Струва ми се, че е от пациентите, които искат да решат вътрешните си проблеми с помощта на пластичната хирургия (като променят външния си вид). Тези хора са винаги недоволни, често съдят хирурзите си, и не може да им се помогне,освен чрез психотерапия. Те не осъзнават състоянието си, така че няма какво да му се сърдим. Пожелавам му да се концентирира на наистина важни неща и да е щастлив.
И моят нос не е красив, ама не ми пука.И знам, че ако го оперирам, в живота ми нищо няма да се промени.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #44  
Стар 29th December 2009, 12:21
Аватара на teabg
teabg teabg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 89
По подразбиране

Абе казах ви че на тоя работата му "намирисва'" ама....
Я го зарежете,че хич не си заслужава да се хабим с тъпотиите му предпразнчно.

И да взема да използвам темата му

за едно малко закъсняло ЧРД на доцента, с пожелание освен/и най-вече/да е жив и здрав и да "расте"още много в професията -и радва все повече такива като нас -хиляди благодарности и ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ -за него и всички съфорумци.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 29th December 2009, 12:27
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teabg
за едно малко закъсняло ЧРД на доцента, с пожелание освен/и най-вече/да е жив и здрав и да "расте"още много в професията -и радва все повече такива като нас -хиляди благодарности и ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ -за него и всички съфорумци.
Присъединявам се
Отговори с цитат
  #46  
Стар 29th December 2009, 12:39
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Цитирай:
Първоначално написано от teabg
за едно малко закъсняло ЧРД на доцента, с пожелание освен/и най-вече/да е жив и здрав и да "расте"още много в професията -и радва все повече такива като нас -хиляди благодарности и ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ -за него и всички съфорумци.
Присъединявам се
И аз
Отговори с цитат
  #47  
Стар 29th December 2009, 19:02
springflower springflower не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 36
По подразбиране Весели празници!

И аз се присъединявам да честитя и пожелая весели празници на доц. Джамбазов и на всички от форума!
И честит рожден ден ,макар че е минал, пожелавам много щастие и обич през новата година!

Някой знае ли на коя дата е бил рожденния му ден? Да не е бил на Коледа?

През новата година на всички пожелавам много усмивки !
Отговори с цитат
  #48  
Стар 29th December 2009, 23:07
Аватара на mar1n3la
mar1n3la mar1n3la не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 80
По подразбиране

И от мен Ч.Р.Д. на петерица Всичко най-хубаво,лични и ПРОФЕСИОНАЛНИ успехи
Отговори с цитат
  #49  
Стар 31st December 2009, 03:30
|{[]|{[] |{[]|{[] не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 7
По подразбиране

Сега, последно, rapidol, извиняваш ли се на доцента, или не? Как си настроен към момента?

Под името "buratino" си писал, че първата ти операция е била при Цветков, сега пишеш - при Бенчев. То вярно хирурзите се маскират като правят операции и не може да си на 100 процента сигурен кой те е оперирал, а си бил и под упойка - разбираемо е да имаш съмнения кой от двамата е свършил тази работа.

Другото, което ми направи впечатление от уникалната ти история е, че описваш резултата от първата операция като "размазани нос и лице". Тука ще приемем думите ти за истина и че наистина си имал "размазан нос". И ако от "размазан нос" хирургът е докарал нещата до резултата, който даваш като снимки, то тогава изходът от операцията може да се каже е отличен. Защото на снимките се вижда един нормален нос - не перфектен, но в никакъв случай размазан. Така че не е ясно на какво се дължи нормалният нос на снимките - на неправилната ти преценка за резултата от първата операция(т.е. резултатът не е бил "размазан нос и лице") или на златните ръце на доцента, който е поправил един "размазан нос" и го е докарал до нормално състояние. И в двата случая възникват въпроси относно оценките, които даваш за резултатите от първата и съответно втората операция.

Тук "buratino" благодари на Джамбазов и го нарича "вълшебник".
http://www.tialoto.bg/forum/viewtopi...=605327#605327

Ако искаш по някакъв начин да подкрепиш тезата си, трябва да качиш снимки отпреди първата операция и след нея. Така хората ще преценят, всеки за себе си, важността или несъстоятелността на съветите и предупрежденията ти.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДасеизвинянадоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:24.