IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 20th March 2010, 22:12
sweetmisery sweetmisery не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 1
По подразбиране Постоянно сърцебиене от 3 месеца насам

Здравейте!На 20 години съм и съм с постоянно сърцебиене от 3 месеца насам.Често е пристъпно с високо кръвно.Не издържам на никакво физическо натоварване ,трудно преживявам всеки ден.Правих пълна кръвна картина няколко пъти,изследвах хормони на щитовидната жлеза,правих иглотерапия,изследвах и прецизно желязо и ЖСК,снимах си вратните прешлени и НИЩООО МИ НЯМАЛО !!Имам диагноза пролапс на предно митрално платно и шум на сърцето!Моля ви помогнете ми по някакъв начин!Много се изтощих вече! Не знам какво ще правя!Кажете някоя клиника в чужбина или нещо друго,което да си изследвам!
От София съм и не мога да повярвам колко безсилни могат да са лекарите тук-единия казва да ми се направи Аблация,а другият-Абсурд,не подлежиш на аблация!
Моля ви с цялата си душа ако сте чували нещо или ако имате мнение-СПОДЕЛЕТЕ го с мене !Ще съм ви много благодарна!
Поздрави от едно отчаяно момиче!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 1st April 2010, 20:42
livorno livorno не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Варна
Мнения: 13
По подразбиране постоянно сърцебие от 3 месеца насам

Здравейте! Мисля, че вече сте разбрали, че проблемите ви са предизвикани от пролапса на предното митрално платно.Трябва да избягвате вякакви физически натоварвания.Аблацията е оперативен метод за лечение на сърдечните аритмии. Но това е едно доста радикално решение. А вие сте само на 20 години. Има какво да се направи по въпроса и без да стигате дотам.Оставям Ви лично съобщение.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 2nd April 2010, 22:07
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Мога само да дам идея да се проверят бъбреците като причина за пристъпи от високо кръвно (ако щитовидните хормони наистина са наред).
Пролапсът на платното значителен ли е? Определя се чрез ехография на сърцето. (Въпреки това не би трябвало да доведе до пристъпи от сърцебиене и високо кръвно.)
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #4  
Стар 6th April 2010, 20:13
Аватара на transporterkn
transporterkn transporterkn не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 83
По подразбиране

Мой приятел имаше сърцебиене и му предписаха bisogama 5мг,половин таблетка сутрин.Сега е добре.Но най-добре да се консултираш с кардиолог,преди да вземеш нещо.Успех,малката.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 20th April 2010, 09:48
gizdova_lina gizdova_lina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 4
Изпратете съобщение чрез ICQ до gizdova_lina
По подразбиране Re: Постоянно сърцебиене от 3 месеца насам

Аз на всички препоръчвамнаправо вълшебните продукти, които и аз ползвам на една фирма. Резултатите са невероятни. Хора с Вашия проблем не знаят ккаво е болест. Аз се справих с астмата, кръвното и високата захар.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22nd April 2010, 20:53
fanita fanita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Град: България
Мнения: 18
По подразбиране Re: Постоянно сърцебиене от 3 месеца насам

Цитирай:
Първоначално написано от gizdova_lina
Аз на всички препоръчвамнаправо вълшебните продукти, които и аз ползвам на една фирма. Резултатите са невероятни. Хора с Вашия проблем не знаят ккаво е болест. Аз се справих с астмата, кръвното и високата захар.
Що пишеш глупости? Астма, кръвно...Девойката има органичен проблем, не и работи митралната клапа както трябва. Тоя проблем не се решава с поредните магически водорасли, минерали, тайнствени билки и други помии.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12th May 2010, 10:36
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране Re: Постоянно сърцебиене от 3 месеца насам

Цитирай:
Първоначално написано от fanita
Цитирай:
Първоначално написано от gizdova_lina
Аз на всички препоръчвамнаправо вълшебните продукти, които и аз ползвам на една фирма. Резултатите са невероятни. Хора с Вашия проблем не знаят ккаво е болест. Аз се справих с астмата, кръвното и високата захар.
Що пишеш глупости? Астма, кръвно...Девойката има органичен проблем, не и работи митралната клапа както трябва. Тоя проблем не се решава с поредните магически водорасли, минерали, тайнствени билки и други помии.
А ТИ ЩО СЕ ИЗКАЗВАШ НЕПОДОГОТВЯЕНА МИ КАЖИ,А?

напротив точно такива добавки помагат,но трябва да се знае какви!
Аз също имам проблеми със сърцето,майка ми,баща ми.Никакви лекарства не помагат,а вредят ужасно много на здравето!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Постоянносърцебиенеотмесецанасам
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:02.