IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #291  
Стар 29th October 2010, 14:57
Galina-kaka G Galina-kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Град: Varna
Мнения: 239
По подразбиране ...

А аз на този етап гласувам с две ръце за ботокса! Сложих си за трети път преди три седмици. Всеки път с доктора и съпругата му обсъждаме къде да бъде поставен, за постигане на ефекта, който търся. Пред мен отвориха ампулата, показаха ми срока на годност и т.н. Само дето на края не видях дали всичките 100 единици са в моите мускули... Български манталитет! Какво да се прави. Нали от всякъде се мъчат да ни излъжат...
__________________
Колкото повече опознавам хората, толкова повече обиквам кучето си!
Отговори с цитат
  #292  
Стар 29th October 2010, 16:06
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Тия 100 единици не ти ли идват много? Аз веднъж си сложих, март месец, и до септември не можех да си мърдам веждите, да не говорим, че в началото направо си усещах цялото лице блокирано, а ми сложиха на чело и малко отстрани на очите, за пачия крак. Все още не съм ходила за подновяване, но ми се ще следващия път да е по-малко като количество. За сега обаче не бързам да го подновявам, защото малкото бръчици, дето имах, все още не са се появили отново. Като почнат да се образуват, сигурно пак ще сложа.
Отговори с цитат
  #293  
Стар 29th October 2010, 17:41
Harriet Harriet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 37
По подразбиране

Здрасти, Патриша!
И аз сложих за трети път 100 единици в края на август.
Не идват много, ако имаш проблем и с трите зони - чело, гневна и около
очите (като мен). Ако док не ме "завръща", бих си сложила и 150.
Отговори с цитат
  #294  
Стар 29th October 2010, 21:15
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Аз явно съм много икономична! Мисля да отида след Нова година да си подновя филъра на назолабиалните бръчки /едва сега поизчезна/ и евентуално за малко ботокс. Но сигурно ще искам по-малко от 100 единици.
Отговори с цитат
  #295  
Стар 29th October 2010, 21:28
Harriet Harriet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 37
По подразбиране

Гладичко ти е лицето, затова!
Аз около очите имам доста плисета и гневната бръчка е много "гневна". Но винаги 8 единици отиват и около устата.
Моята ХК в назолабиалните изобщо не е мръднала (вече точно 13 месеца). Док каза, че Сърджидерм-а дава резултат до 2 години и явно отново знае какво приказва.
Д-р Янков дава различни схеми за това колко единици да ти сложи. Галето може да потвърди това. Така че, като му обясниш какво искаш, ще ти предложи количество. Само ще трябва да те комбинира с някоя друга пациентка, защото отварят ампулата на момента, а тя е 100 единици.
Отговори с цитат
  #296  
Стар 29th October 2010, 21:33
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Да, определено нямах много бръчки, но пак си беше добре да поизпъна и малкото, дето ги имаше.
Отговори с цитат
  #297  
Стар 31st October 2010, 20:38
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Приемам препоръки за имена на пловдивски дерматолози или пласт.хирурзи за ботокс . / Без извиване на веждите / .
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
  #298  
Стар 1st November 2010, 15:26
Катерина78 Катерина78 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Град: Пловдив
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте и аз се боря с бръчките на челото и мисля да заложа на ботокса, макар че от тук от там чувам какви ли не лоши неща за него - бил вреден, бил канцерогенен и т.н.
Only аз съм се насочила към д-р Тонев или в Медидерма.
Отговори с цитат
  #299  
Стар 2nd November 2010, 09:30
Galina-kaka G Galina-kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Град: Varna
Мнения: 239
По подразбиране

Патриша, при мен челото "гълта" доста. Макар че точно те не са ме дразнили, тъй като имам лек бретон. Когато бях на първата консултация, той ми каза, че същата работа биха ми свършили примерно едни 80 единици, но първо разликата в парите не беше кой знае каква /бях си приготвила максимума/ и второ не ми се чакаше да се комбинирам с друга пациентка. И вече след като видях ефекта, не ми се слиза на по-малко от 100 единици.
__________________
Колкото повече опознавам хората, толкова повече обиквам кучето си!
Отговори с цитат
  #300  
Стар 3rd November 2010, 20:25
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Катерина , може ли да ме светнеш за цени , може и на лични , защото вече не съм в крак с информацията .
За Тонев съм чувала , че ботокса му е много траен , но трябва ли предварителен преглед или може само по телефона записване за поставяне ?
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ботокс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:10.