IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #301  
Стар 4th November 2010, 11:40
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Оффф тоя ботокс, хич не съм му фенка, ама май ще се прежаля

Споделете за София къде, какъв, цена, удовлетвореност и к'вото друго се сетите, може и на лични
Отговори с цитат
  #302  
Стар 4th November 2010, 13:16
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

emiko ти не си ли прави блефаропластика, или съм се объркала? Не премахва ли бръчиците?
Отговори с цитат
  #303  
Стар 4th November 2010, 13:57
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Не, chaoslady, блефаропластиката не премахва бръчиците, а само отстранява отпуснатата/излишна кожа.
Отговори с цитат
  #304  
Стар 5th November 2010, 14:07
Катерина78 Катерина78 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Град: Пловдив
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Оnly
Катерина , може ли да ме светнеш за цени , може и на лични , защото вече не съм в крак с информацията .
За Тонев съм чувала , че ботокса му е много траен , но трябва ли предварителен преглед или може само по телефона записване за поставяне ?
Трябва предварителен преглед, след като се запишеш по телефона за час, иначе има цени на сайта според количеството ботокс. Ако искаш може да се комбинираме, аз ще ходя някъде след 15-ти ноември при него, по-рано няма да мога.
Отговори с цитат
  #305  
Стар 9th November 2010, 13:06
Dendrinna Dendrinna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте.
От много отдавна ви чета и сте ми много полезни и интересни, но чак сега се престрашавам да пиша.
Иска ми се да пробвам с ботокс (и много други процедури от Пластичния форум, ако трябва да бъда честна... ), за да поизгладя дълбоките си мимимески бръчки на челото. На 27 години съм и само там ми е проблема, но е доста изявен. Интересува ме организирате ли си тук групи за ботокс (примерно една ампула за две момичета) защото не мисля да си слагам като за първи път много голямо количество? Едно, заради парите, друго - защото така и така искам да третирам само една зона. Не бързам принципно, но ми се иска за Новата Година да съм с ново чело.
Вие колко единици бихте сложили на три дълбоки вертикални бръчки на челото?
__________________
Умерено любопитна...
Отговори с цитат
  #306  
Стар 9th November 2010, 15:17
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dendrinna
Иска ми се да пробвам с ботокс (и много други процедури от Пластичния форум, ако трябва да бъда честна... ), за да поизгладя дълбоките си мимимески бръчки на челото. На 27 години съм ...
Според мен най-добрата терапия с/у бръчки е умението да контролираш излишните гримаси!
Забелязала съм , че хора , които са постоянно захилени или пък другата крайност - намръщени , имат мноооооого повече бръчки от тези , които успяват да задържат излишните емоции...Аз съм по-голяма от теб , но челото ми е гладко и това е , защото умея да се контролирам и никога не гримаснича без повод
Твърдо съм против поставянето на ботокс на хора на твоята възраст ...Че то ако почнеш от сега , на 50 години ще лъщиш като восъчна фигура
Приеми написаното като приятелски съвет , а не като упрек или каквото и да било
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #307  
Стар 9th November 2010, 16:26
Dendrinna Dendrinna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
Цитирай:
Първоначално написано от Dendrinna
Иска ми се да пробвам с ботокс (и много други процедури от Пластичния форум, ако трябва да бъда честна... ), за да поизгладя дълбоките си мимимески бръчки на челото. На 27 години съм ...
...Според мен най-добрата терапия с/у бръчки е умението да контролираш излишните гримаси!...
[/size]
Много си права, и съм почти изцяло съгласна с теб. Благодаря за отговора.
Като читанка съм - така беше още от времето на бременността ми, когато четях от кора до кора в един друг известен форум . Държа да се информирам и питам преди да пристъпя към действие, така че всеки съвет е добре дошъл.
При мен тези мимики (прословутото бръчкане, заради което майка ми още от малка ме чукаше по главата, за да спра), са вече добре отгледан и затвърден рефлекс. Опитвала съм се да се контролирам, но в момента, в който спра да мисля за това, започвам да се бръчкам.
Запозната съм със страничните ефекти на ботокса (до колкото е възможно от суха теория) и определено не искам да остана абонирана за цял живот към него. По-скоро си мисля, дали ботокса не би могъл да помогне точно за премахването на навика ми (който само със силата на волята явно не мога да изкореня ). Тя кожата ми, сама по себе си, не е стара все още. Разсъждавам така: при един-два курса мускулите ми "да забравят" как усилено са работили и челото ми да се опъне. Един вид, да се преборя с вредния навик с малко външна механична помощ. Приемам мнения всякакви.
__________________
Умерено любопитна...
Отговори с цитат
  #308  
Стар 9th November 2010, 20:32
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dendrinna
По-скоро си мисля, дали ботокса не би могъл да помогне точно за премахването на навика ми (който само със силата на волята явно не мога да изкореня ).
При мен се получи този ефект и то само от едно поставяне. Когато известно време не можеш да правиш гримаси, някак отвикваш. Във всеки случай забелязвам, че почти не гримаснича, независимо, че действието на ботокса отмина.
Отговори с цитат
  #309  
Стар 9th November 2010, 20:43
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Kрем-гел TIMELINE TRIOGEL (TIMELINE TRIOGEL)

Уникален продукт, забавя и предпазва от стареене кожата
50 ml
14,75% натурални активни ингредиенти! Без силикон, без нефтопродукт.Мощна ПРОГРАМА ПРОТИВ СТАРЕЕНЕТО НА КОЖАТА:
1. Антиоксиданти - обезпечават нормалното функциониране на клетките, пролиферацията и диференциацията. Съгласуват работата на ензимите (биологични ферменти), контролиращи междуклетъчното вещество. Защитават гените от повреждания, причини, за които се явяват УВ - лъчи или свободните радикали.

SOD (супероксиддисмутаза) - получен е от пшеничен зародиш, най - мощният и скъп в света антиоксидант
Зелен чай
2. Дълбоко овлажняване
Растителен глицерин - овлажнява и защитава кожата
Дамаска роза
Натриев хиалуронат - главната водосъдържаща субстанция в кожата на човека. Обезпечава продължително овлажняване Предпазва от загуба на вода, образува на кожата защитен филм, стабилизира структурата на кожата.
3. Хранене -
Масло ШИ(Карите) - мастните киселини, влизащи в състава на маслото са изключително важни за обезпечаване на влажността и еластичността на кожата.
3+1. Листа от Алое Вера -
Хранене. Антиоксидант. Овлажняване. 250 активни вещества. Главен ингредиент срещу стареенето.
Ефективно РАЗГЛАЖДАНЕ НА БРЪЧКИТЕ:
1. Elastonyl - Продукт на биотехнологиите, разработен май 2004 год. Очистена протеинова фракция от Тиква. Помага да се възстанови равновесието на фибробластите - клетки на съединителната тъкан на кожата. Бори се с необратимата деградация на фибро - дермалния слой. Стимулира синтеза на колаген.



БОТОКС-ЕФЕКТ без инжекции
Ботокс ® - се явява търговско название на ботулиничния токсин A. По такъв начин Ботокс ® е пряко свързан с ботулизма.
Ботулизъм - остро инфекциозно заболяване, възникващо в резултат на употребата на хранителни продукти, съдържащи невротоксин, изработван от бактерията Clostridium botulinum.
Когато Ботокс ®, посредством козметичните процедури, е въведен в зоната на скулите, то намиращите се там мускули не могат да се съкращават, защото Ботокс причинява парализа. Поради това кожата се заглажда, и бръчките временно престават да се забелязват.


1. MYOXINOL (HIBISCUS) - Тези, получени с помощта на биотрансформации, пептиди от семена на хибискус, намаляват съкращаването на лицевите мускули и пречат на образуването на бръчки. Тези растителни пептиди се борят с бръчките така, както и ботулиничния токсин, премахвайки механичните фактори, които се явяват причина за появата на линиите.Този иновационен активен ингредиент действа в две направления, биологически - забавя стареенето на клетките и механически - понижава съкращението на лицевата мускулатура.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #310  
Стар 17th November 2010, 17:03
Dendrinna Dendrinna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Kрем-гел TIMELINE TRIOGEL (TIMELINE TRIOGEL)

Уникален продукт, забавя и предпазва от стареене кожата
50 ml
14,75% натурални активни ингредиенти! Без силикон, без нефтопродукт.Мощна ПРОГРАМА ПРОТИВ СТАРЕЕНЕТО НА КОЖАТА:
1. Антиоксиданти - обезпечават нормалното функциониране на клетките, пролиферацията и диференциацията. Съгласуват работата на ензимите (биологични ферменти), контролиращи междуклетъчното вещество. Защитават гените от повреждания, причини, за които се явяват УВ - лъчи или свободните радикали.

SOD (супероксиддисмутаза) - получен е от пшеничен зародиш, най - мощният и скъп в света антиоксидант
Зелен чай
2. Дълбоко овлажняване
Растителен глицерин - овлажнява и защитава кожата
Дамаска роза
Натриев хиалуронат - главната водосъдържаща субстанция в кожата на човека. Обезпечава продължително овлажняване Предпазва от загуба на вода, образува на кожата защитен филм, стабилизира структурата на кожата.
3. Хранене -
Масло ШИ(Карите) - мастните киселини, влизащи в състава на маслото са изключително важни за обезпечаване на влажността и еластичността на кожата.
3+1. Листа от Алое Вера -
Хранене. Антиоксидант. Овлажняване. 250 активни вещества. Главен ингредиент срещу стареенето.
Ефективно РАЗГЛАЖДАНЕ НА БРЪЧКИТЕ:
1. Elastonyl - Продукт на биотехнологиите, разработен май 2004 год. Очистена протеинова фракция от Тиква. Помага да се възстанови равновесието на фибробластите - клетки на съединителната тъкан на кожата. Бори се с необратимата деградация на фибро - дермалния слой. Стимулира синтеза на колаген.



БОТОКС-ЕФЕКТ без инжекции
Ботокс ® - се явява търговско название на ботулиничния токсин A. По такъв начин Ботокс ® е пряко свързан с ботулизма.
Ботулизъм - остро инфекциозно заболяване, възникващо в резултат на употребата на хранителни продукти, съдържащи невротоксин, изработван от бактерията Clostridium botulinum.
Когато Ботокс ®, посредством козметичните процедури, е въведен в зоната на скулите, то намиращите се там мускули не могат да се съкращават, защото Ботокс причинява парализа. Поради това кожата се заглажда, и бръчките временно престават да се забелязват.


1. MYOXINOL (HIBISCUS) - Тези, получени с помощта на биотрансформации, пептиди от семена на хибискус, намаляват съкращаването на лицевите мускули и пречат на образуването на бръчки. Тези растителни пептиди се борят с бръчките така, както и ботулиничния токсин, премахвайки механичните фактори, които се явяват причина за появата на линиите.Този иновационен активен ингредиент действа в две направления, биологически - забавя стареенето на клетките и механически - понижава съкращението на лицевата мускулатура.
Марисабела благодаря ти искрено за добре синтезираната информацията.
Някак обаче не ми стана ясно, кое в кой случай е най-удачно...
За мен какво ще препоръчаш?
__________________
Умерено любопитна...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ботокс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:26.