IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 22nd May 2007, 13:48
vikuna vikuna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 145
По подразбиране

За 6месеца отслабнах с 32кг. Засега ги задържам . Ограничавам се от доста неща .Не ям хляб и такива тестени.... Не пия безалкохолно , бира , сокове .... , а само вода и фрешове. Мнооооого плодове и зеленчуци .Аме другото си го знаете - всяка вечер , по колкото издържи мъж ми.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 24th May 2007, 21:29
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране

Отговори с цитат
  #23  
Стар 10th June 2007, 23:36
acer acer не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 20
По подразбиране

Преди не-малко години 4-5, бях бая пълничък и баща ми обеща отслабна ли, компютър. Тогава това ми беше мечта ии за 3 месеца 27кг.
Oбаче по цял ден плуване, спортуване никви забавления само спорт и диети. Пожълтях тогава, ама желанието си е желание.
Задържах си за много години добри килограми, ама сега последната се олях 190/98кг и трябва пак да почвам, но нещо нямам успехи. .
Това ме плаши но няма как
__________________
Живей честно за да умреш спокойно.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 11th June 2007, 10:58
Аватара на stivn
stivn stivn не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Stara Zagora / Varna
Мнения: 328
По подразбиране

6-7 килограма за 2 седмици без никви ограничения , но за сметка на това секи ден сутрин и вечер коремни преси лицеви опори , сяка сутрин бягане по 1 час и фитнес понеделник сряда и четвъртък и тренировка волейбол секи вторник и петък
__________________
[color=red]Gott wei
Отговори с цитат
  #25  
Стар 11th June 2007, 14:17
Аватара на cristiano7
cristiano7 cristiano7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 350
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от swim_fan
за 20 дена свалих 5 кг, висок съм 182 см
рецептата: НВД, кардио - плуване и ходене (думата "такси" я премахнах от речника си)....
...от скоро почнах да пия и Л-карнитин....целя да стигна до 72-73 кг (бях станал 82 )

за сега всичко действа безотказно!
е постигнах целта си - 73 кг съм...за 45 дена стана работата, без глад, с умерено и съобразено хранене(НВД), повечко спорт и движение и работата стана...айде успех на всички!!!

P.S. сега ще гоня повишаване активното (мускулно) тегло и повечко релеф, но всичко с времето си
Отговори с цитат
  #26  
Стар 15th June 2007, 11:34
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

За около месец и половина смъкнах онея досадни 5-6 кила,които ме дразниха . Диета ... може би от всички по малко, нищо конкретно като Анкинс, на Байкова и т.н., просто не мога да бъда толкова стриктна, с доста чести, но умерени "издънки" .Фитнес - колкото мога по- често, по възможност всеки ден по 1 час. Не мога да се похваля за сега с перфектна физика, но вече се виждат резултатите и това ме мотивира да продължавам
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
Отговори с цитат
  #27  
Стар 16th June 2007, 17:20
poludqh poludqh не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 40
Изпратете съобщение чрез MSN до poludqh
По подразбиране

Аз за месец и нещо свалих 9 кила, като се има в предвид,че по баловете 1 седмица се бях доста запуснала и си хапвах от всичко по много..Само със разходки и ограничено ядене..салати в огромни количества, пилешко месо солетки хапвах почти всеки ден (никак не трябваше ги ям ) Сега след 1 седмица почвам стабилно да ходя на фитнес и ще продължа с това ядене...отрекла съм се от хляба.Понякога хапвам по 1 фин. млечен щоколад, защото той ми е дрога.. и така надявам се след 1-2 месеца да ви се похваля, че съм влязла в една прилична форма УСПЕХ НА ВСИЧКИ С ДИЕТИТЕ!
__________________
Четях ти нощем приказки за любовта...макар да знаех, че лъжа е тя ...!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 21st June 2007, 06:55
Parkour Parkour не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 16
По подразбиране

Ам за месец и половина - 17 кг.. Просто сутрин на гладно 1-2 часа , колело , за обяд коремни преси или някфи набирания.. и след обяд и вечер пак нещо си тренирам.. Но си трябва и строг режим на хранене.. Не може да се яде по 5 вафли , кроасани и т.н и да искаш да отслабнеш ..
Е това правех още когато не бях на диети и тренировки , но сега е друго ПП. Имам да сваля още 7 кг
Отговори с цитат
  #29  
Стар 22nd June 2007, 23:42
Аватара на cristiano7
cristiano7 cristiano7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 350
По подразбиране

1.05.2007 - 82 кг
1.07.2007 - 72 кг
Отговори с цитат
  #30  
Стар 29th June 2007, 13:13
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

Преди 2 години 87кг,сега 56-58 кг при ръст 176см
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Споделетеуспехитеси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:28.