IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 7th November 2007, 08:24
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране Re: .....

Beauty ,колко мазнина би трябвало да се инжектира за да остане някакъв ефект от първия път ..Примерно не знам дали гледа епизода с Десислава (момичето без коса ),на нея не знам колко и инжектира Стоянов но ,устните и станаха супер поне за мен аз искам такива .Моите устни долната е хубава но бих искала съвсем леко да се повдигне горната..Стана ясно ,че 5сс е малко ,дай съвет моля те,или ако знаеш нещо за това оперативно уголемяване на устни сподели !
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #52  
Стар 7th November 2007, 10:44
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty
1.Инжектирали са ви малко мазнина
2.От един път не става,на всички ви съм го казвала. Липофилинга не е за хора,които нямат търпение.
3.Важна е техниката на обработване на мазнината,както и на инжектирането.
...
1.На мен ми сложиха 5сс. Това не е малко

2.Знам,ч е не става от един път, бях подготвена за това още в нчалото. Това, което питах по-горе беше-дали изобщо вторият път ще има разлика в количеството резорбирана мазнина, защото ако първия път ми се резорбира всичко, каква е гаранцията, чеи втория няма да стане така? Логиката сочи, че ако веднъж си резорбирал каквото са ти сложили, вторият път няма причина да бъде по-различно

3.Техника на обработване при мен нямаше. Не са центрофугирали мазнината, само я оставиха да се отдели от кръвта, за да инжектират само това, което трябва. Техниката на инжектиране не знам каква е и каква трябва да бъде, би ми било интересно да прочета някъде за това(Аз лично никаква информация не открих, а търся от доста време!)
Отговори с цитат
  #53  
Стар 7th November 2007, 12:23
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ava-ava
Логиката сочи, че ако веднъж си резорбирал каквото са ти сложили, вторият път няма причина да бъде по-различно
И аз не виждам никакви причини да е различно.Просто се повтаря едно и също нещо.
Цитирай:
Първоначално написано от Ava-ava
Техниката на инжектиране не знам каква е и каква трябва да бъде, би ми било интересно да прочета някъде за това(Аз лично никаква информация не открих, а търся от доста време!)
Не си открила,защото не виждам каква толкова "техника" изобщо може да има за инжектиране.Техника от гледна точка на място на вкарване на иглата и краен външен вид на устните-да,но каква връзка може да има това как точно ще боднеш и колко клетки ще преживеят?!
А за :уникални" методи и инструментариуми и преди сме чували
П.П.Подчертавам-това си е мое мнение
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #54  
Стар 8th November 2007, 13:25
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Eто, вижте Стоянов как си рекламира ппроцедурата, най-вероятно за да оправдае нечовеки високата цена:

http://www.eva.bg/content/view/407/68/lang,bg/

Само ако притежаваш необходимият специалне за целта инструментариум, можело да стане както трябва(интересно какво толкова специално има в спринцовката, където изтегля мазнината или пък иглата?!) Егати, как разчита на незнанието на хората, направо ме е яд като го чета Иначе резултата при Деси беше траен, видяхме и на живото предаване, но дали е станало от раз или и го е направил още веднъж, междувременно(както пише в статията, трябвало да се направи на два пъти през незнам си колко седмици..), не е ясно..

Макар на мен като цяло да не ми харесаха устните и, трябва да му призная, че все пак ефект имаше и то видим

Обаче все си мисля, че все пак има някаква техника на инжектиране, защото моята мазнина беше сякаш по-дълбоко поставена, не повърхностно в устните и може би затова нямах такъв оток какъвто видяхме при Деси(и който анистина беше страховит... )

Днес става един месец от моята операция и се надявам, че процесът на резорбция в устните е завършил. АКо е така, макар и малко, има нещо останало. Ще видим какво щс стане по-натам и ако си сотанат такива(тоест има запазано известно количество), ще повторя още веднъж
Отговори с цитат
  #55  
Стар 8th November 2007, 13:33
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Има някаква "лъжа измама" с устните на Деси,да знаеш.Или в началото е инжектирал ужасно много за да остане сега това,или е повтарял процедурата.
П.П.Верно ли не ти харесаха?На мен пък това ми се видя най-хубавото в нея....много детски й стояха....
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #56  
Стар 8th November 2007, 13:58
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

не ми хареса как стояха празни в средата, някак по средата бяха като вдигнати, все едо нямаше там материал, а в краищата бяха по-напълнени и като се усмихнеше, по средата и се вдига..Нещо не ми хареса така. Аз така не искам. ИСкам и в средата да има материал, да са напъленени..Не знам как да го обясня

Иначе съм съгласна, че има нещо, защото това за него е рекламата му, доказателство един вид за написаното в сайта му...Направил си е сметката той..
Отговори с цитат
  #57  
Стар 8th November 2007, 14:03
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

След като се резорбира част от мазнината,кога може пак да се инжектира т.е. през какъв период от време?
Отговори с цитат
  #58  
Стар 8th November 2007, 14:11
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Аз знам 3-6 месеца
В линка, който съм дала по-горе, Стоянов казва, че се правило поетапно(което си е същото, макар да казва, че ставало от раз), през 6-7 седмици
Отговори с цитат
  #59  
Стар 8th November 2007, 15:29
Аватара на Beauty
Beauty Beauty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 389
По подразбиране

__________________
„Не говори винаги, каквото знаеш, но знай винаги какво говориш!“- Клавдий
Отговори с цитат
  #60  
Стар 8th November 2007, 16:01
zhenya chavdarova zhenya chavdarova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Лондон
Мнения: 798
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
Има някаква "лъжа измама" с устните на Деси,да знаеш.Или в началото е инжектирал ужасно много за да остане сега това,или е повтарял процедурата.
П.П.Верно ли не ти харесаха?На мен пък това ми се видя най-хубавото в нея....много детски й стояха....
И аз мисля така, ама по вероятно е да е повтарял процедурата, иначе и стоят много готино.
__________________
2 X 620cc
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липофилингустни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:36.