IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 8th November 2007, 16:27
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Бюти, защо така се ядосваш? НОсрмално е да има всякакви мнения по всички въпроси, някои положителни, други отрижцателни. И аз например нямам импланти в гърдите, но не веднъж се е слувало да давам информация на питащи момичета, защото от как съм тук, съм изчела доста информация и считам, че до някъде съм компетентна(Не е като да нямам никаква информация, а тя се придобива с времето, и с много, много четене...)

При мен дефакто има някакъв ефект, но е малък, тост аз лично не виждам разлика, но хората виждат(даже ми се струва адски странно как успяват да забележат )

Според мен нямах оток, защото мазнината, както вече казах, беше инжектирана по-дълбоко, в дермата, така се прави и с хиалуроновата киселина, за да има едногодишен ефект, а не такъв, че като излезеш от кабинета и пресечеш улицата, вече да нямаш устни...

Моят мъж като е питал доктора колко време ще ходя така(защото на операционната маса съм имала оток и устните наистина са изглеждали огромни), докторът и асистентът му казали, че поне 10 дена ще съм так(значи изхождат от опита си). Аз, обаче докато се събудя и докато дойда на себе си, да се погледна, изобщо вече нямах оток, нито изглеждах като извънземно, а напротив, всичко беше съвсм нормално. Защо е така не знам, според мен и собственият ми организъм има някаква роля за това нещо..

Иначе Стоянов беше правил и на някой друг участник устните с липофилинг(сега се опитвам да сис помня на кого!, но и там, ако си спомняте нямаше такива отоци като на Деси. Изобщо на много хора в предаването им правиха липофилинг, но както сте забелязали само на Деси отоците правиха впечатление, защото наистина бяха доста стряскащи..Смея да вярвам, че е така, заради това, че тя имаше някакво заболявае и както Стоянов каза в живото предаване, възстановяването при нея е по-трудно и нещата трудно могат да се предвидят.

Бюти, ти като се прави при Стоянов като на Деси ли ти бяха отоците?

А следващият път, мисля при Анастасов, същите ли ти бяха устните, както първия път(тост след процедурата изглеждаха ли еднакво, със същите отоци)?
Отговори с цитат
  #62  
Стар 8th November 2007, 16:44
Аватара на Beauty
Beauty Beauty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 389
По подразбиране

__________________
„Не говори винаги, каквото знаеш, но знай винаги какво говориш!“- Клавдий
Отговори с цитат
  #63  
Стар 8th November 2007, 16:59
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Редактирам постинга си,защото с ''полезните" постинги,като " " и "" не се схваща никакъв смисъл.
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #64  
Стар 8th November 2007, 17:12
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

не искам да се намесвам и да ставам арбитър, но не си разваляйте настроението с недоразумения, моля! Кой какво казал, другия как го разбрал...Бюти, може би си мнителна, не знам, но аз лично не видях някой да те иронизира?!

да сменя темата.............

zhenya chavdarova, твоите устни правени ли са? И с какво, ако мога да попитам? (ако са естествени, се извинявам )
Отговори с цитат
  #65  
Стар 8th November 2007, 17:31
zhenya chavdarova zhenya chavdarova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Лондон
Мнения: 798
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ava-ava
zhenya chavdarova, твоите устни правени ли са? И с какво, ако мога да попитам? (ако са естествени, се извинявам )
Да правени са с Бразилски гел.
__________________
2 X 620cc
Отговори с цитат
  #66  
Стар 8th November 2007, 17:33
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

А той с каква трайност е?

Не знам къде, но сякаш и за него бях чела, че бил забранен, сякаш Има ли такова нещо или аз греша?
Отговори с цитат
  #67  
Стар 8th November 2007, 17:49
zhenya chavdarova zhenya chavdarova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Лондон
Мнения: 798
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ava-ava
А той с каква трайност е?

Не знам къде, но сякаш и за него бях чела, че бил забранен, сякаш Има ли такова нещо или аз греша?
Трайноста е 10 - 12 години, но не знам да е забранен
__________________
2 X 620cc
Отговори с цитат
  #68  
Стар 8th November 2007, 17:58
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Женя, какво представлява всъщност тоя бразилски гел, какъв му е състава?
П.п. Предполагам, че ти е хубава устата, ама заради снимането отблизо се е получило такова изкривяване, че изглежда потресаващо голяма Колко кубика имаш?
Отговори с цитат
  #69  
Стар 8th November 2007, 18:33
zhenya chavdarova zhenya chavdarova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Лондон
Мнения: 798
По подразбиране

да хубава ми е устата, харесвам си я ( и не само аз ).Ех, чак крива не бих казала, че ми е голяма, голяма е .Може би както казваш е от снимането от близо .Имам 8,5сс.
__________________
2 X 620cc
Отговори с цитат
  #70  
Стар 8th November 2007, 21:39
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Някой беше споменал, че "бразилският гел" е калциевият филър Radiesse.
Производителите не го препоръчват за устни, но, като гледам, някои доктори го използват.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липофилингустни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:31.