IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #211  
Стар 9th March 2008, 23:22
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

И при мен е така,Вале!

Аз съм на 16 минути вече и ми е много готино.

Пък след това като видя колко съм черна,направо си умирам от кеф!
Отговори с цитат
  #212  
Стар 9th March 2008, 23:32
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

аз пропуснах тази седмица, защото от изгарянето преди 3 седмици се беля малко по корема , и да не изгоря пак ... мрън ....
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #213  
Стар 10th March 2008, 14:38
_detenceto_ _detenceto_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 15
По подразбиране

Много ви благодаря за разясненията по въпроса и мисля още след като се пооправя (че имам лек проблем с кожата) да изпробвам, пък каквото стане
Отговори с цитат
  #214  
Стар 10th March 2008, 15:59
Experta Experta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 26
По подразбиране Питайте

Наистина ми е чудно,толкова ли е трудно,когато лежите и се печете на удобния ХОРИЗОНТАЛЕН солариум,през няколко минути да се обърнете по корем ?! Така ще е равномерен тена,никой не ви е казал да стоите вцепенени в солариума при процедурата,можете да се движите!
До проблема с подмишниците:ръцете си можете да вдигнете зад главата,както и можете да се обръщате на всяка от страните си.
Хоризонтален или вертикален...разлика няма почти никаква,тя е единствено в характеристиката на лампите тяхното УВА и УВБ отношение на лъчите.Друг е въпроса че в повечето Вертикални солариуми монтират по силни лампи за да е по - кратка процедурата,понеже изнервя да висиш прав 15 минути!Така че пак опираме до мощността на лампите и техният брой и характеристиката им на УВ лъчите!
Хигиената в солариума - специално в това студио в което съм аз,солариума се чисти НЕПОСРЕДСТВЕНО преди да влезе някой да се пече,с специален препарат за солариуми,който ефикасно дезинфекцира солариума,процедурата е редно да се извърша пред клиента,така той е по-спокоен и сигурен!
Ако имате съмнения все пак за хигиената в солариумите,съвсем лесно можете да отидете до местното Ви ХЕИ и експертите там ще Ви кажат,че дори да не се чисти с дезинфектант солариума,самите УВ лъчи не позволяват да виреят каквито и да е бактерии или лешеи и прочие.
Четяйки стотиците коментари и мнение по темата за СОЛАРИУМА,българските граждани са ТОТАЛНО НЕ образовани по тази тема,и с изказванията си които са чули тук там,само всяват ненужна паника на околните и близките си!
Отговори с цитат
  #215  
Стар 10th March 2008, 18:00
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Да се обръщаме по корем ли

Абе мила,нали има лампи и отдолу и отгоре, и се изпичаш равномерно.
Ние да не сме пораснали за един ден?

Относно хигиената,надали можеш да бъдеш толкова сигурна,че се почиства перфектно! Всеки си преценява за себе си!

Вертикалния солариум е по-силен,поне на местата,където съм била!
Отговори с цитат
  #216  
Стар 10th March 2008, 18:16
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Да се обръщаме по корем ли

Абе мила,нали има лампи и отдолу и отгоре, и се изпичаш равномерно.
!
Бабри, девойката може би има предвид домашните солариуми - под които трябва да се въртиш като палачинка, ако искаш равномерен тен и пак не е сигурно...
Отговори с цитат
  #217  
Стар 10th March 2008, 18:19
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Това за обръщането по корем е много
Отговори с цитат
  #218  
Стар 10th March 2008, 18:28
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Да се изкажа пак по въпроса с тена.
Днес ми махнаха два фиброна на гърба.Та....както вече съм писала по темата със тена ползвам добавка на Фито за тен.Много е добра и ефикасна.Направо правя реклама! Ползвам я от две години и съм мн. доволна.Кожата се хидратира от вътре, тена става равномерен и мнооогоооооооооо дълготраен.И днес при отстраняването на фиброните доктора отбеляза /понеже беше демонстрация, че бях на семинар и в същото време модел / че ходя на солариум /иначе съм втори фототип / И че имам тен.Само че му казах а на всички присъстващи че всъщност тена ми е от мин. година в следствие правилно излагане на UV лъчи и че не ходя на солариум в момента
Много е важно инфото при всякакви видове процедури, било то козметични, дерматологично-козметични или солариумни
Поздрави
Отговори с цитат
  #219  
Стар 10th March 2008, 19:46
Experta Experta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 26
По подразбиране

Ще ме убиете Вие .... Та значи,да се изясним не говоря за слаби или домашни солариумчета.Солариума колкото и да е силен /180-220W/,колкото и лампи да има и отгоре и отдолу,пак като си легнете на опашките претискате отзад местата на дупетата си,там където тялото ви има най-голям натиск с акрил шайбата,за това Аз се въртя,полвин процедура по гръб,а другата полвина по корем,а може и на някои страни /лява,дясна/.Какво Ви е толкова смешно и странно?Явно никой не ви го е препоръчвал,вие не сте го правили и затова има оплакващи се от петна!
А относно,че Вертикалните са по-силни,няма силен ,слаб,...Турбо .. хипер мега турбо ,и каквито и да е надписи,те не са от значение,а само и единствено лампите,които са монитирани и техните параметри.
Отговори с цитат
  #220  
Стар 10th March 2008, 19:51
Experta Experta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 26
По подразбиране

Barbi,ако говорим за колко перфектно или дали е ПЕРфектно изчистен солариума,според мен е важното че няма бактерии след препарата и че УВ лъчите ще до фигиенизират останалото,ако има такова!И все пак не забравяй че солариума е много по чист от бравите които ежедневно всички пипаме в обществените места,които пипат хиляди хора, и после се пипаме къде ли не,и не казвай че си мием ръцете след всяко пипане на мръсна брава или паричките в портмонето.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: солариумът
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:22.