IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1121  
Стар 8th April 2008, 10:51
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Allegra да помагам ли с прическата? В момента завършвам точно Дамско фризьорство
Отговори с цитат
  #1122  
Стар 8th April 2008, 10:55
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

Здравейте!Поздравления за постигнатите резултати.Аз съм на Дюкан от 10 дни , даже зарибих и майка ми тя е свалила 8 кг и мн й личи.Аз обаче слабея мн бавно сигурно около 2 кг съм свалила.Преполагам , че е защото нямам мн за сваляне(176/55кг) но не се отказвам заветната цел е 51-52.Успех на всички!!
Отговори с цитат
  #1123  
Стар 8th April 2008, 11:56
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Хелоу, хелоу !
Добре дошла и на теб, Цвета С ! С тези вече фантастични мерки ще видиш голям зор, наистина , но с воля и взаимна подкрепа ще достигнеш и още по-фантастичните 51-52 кг.
Поздравления и на другите резултатни девойки ! Много се радвам за вас!
malku_geri, колко се радвам да те видя пак ! На тези, които не знаят, да кажа, че и тя е една малка и сладка девойка, която се объркала, че трябва да отслабва, но.....очевидно иска да ни прави компания ! Привет, миличка !

Алегричка, зверският апетит и на мен ми е най-добър познат и най-голям враг....Лакомия безгранична..., какво да се прави НО..., има какво да се направи... ....
Забелязала съм, че обратно на всички правила, когато не се харесвам, се тъпча още повече, 'щото, видите ли, няма какво да развалям, 'що да не хапна от всичко по...много ....Но, когато се чувствам хубава, гледам да се съхраня такава и ограничавам набезите в/у хладилника.....
С две думи, ако още не си го осъзнала, скъпа, проумей, че си красива и прекрасна и за да продължиш да бъдеш такава, трябва да оставиш някаква храна и на другите ...
Все пак.., за обуздаване на апетита това с дробчетата звучи достатъчно гадно , вода с лимон или само резенче лимон също става...Както и заключването на хладилника, респ. теб в стаята ...
Относно прическата, може отпред само малко да я филираш, щом искаш етажи (и сестра ми е с тънък косъм и й казаха, че на цялата коса етажи няма да стоят добре).

Аз се натъпках в онези ултра тесни дънки ...Стоят ми по-скоро впито , откокото прилепнало, но ще са ми стимул... Надявам се, че поради МЦ съм подпухнала, ама кой знае....Може и да не е от МЦ...

Отивам да бъркам изварата.. !
Поздрави и целувки на всички!
Отговори с цитат
  #1124  
Стар 8th April 2008, 13:17
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

и аз така като имам какво да пазя внимавам и по рядко прегрешавам.А и знам какво е да си дебел , забравих да ви кажа , че бях 87 кг.Успях да ги смъкна за две години , писала в други теми всъщност.
А и рецептите ви са супер, аз не помня откога не бях яла сладко , а сега с Дюканските ви рецепти и това ми се случи.
Отговори с цитат
  #1125  
Стар 8th April 2008, 13:52
akson03 akson03 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Благоевград
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте аз съм съвсем нова и във форума и в диетата и затова имам няколко въпроса : какво сирене мога да ям /само не на хелиос свежото че то ми е гадно/, мога ли да пия от време на време кока-кола лайт, а и по нагоре някой беше питал за бонбоните солано или някакви други на орбит който са без захар, че на мен като ми пригладнее с един бонбон се залъгвам. А и нещо друго аз съм от Благоевград и ако някой ми каже от къде да си купя овесени трици ще съм много благодарна.
Отговори с цитат
  #1126  
Стар 8th April 2008, 14:12
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Привет, akson03 ! Добре дошла и много воял и успех ти пожелавам !
Сирене обезмаслено може да ядеш. Виждала съм такова на Маджаров, пише сирене Light или нещо подобно.
Кола лайт може да пийваш, да.
А за бонбоните..., ако един-два на ден те залъгват, о.к., хапвай си...Аз не си ги купувам, 'щото аз като ги отпочнех...и проключвах кутийката за 30 минути ....Още повече, че не са съвсем без хич.... ..имаше някакви калории и сладичко в тях...(фруктоза или глюкоза има ли, не помня... )...
За триците не мога да помогна особено, но тук има инфо за други градове. Може да се случи да имаш път натам..
http://dukanskirecepti.wordpress.com...а-трици/
Отговори с цитат
  #1127  
Стар 8th April 2008, 14:29
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Ххахаххаха м омичета добро утро! Аз съм в прекрасно настроение...събудих се със салса, потанцувах из кухнята, после пих една чаша топла вода с лимон ( да събудя метаболизма) и след малко ще ходя да си взема душ, ама салсата още дъне в кухнята
Снощи пих МНОГО вода и говорих по тел-а около 4 часа и нямаше как да хапвам, след това ми беше много кусно вече
Сега започвам с бизнеса:
добре дошли на всички нови във форума. С нас е весело
Izabo, тенк ю за хубавите думи. Абе вие с нпп направо искам да си ви взема вкъщи Отностно прическата..ИСКАМ СЪВЕТ! Никога не съм се подстригвала много радикално, винаги съм била с адкси дълга коса, ама сега съм ТВЪРДО решена...ако трябва да ви пратя моя снимка и снимки на какво горе долу искам да кажете че мен ме е страх да предприема крачката, да не си ходя после като УФСЪ
Енгел, мацка професионалист си...това горното беше включително и за теб. Аз помощ никога не отказвам, пък сега направо си е наложителна :P
_Debelanka_, идеите бяха супер! Като имам повечко време ще ги направя. Колко кексчета са позволени на ден? Щото аз май прекалявам..и а зтака преди се запасявах с кексчета, кремчета бла бла..и само до хладилника видях Поздравления за минусчетоооооооооо
ellica аз днес започвам ПЗ Иначе и на мен като ми направят някой комплимент и след това даже и за храна не се сещам...щото само пред огледалото стоя и се възхищавам на самата себе си мда..нарцис съм, няма да отричам!
нпп, успешен ден ти желая и съм сигурна че е бил по-добър от вчера!
червената, сидни привет мацки! Ех как се събрахме тук все моделки Сега и някой ако сервира по едно кафенце и може да обсъдим тези които го няма
Мда, видимо съм в добро настроениееееее. Гушкам ви всички!
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #1128  
Стар 8th April 2008, 14:58
chervenokoska_2 chervenokoska_2 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: сред болката
Мнения: 581
Изпратете съобщение чрез ICQ до chervenokoska_2
По подразбиране

Привет на всички девойки, хранещи се по Дюкан. От месец съм вече на него и съм свалила 5,5кг. Мога да спра и на тези килограми, но реших да задържа още малко във втора фаза, за да проверя дали няма да успея да сваля още 2-3. Пожелавам Ви успех и да не преставате да се храните
А само едно се чудя - Цвета С, защо започна диетата, сладка? Толкова прекрасно изглеждаш наживо, че чак ти се чудя...
__________________
Аз съм красива и здрава, защото раста в пеницилинова среда - мухльо до мухльо!
Отговори с цитат
  #1129  
Стар 8th April 2008, 15:01
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Allegra давай снимката!
Отговори с цитат
  #1130  
Стар 8th April 2008, 15:07
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
Allegra давай снимката!
КЪДЕ...[/img]
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:59.