IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 23rd February 2008, 11:19
Аватара на buba-77
buba-77 buba-77 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варненското Пловдивчанче
Мнения: 748
По подразбиране

Отговори с цитат
  #122  
Стар 5th March 2008, 16:31
shysha shysha не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 1
По подразбиране

А някой знае ли колко струва самата обработка на коса. НАпример , една необработена , отрязана опашка да се направи на треси ?
Отговори с цитат
  #123  
Стар 10th March 2008, 08:58
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

Stefiela,какво стана с косата ,чакам с нетърпение да пишеш.С какво качество е ,колко см е широка тресата и дължината на косата и колко пари ти излезе с доставката !!!
Моя приятелка си взе коса тези дни .Случайно се заговорила с една фризьорка работела в Магама и тя и предложила коса.Косата е всякакви цветове и тресата от 35 см е 160лв, от 45 см е 190 лв,50 см треса е 220лв,55см-250лв,65см -280лв,75см-320лв
Отговори с цитат
  #124  
Стар 12th March 2008, 09:59
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SwЭэT_gIrL
Благодаря ти за отговора,misheto7,косата ми е дълга до кръста,но пък изключително рядка и затова незнам дали и шнолите ще ми помогнат,чувала съм за шитата и знам,че уврежда косата,затова ще послушам съвета ти и ще си сложа с шноли,пък дано стане нещо.Като си я купя ще кача снимки непременно
На този вид коса се прави сгъстяване с отделни киручи в цялата коса. Имаме клиентки, който си искат тяхната дължина( до рамената) , но все пак си слагат по 50 кичура на капси, за да си я сгъстят.
Отговори с цитат
  #125  
Стар 12th March 2008, 11:08
SwЭэT_gIrL SwЭэT_gIrL не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Sofia
Мнения: 21
По подразбиране

На този вид коса се прави сгъстяване с отделни киручи в цялата коса. Имаме клиентки, който си искат тяхната дължина( до рамената) , но все пак си слагат по 50 кичура на капси, за да си я сгъстят.


Значи косата на щипки няма да ми свърши работа А това сгъстяване с кичури и капси за което говориш уврежда ли косата по някакъв начин и трябва ли да ходя на поддръжка всеки месец
Отговори с цитат
  #126  
Стар 12th March 2008, 11:24
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
На този вид коса се прави сгъстяване с отделни киручи в цялата коса. Имаме клиентки, който си искат тяхната дължина( до рамената) , но все пак си слагат по 50 кичура на капси, за да си я сгъстят.
Ммм да и за да я накъсат .Капсите с които се захваща са метални.Същите представляват малки метални цилидри ,в които се поставя кичура допълнителна коса и твоята собствена и се стискат с уред наподобяващ клещи да се захванат.Едно на ръка ,че се получава накъсване на косъма от самите капси и второ ,че така удължената коса опъва и тежи на твоята собствена и я накъсва и уврежда.В резултат на това опъване при свалянето им започва да пада и твоя коса.Тъй като с растежа на собствената ти коса клипсите се смъкват надолу трябва да се ходи и да се дават пари за подръжка .Така ,че не виждам защо толкова го хвалиш този метод
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #127  
Стар 12th March 2008, 19:44
SwЭэT_gIrL SwЭэT_gIrL не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Sofia
Мнения: 21
По подразбиране

Благодаря ти много за разяснението misheto7 Аз също съм на мнение,че всякакви такива капси,лепене и т.н. увреждат косата,а пък и поддръжката всеки месец излиза малко множко,не знам защо хвалят толкова тези методи.Но от всичко прочетено дотук мисля,че с шнолите е най-удачният начин,хем не ти уврежда косата,хем не даваш пари за поддръжка
Отговори с цитат
  #128  
Стар 13th March 2008, 14:27
Аватара на Stefiela
Stefiela Stefiela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 677
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от partalinaa
Stefiela,какво стана с косата ,чакам с нетърпение да пишеш.С какво качество е ,колко см е широка тресата и дължината на косата и колко пари ти излезе с доставката !!!
Моя приятелка си взе коса тези дни .Случайно се заговорила с една фризьорка работела в Магама и тя и предложила коса.Косата е всякакви цветове и тресата от 35 см е 160лв, от 45 см е 190 лв,50 см треса е 220лв,55см-250лв,65см -280лв,75см-320лв
Здравейте ,
косата ми пристигна преди 2 дена (един приятел ми я донесе - че иначе доставката излиза по-скъпа от косата).
Едната треса е 150 см. - с дължина на косата 50 см ,
другата е 140 см. - с дължина на косата 60 см ,
поръчах си и една чуплива ( ама тя се оказа доста къдрава )
около 140 см. - с дължина 45-50 см.
Косата ми харесва - дебела и гъста е , лъскава и мека.
Приятелка която носи такива удължения я видя и каза че е добра.
Всичко ми излезе 250 лв (но без доставката)
Отговори с цитат
  #129  
Стар 8th April 2008, 13:45
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

пак не разбрах моята също пада , не мн , но пове4е от нормалното.Какво да я направя , къде могат да я минатр на оверлог.
Отговори с цитат
  #130  
Стар 8th April 2008, 13:53
seduce seduce не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Асеновград
Мнения: 327
По подразбиране

и аз сега съм се побъркала по дълга коса!една приятелка си взе и ми я сложи да се видя-невероятно ми стоеше!!!от два дена ровя по обяви за коси и реших да поръчам на брат ми да ми вземе от Лондон,така или иначе повечето коса,която се предлага е внос от Англия
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Удълженакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:39.