IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1191  
Стар 10th April 2008, 11:18
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

И аз нямам много работа днес, ако някой още не го е разбрал въпреки 100-те ми поста

Какво плюскане произвеждате?

Аз ядох от рибата и зеленчуците малко. Сега смуча кафе с малко мляко за притъпяване на апетита

П.П. Днес дънкито по- не ме стяга !
Отговори с цитат
  #1192  
Стар 10th April 2008, 11:26
ellica ellica не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 96
По подразбиране

Страх ме е да не ме биеш, ама като питаш .. произвеждаме течни шоколади, кувертюри, кремове ..и търгуваме със суровини за сладкарството и хлебарството
И аз днес съм на рибка, ама само на нея + кафето де, пия си го чистичко и горчиво, така наистина не ми се яде
Отговори с цитат
  #1193  
Стар 10th April 2008, 11:48
divina divina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 90
По подразбиране

_Debelanka_,
хи4 не си ме обидила, нямах това предвид, напротив! Накара ме да се замисля, което е доста добре, 4е нещо макар и с храните на Дюкан се бях отплеснала май пове4ко по сладки64ета
И мерси много за съвета , ще запо4на да я водя тази статистика и да видим какво ще излезе. Ина4е тренировките ми не са във фитнеса, тренирам спортни танци и мисля, 4е от тях стягам мускулите, но не правя много маса. Не знам дали проблемът не идва и от друго. Спрях за една-две години активно трениране (пак си тренирах, но не токова високо натоварващо, както бях свикнала), а бях слаба и бих казала мускулеста. Та тогава дойде проблемът с килцата и натрупването на така трудните за вталяване дупе и крака, а и не съм много висока...
Трябва да призная, 4е Дюкан4о ми помогна малко да се отърва от излишъците, но ще трябва още..., а и нали в залата съм заобиколена от по-кльощави4ки, та май и това допълнително ми действа на психиката
Оба4е ще се стегна, де! няма да излагам отбора
Пък и този режим от момента, в който го про4етох, ми вдъхна много доверие и повярвах в него и резултатите.

Allegra,
аз не се бях мерила с метър досега, преди 2 дни го направих, днес пак и нямам промяна , но се надявам със статис4ицата, която ще си спретна да видя къде е проблемът

Е, мили моми4ета, аз ще отивам да потренирам..

усмивки и целувки от мен за вси4ки вас


Отговори с цитат
  #1194  
Стар 10th April 2008, 11:54
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ellica
Страх ме е да не ме биеш, ама като питаш .. произвеждаме течни шоколади, кувертюри, кремове ..и търгуваме със суровини за сладкарството и хлебарството ....
Майчице...., мечтата ми....

Колкото и да търсих, не можах да намеря припадаща от кеф емотиконка , затова можеш само да се опиташ да си представиш....дебилно замечтаната ми физиономия, разсеяния ми, но безкрайно щастлив поглед и слабоумната ми усмивка при мисълта за мен, поставена по средата на море от течен шоколад, крем, бонбони и т.н......, и т.н.....

Тц , биха ме уволнили още първата седмица....Ако не съм ги фалирала дотогава, разбира се

Как издържаш ти се чудя..... ....или си претръпнала вече и само нещо солено може да те съблазни???
Отговори с цитат
  #1195  
Стар 10th April 2008, 12:13
ellica ellica не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 96
По подразбиране

Izabo, смях се на глас пет минути .. добре че колегите се препичат вън на слънце, че и те нЕмат много работа ..
Ами аз за това ви казах преди, че имам малко професионално изкривяване .. може да ме съблазни нещо изключително качествено, ново и интересно .. Но ако искаш, ще те откажа от сладките изкушения.. как ли, ами като ти поразкажа за всеки продукт и всяка фирма-производител в БГ, сама ще го направиш
Отговори с цитат
  #1196  
Стар 10th April 2008, 12:35
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

Разказвай , на мен ми е мн интересно , пък и може наистина да има ефект и да ни откажеш от сладкото.
Отговори с цитат
  #1197  
Стар 10th April 2008, 12:59
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Шегата настрана..., важно е да сме добре информирани..Все апк става дума за здравето ни...На което не обръщаме внимание, докато не го изгубим...

Кажи сега, интересно е, наистина..

(а и за Lindt и Milka едва ли би могла да кажеш нещо... )
Отговори с цитат
  #1198  
Стар 10th April 2008, 14:39
ellica ellica не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 96
По подразбиране

Ее, разбира се, за Линд и Милка нищо лошо .. освен че в Западна Европа са по-евтини, ама то при нас всичко е по-скъпичко, нали сме си богати, ще си плащаме С две приказки - тук първичните материали са много по-скъпи, така че всички производители спестяват и заместват.. Примерно сухо мляко с всякакви суровадки, нишестета, пермеати, целулози и т.н., качествените растителни масла с такива от нисък клас, какаото - също.. За хигиенните условия да не говоря, мн. малко имат такива.. Ама нищо, то като е минало през фурна

Абе каквото и да ви казвам, знам, че няма да се откажете, ама хайде
За мен проблема не е в самия шоколад примерно, колкото във всички газирани напитки, консервирани, опушени, замразени и др. меса и колбаси .. Основна рецепта за кренвирши - 24 съставки, от които мах 3% месо /което е птичи шийки или пуешки кожи/ Това не са празни приказки!!

Ноо, не може все пак да отидем да живеем високо в планината, да пасем кравичка и да се храним с екологичен киселец, нали? Просто четете етикетите, където има споменати няколко "Е"-та, избягвайте!
Отговори с цитат
  #1199  
Стар 10th April 2008, 14:51
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Съгласна, съгласна...особено за кренвиршите, саламите и газираното... Гледам да избягвам от доста време салами и замразено месо. Уж казват, че във филетата има по-малък шанс да слагат боклуци (като 20 годишно месо, крака и копита например), ама и те са пълни с Е-та, соя и т.н. Все пак май са по-добрият избор....

И въпреки всичко, едва ли ще престана завинаги да ям луканка и посварен кренвирш (понякога )...и пасти ...Газираното също ми е проблем...
Отговори с цитат
  #1200  
Стар 10th April 2008, 15:33
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Привет и от мен! Аз тази сутрин се чувствам като бременна слоница Няма и помен от " оо това ми е широко, онова ми виси" Даже не искам да се меря и тегля..просто знам какъв ще е резултата!!!!!
Тук пък праска някъв гаден сняг..аман вече! Пфу и сега не мога да отида до магазина
Иначе искам да се оплача от себе си...аз хем искам да съм слаба, на диета съм доброволно..ама все тъпча нещо верно от режимните храни е..ама докато не спра да ям вечер като за последно, да махна колата и кексчетата и "диетичния" ми подсладител..НЯМА ДА СТАНЕ! Това моето на нищо не прилича..верно досега не съм "прегрешила" с забранени неща, ама аз прегрешавам с позволени..то същата работа! Ей го след 2 дни правя един ЦЯЛ месец..и резултата къв е..никакъв! Ама нека хак да ми е, да се науча малко на ред и дисциплина!
малко лирично отклонение- Изабо, мацка трябва ми само да прочета един твой пост и съм си оправила настроението за цял ден!
_Debelanka_браво за поста ( той беше за дивайн) ама и аз се замислих и затова съм бясна на себе си..направо ми иде да се ухапя А как ми се иска да се оттурва от тези излишни 10 (макс 13 кг) ама ей тъй с магическа пръчка! Омръзна ми да ми мъкна със себе си вече толкова време
Определено, днес деня не почва добре..искам да се затворя и да си стоя само в къщи и да заспя зимен сън..да не се събуждам 100 години! ...Искам,ама няма кой да ме пита!
Успешен ден девойки! Благодаря ви че ви има
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:09.