IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1221  
Стар 11th April 2008, 14:35
ellica ellica не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 96
По подразбиране

Днес всички работят упорито май И аз така, поразтиках 1,5 тона шоколад из София.. (Изабо, извинявай ) Върнах се умряла от глад, та сега хапвам малко пилешко филенце .. бе то златно стана вече, килото 12 лв гони

Изабо, аз си купувам извара на Маджаров, в едни такива "бомбички" като колбасите. Има я основно във Фантастико, ако ти върши работа .. Всички др. които съм пробвала, са кисело-солено-водарляви, нищо че пише че няма сол..

Приятни почивни дни на всички и да не се отклонявате от правите редици!


Може само това и и
А пък за Алегричка като за начало това
Отговори с цитат
  #1222  
Стар 11th April 2008, 15:03
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Allegra подстрига ли се? Сори за Офтопика лейдис
Отговори с цитат
  #1223  
Стар 11th April 2008, 15:05
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Ох отрварителни сте..тъкмо се събуждам и ей ме на във форума..стоя аз с полуотворени очички, напипвам къде е кафето по интуиция и ви чета..и такъв СМЯХ пада, че нЕма таквоз нещо
Аз сега да се опправдая...това че съм ФлюбИнЪ явно съм го писала в умопомрачение вчера...казвам ви момъка хич не си заслужава ( нищо че е бг дете). То и аз вече забравих кво е да си влюбен и сега само си търся повод. Ааааа шЪ сЪ наказваме с мен си
Изабо, сладкиш , що едвам да хапвам..това май ирОНИя беше кексчетата моите се правят с 3 яйца, 1 с.л. трици, 1 с.л. кисело мляко, сода, ванилия и какао...и стават около 3-4 кексчета..аз ги излапвам според зависи- демек сега или след 5 мин.
Пък на кремчетата слагам по 1-2 лъжички Пък за изварата..чудя ви се защо се мръщите на извара..аз я обожавам!!! Ако мога само това ще ям...не че не мога де, ама е срамно да се яде в промишлени количества както аз правя Нали сме дами..трябва да хапваме като дами..демек да мрем от глад
елица, искренно ме развесели с емотикона Аз мисля да отивам знаете къде...тоз път няма да се пъна и да дигам тежести..ами яе потичам (оф мн го заобичах тичането изведнъж...чак страх ме хваща) и тъй..
ОООООООО да ви кажа: ДНЕС Е ГОЛЕМИЯ ДЕН! Няма да се женя спокс, то няма кой да се излъже да ме земе де...ами ще си сменям визията уж Ще ходя да се стрижа..дано не ме направят кЪт УФСЪ ОХ ДАНО ДАНООО
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #1224  
Стар 11th April 2008, 15:38
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

Aз съвсем оплетох конците.Направо ме е срам да си призная .Снощи готвих и се изкуших за 1-2 картофчета и малко обезмаслено сирене.Само аз съм безволева май тук , ама аз си го знам.Като готвя и няма начин
Отговори с цитат
  #1225  
Стар 11th April 2008, 17:09
mucunka33 mucunka33 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 13
По подразбиране

Цвета С и аз така все неиздържам и все по нещо ме изкушава и не мога да се въздаржа така че не си единствена но какво да се прави винаги почваме отначало
Отговори с цитат
  #1226  
Стар 11th April 2008, 19:53
Аватара на Briseis
Briseis Briseis не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Моя страна, моя България...
Мнения: 373
По подразбиране

здравейте,момичета. на мен като 2-ри ден организмът ми май още не се е усетил и не съм полудяла за сладко, но пък наистина усещам сухота в устата, а това ме подтиква да се наливам с вода, не че помага, но така пък съм изпила сигурно 2 литра до сега. кофти е обаче, че от вчера съм в цикъл, а аз винаги задържам вода, затова не съм се теглила. чак на 5-тия ден мисля, като приключат женските истории
__________________
Happiness lies in your own hands....
Отговори с цитат
  #1227  
Стар 11th April 2008, 22:08
ea ea не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 7
По подразбиране а алкохол хич ли не може?

Здравейте! "Забранените" храни ще ги преживея, но как всички си пийват като се съберем с приятели, а аз не-трудно. Пък не ми се отказва от диетата!
Та въпроса ми е никакъв алкохол през цялото време, така ли?
Отговори с цитат
  #1228  
Стар 11th April 2008, 22:43
kiss_my_lips kiss_my_lips не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 17
По подразбиране

изпитвам.. остра нужда от нещо сладко.. днес съм изяла 500 гр кисело мляко с степче.. но сякаш не ми стига..
ужасен ден ми е..
Отговори с цитат
  #1229  
Стар 12th April 2008, 00:03
divina divina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 90
По подразбиране

Привет, привет, моми4ета!!!
kiss_my_lips , наистина страхотен резултат, направо зашеметяващ , а що се отнася до сладкото... и аз като теб днес съм на млекце със степ4е и определено ми се хапва нещо скади4ко то4но в този неприли4ен за ядене 4ас - 00.00 ч.
Сега докато пиша е ок, но после като стана, ще трябва да се залъжа с нещо... ужас!
Ина4е тези 2 дни намаля тези сладки, мле4ни и други такива истории.

Allegra , май и аз като теб не съм заложила достатъ4но на месцето, рибката...
А днес осъзнах и нещо друго, аз хапвам, ама май не по-4ести4ко и по малко, а по-рядко и по пове4ко
Замисляйки се още пове4е дори не знам дали на ден успявам да изпия 1,5 л вода
Ина4е продължавам да си водя моята си статистика... на килограми не мърдам, на сантиметри също... и малко ми е криви4ко, но си продължавам с режим4ето, оба4е обещавам, 4е няма да прегрешавам!

ellica, браво и на теб за килограм4ето ! Килограм по килограм се стига до заветната цел!!!

Allegra, стискам палци да са ти направили най-страхотрната при4Ьоска!!! 4акаме да се похвалиш!

Спирам да плямпам толкова много и отивам да за да не мисля за

на вси4ки!


Отговори с цитат
  #1230  
Стар 12th April 2008, 05:04
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Девойки един бърз въпрос: по колко ккал. изгаряте като тренирате..аз за 1 час кардио ги правя 600-650 Това как е..
сега друго: подстригах сЪ..мноу съм вървежна Че даже и се къносвах днес в къщи...и задръстих ваната Сега ще я чистя
Иначе ще пусна снимка кат са снимам
P.S. напоследък много пъпки ми излизат и мн ме загрозяват...възможно ли е да са от колата която пия доста в последно време...кажете някакъв лек ведъж завинаги да се оттърва от тез гадини..вече мома за женене станах, пък с пубертетски пъпки! Срам и позор
сори за офтопика
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:19.