IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 18th March 2008, 14:35
lepidopteria lepidopteria не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 18
Изпратете съобщение чрез ICQ до lepidopteria Изпратете съобщение чрез MSN до lepidopteria
По подразбиране

и аз съм з апълното обескосмяване на мъжа , но ми е супер секси леко набола брада , но лекично
Отговори с цитат
  #32  
Стар 18th March 2008, 18:36
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране

Ами попринцип и аз обичам мъже с наболи бради, но не прекалено...
Просто на моя приятел не му отива, все едно не се е къпал, поне така изглежда...
Наистина не на всеки му отива!
Леле не знам, но са ми много противни в някои филми като покажат някой мъж с косми по гърдите и гърба...много е грозно... (говоря за цяла градинка от косми...)
Но всяка жена си има предпочитания, на някои им харесва , а на други като мен...
Отговори с цитат
  #33  
Стар 19th March 2008, 13:39
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Позволени места за окосмяване, но ако не е като непреходима гора са само ръцене и краката (и естествено вежди, глава и може понякога брада- много къса). Ако е по-мусколест най-добре е навсякъде да нама, но не пречи и ако има
__________________
http://esi-md.com
http://www.hotelsofia-bg.com/ (с операта се отваря по добре)
ОЩЕ НЕ СА ОБНОВЕНИ НО ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ МОЖЕ НА ЛС
Отговори с цитат
  #34  
Стар 31st March 2008, 23:13
Aina Aina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Перник
Мнения: 5
По подразбиране

Ако може навсякъде,ще съм най-доволна.Много мразя космати мъже.Е,да си махат и космите на ръцете е малко гейско за един мъж,ама по-добре да е мекичко навсякъде .И ето тук идва парадокса - мразя космати мъже,но обожавам такива с леко набола брада xhuaxh
Отговори с цитат
  #35  
Стар 1st April 2008, 08:15
chervenata chervenata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: plovdiv
Мнения: 187
По подразбиране

и аз съм за без космите не ги харесвам тези само искам косми на главата, веждите и миглите
Отговори с цитат
  #36  
Стар 1st April 2008, 20:18
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране

Ами аз твърдо съм забранила на приятеля ми да си маха косъмчетата м/у веждите! Прецених, че наистина няма нужда от това!

Още си падам по гладко мъжленце...
Отговори с цитат
  #37  
Стар 2nd April 2008, 09:39
arji arji не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 5
По подразбиране

Присъединявам се към мнението на повечето момичета...мишници и интимна зона задължително. На гърдите вече си зависи от самото окосмяване. Моят приятел ги маха там, защото така е преценил, че се чувства по-добре...а това е най-важното в крайна сметка Останалите части на тялото също са въпрос на личен избор, но все пак предпочитам гаджето ми да не е с по-гладки крака от моите За ръцете пък мисля, че е абсолютно излишно...лично мнение
Що се отнася до въпроса с веждите, аз махнах косъмчетата м/у двете му вежди по негово желание и се получи добре. Все пак не съм му направила чупка , просто махнахме излишните косъмчета, които бяха в тази зона. Но, ако се захванете с тая дейност внимавайте да не се отплеснете, че един познат така го бяха окепазили, че чак ми се прииска и аз да постигна такава форма за моите вежди
Отговори с цитат
  #38  
Стар 11th April 2008, 16:11
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

Моят по принцип е с нормално окосмяване.Маха си ги под ми6ниците и в интиманата зона.на гърдите има малко , а на гърба и рамената няма.Ръцете и краката си ги оставя.Странното е , че преди 2 години майка ми ми казва6е , че мъжете , които се обезкосмяват напълно не изглеждат мъжествени и аз и се смеех , че е старомодна , а сега и аз харесвам такива мъже , които малко поддържани косми.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 11th April 2008, 16:19
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Косми умерено по цялото тяло, дори и по интимните зони - не ме дразнят, но като видя в уши или по гръб, ми иде да
__________________
"Да си самодостатъчен, това е въпрос на интелект. Само глупакът може да скучае."
Отговори с цитат
  #40  
Стар 11th April 2008, 19:28
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sweety_L
...не ме дразнят, но като видя в уши или по гръб, ми иде да
Ооох и аз така...

Напоследък започвам да намирам за страшно секси, когато приятелят ми е с леко набола брада! Направо ме влудява, особено когато...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МъжетеобезкосмяванетоКакгипредпочитате
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:24.