IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 17th April 2008, 19:32
еми илиева еми илиева не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 18
По подразбиране carboslim

Марта 80,надявам се да свалям по 2 кг на седмица - това ми изглежда по реално.Важно е да направиш режим с повече плодове и зеленчуци и по малко хлебни и тестени храни.Да свикнеш така да се храниш - без junk food.
Izabo пила съм и мазиндол и редуктил.Издържах около 3 дни, много ми ставаше лошо - силен световъртеж,сърцебиене,сух ота в устата.Страшна химия,толкова ми беше зле,че не успявах да си направя режим на хранене като ги спра да остана на него.Пробвала съм с интервал от няколко години и двете лекарства,но все така ми става лошо.
Предпочитам този Карбослим защото е добра комбинация от съставки и не ми прилошава от него.
Успех на всички момичета
Отговори с цитат
  #42  
Стар 17th April 2008, 21:24
porcelanova_mechta porcelanova_mechta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 16
По подразбиране

аз Редуктил и мазиндол не съм пила понеже преди не ми се налагаше.
А това за режима е ясно, всички знаем че хранителният режим е най-важен за отслабването, стига да можем да се сдържим да го спазваме
Иначе и аз сега като поотслабнах и се понадъхах и аз вече внимавам какво ям. На мен лично много ми помага и това, че тук ставаме все повече и всички са много позитивно настроени. Всеки път като загубя хъс и прочитам по някое ново мнение тук и се мотижирам отново /
Отговори с цитат
  #43  
Стар 17th April 2008, 22:58
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Аз нямах такива странични ефекти при мазиндола и редуктила, но не това има значение...
Чудя се дали и CarboSlim ще успее да ми убие апетита така, както успяваха гореспоменатите лекаства....еми илиева, щом си пила и трите, би могла да сравниш ефекта в/у намаляването на апетита....(иначе е ясно, че това е натурален продукт и не може и да се сравнява с гадната химия редуктил и мазиндол....).
Радвам се, че ви се отразява добре и отслабвате. Поздавления още веднъж !
Отговори с цитат
  #44  
Стар 18th April 2008, 08:33
еми илиева еми илиева не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 18
По подразбиране

Izabo, не те съветвам да пиеш редуктил,нищо че не ти става лошо от него.Четох някъде че го забраняват,има в Италия мисля смъртни случаи.А за сравнение - така ми е лошо от него,че не се сещам да ям.Но не мога да ходя и на работа, бе изобщо за нищо не ставам.Мен лично ме е страх и от ужасното сърцебиене.Не си струва да се тровиш с такава химия,бърка ти в мозъка.По добре по-бавно,с комбинация от хранителни добавки.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 18th April 2008, 09:18
Марта80 Марта80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 105
По подразбиране

Izabo, аз също бях чела че в Италия има смъртни случаи на хора с високо кръвно пили редуктил, а доколкото знам май в Австрия и другите държави, вече не е без рецепта, както досега. Предполагам, че скоро и при нас ще го направят само с рецепта.
Еми и аз мисля, че ако сваляме по 2 седмично и то ако успеем без застой ще бъде оптимално. Аз се чудя дали да не постя последната седмица преди Великден, защото сега като се почнат едни агънца, яйца, козунаци. Те хората това постене не са го измислили случайно
Чагрин ти направо ме накара да се засрамя благодаря за милите думи. Много се радвам, ако така ви действам, но повече се надявам и Carboslim да ви действа така, че да не изляза после аз виновна.
Момичетата много се радвам, че се оформихме такава задружна групичка.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 20th April 2008, 01:12
mila_kirilova mila_kirilova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 67
По подразбиране :)

Здрасти чаргин, 100% ще свалиш 5 6 кила. Аз за първите 14 дни свалих 5, наистина аз имам доста за сваляне, но според мен ще ги свалиш за най-много месец. Аз утре ще трябва да се претегля (да видим колко свинско е останало по мен ). Стискайте палци момичета. Аз се чувствам много добре, вече преместих кантара на терасата, за да не ме нервира и понеже съм решила да се меря само по 1 седмично. Та утре е видов ден, след като се премеря вие първи ще узнаете .

Успех на всички и да отслабваме най-накрая, че настана време за шопинг.
__________________
http://www.mamaibebe.com/ticker.php/weight/20292.gif ЩЕ ИМ ПОКАЖА АЗ НА ТЯХ!!!!
Отговори с цитат
  #47  
Стар 21st April 2008, 11:13
еми илиева еми илиева не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 18
По подразбиране

Марта 80, много добре върви свалянето ,вече 2 кг.Убива апетита и това естествено помага да си пазиш диета.Аз обаче имам проблем - пия страшно много вода / което е много полезно/, само дето много често ходя до тоалета и как ще се оправям на работа,просто незнам
Някой питаше за апетита дали го подтиска като при редуктила например.При мен определено действа чудесно.Аз от редуктил и мазиндол много си изпатих преди време - от сърцебиене и световъртеж, направо бях парцал.Предпочитам билкови комбинации.А някой от вас пил ли е Hoodia Gordonii - Худея?Четох по форумите че е от кактус!Споделете ако сте пили.
Успех на всички
Отговори с цитат
  #48  
Стар 21st April 2008, 11:25
Марта80 Марта80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 105
По подразбиране

Ехооо момичета. Къде изчезнахте. Аз имам пак да се хваля. Още минус 1 Вече съм страхотните 67 кг от 74, не мога да повярвам. Остават още само 18 кг
Еми , Чагрин къде изчезнахте, Порцеланче и ти?
Изабо на твоя въпрос, малко със закъснение, но все пак, на мен CarboSlima ми убива апетита страхотно, но не съм пила редуктил, така че не мога да сравня, но искам да ти кажа, че това са първите 21 дена от живота ми, откакто не съм яла шоколад. Много по-лесно ми е да се въздържам от когато и да било. Разбира се това е до организъм, а и аз този път като никога съм си решила и проявявам някаква воля. И все пак искам да ти кажа, ако седнеш на маса отрупана с вкуснотийки не е като да не можеш да хапнеш, въпросът е че не си гладен, но си способен да ядеш, ако си решил. Поне при мен е така.
Айде стига фермани, нека и някой друг се изкаже.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 21st April 2008, 11:31
Марта80 Марта80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 105
По подразбиране

Емииии, ние с теб явно все по едно и също време пишем
Честитооо Еми
все така. Многооо се радвам за теб, сега да видим и Чагрин какъв ще е резултата.
До скоро
Отговори с цитат
  #50  
Стар 21st April 2008, 13:25
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Момичета, благодаря ви за отговорите и още веднъж поздравления за резултатите!
Ще взема и аз да си го закупя това чудо !
Само в аптеките от сайта ли го има? Вие откъде си го купувате?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: CarboSlim
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:48.