IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 25th April 2008, 11:28
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Много благодаря за съвета !
Цитирай:
Наи добе работи в комбинация с продукти съдържащи елемента Synephrine...
Т.е. най-добре EST Suppressor + какво например ?

Весели празници желая на всички !
Отговори с цитат
  #62  
Стар 25th April 2008, 11:46
kroexist kroexist не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: SOFIA
Мнения: 86
По подразбиране

еми на ASN Xtreme Cuts или на Universal Animal Cuts. Няма да ти пращам линкове към продуктите за да не стане че се рекламирам (ти се сещай защо), но комбинацията е много добра. С Animal Cuts-a получаваш комплексен и балансиран продукт а за Suppressor-a просто нямам думи!
__________________
www.SILABg.com
онлайн каталог за спортни храни
(5% ОТСТЪПКА за членове на forum.tialoto.bg)
телефон: 0887 764 403
скайп: silabg.com
Отговори с цитат
  #63  
Стар 25th April 2008, 11:50
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Ти ако си наясно и за какъв апетит говорим, пак ще останеш без думи, ама хайде.. ...
Благодаря още веднъж !
Отговори с цитат
  #64  
Стар 25th April 2008, 11:59
kroexist kroexist не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: SOFIA
Мнения: 86
По подразбиране

Ами да ти кажа и на мен не ми липсва апетит дори понякога с езабравям, но за това пък са и добавките за да балансираме но не и да прекаляваме... всичко с мярка (уффффффф само да си вярвах...
__________________
www.SILABg.com
онлайн каталог за спортни храни
(5% ОТСТЪПКА за членове на forum.tialoto.bg)
телефон: 0887 764 403
скайп: silabg.com
Отговори с цитат
  #65  
Стар 25th April 2008, 14:41
porcelanova_mechta porcelanova_mechta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 16
По подразбиране :)

Кроекзист, наистина вече ми се струва, че се опитваш да рекламираш този продукт. Пишеш във всички теми за него. Аз се зачетох, защото ми стана интересно. Мога да ти кажа че КарбоСлим далеч не е нов продукт. Просто отскоро го има в България. В много други държави(Германия, Австрия, Хърватия и др.) се е доказал и продължава да го прави. Освен това Кортизолът не е единственото нещо, което забавя метаболизма. Но ако седнем да се надписваме сигурно ще стане досадно за всички останали. В КарбоСлим има витамини, микроелементи, аминокиселини, които се грижат за засилването на метаболизма и правилната обмяна. Освен това има и баластни вещества, набъбващи вещества, които ти помагат да се чувстваш сит и всичко това без да се налага подтискането на каквото и да било(имам предвид хормони и тем подобни). Има тонизиращи съставки, които дават енергия по естествен път и не се чувстваш отпаднал, така че ми се струва, че си е доста добре. + това от лична употреба мога да ти кажа че върши работа. Аз също в началото бях скептично настроена, но вече си го пия безрезервно. Ще те помоля да не пишеш за всичките добавки които продаваш в тази тема, тук пишем за положителните и отрицателните ефекти от КарбоСлим (все пак тов е и името на темата.)
Отговори с цитат
  #66  
Стар 25th April 2008, 14:54
kroexist kroexist не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: SOFIA
Мнения: 86
По подразбиране

Много съм далеч от това да правя реклама на каквото и да било, най малкото защото в случая нито е мястото нито е целта да се прави това просто препоръчаният от мен продукт IT DOES THE JOB. Относно CarboSlim... предисторията на продукта не е важна а неговите положителни и отрицателни ефекти върху различни типове метаболизъм. От това което открих и това е моето мнение, не ангажирам никой с него, е че този продукт не по специален от комбинацията фибри натаблетки+аминокиселини+м ултивитамини и минерали. Нека помислим и в друга насока ( не абстрактна разбира се ), ако е бил толкова успешен този продукт в други държави, то тогава защо толкова малко е известно за него в Нета? Защо резултатите не са единтични между потребителите. А и още нещо щом ще си даваме уроци по хранене и диетология един на друг кое влияе и кое не на човек да провокира тялото си да слабее по естествен начин, то бъди мой гост НО В ДРУГА ТЕМА и с удоволствие бих навлязал дълдоко в проблематиката на това... let me know when you are ready to take the chalenge, i wont go nowhere... anyways HAPPY EASTER EVERYONE
__________________
www.SILABg.com
онлайн каталог за спортни храни
(5% ОТСТЪПКА за членове на forum.tialoto.bg)
телефон: 0887 764 403
скайп: silabg.com
Отговори с цитат
  #67  
Стар 25th April 2008, 15:10
porcelanova_mechta porcelanova_mechta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 16
По подразбиране :)

Аз не съм специалистка, не се ангажирам да те убеждавам в това което мисля. За другата тема, ако я направиш с удоволствие бих написала това онова в нея. И с по-голямо удоволствие бих чела мненията на другите. Просто си мисля (както и ти по-нагоре каза), че не му е тук мястото да го пишем. А ако питаш мен и другите 3 4 мацки, които пият КарбоСлим и постват тук, It does the Job too. Така че нека не спорим, а да оставим резултатите на хората да говорят сами за себе си

Весело посрещане на Великден и да сме по-щастливи като го изпратим
Отговори с цитат
  #68  
Стар 25th April 2008, 15:21
kroexist kroexist не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: SOFIA
Мнения: 86
По подразбиране

Нищо лично... но както бих писал за нещо от което сам впечатлен така бих писал и за нещо което не е по различно от разтворим supravit с чаша кафе. За аминките в него... ами какво да ти кажа, май е по добре да не казвам нищо.

Не нападам продукта CarboSlim вобще, просто не е нищо специално и да се вдига толкова шум около нещо такова е просто смешно. ето ги и по долу съставките му... прегледайте ги и ми кажете какво е толкова специално защото аз се занимавам с това и ми убягва псециалността му:

Биотин 300 mcg
Витамин B1 2,8 mg
Витамин B2 3,2 mg
Витамин B6 4 mg
Витамин B12 2 mcg
L-глутамин 100 mg
Екстракт от бял боб с естествен фазеоламин 100 mg
Екстракт от гуарана с естествени ксантини 20 mg
Екстракт от зелено кафе с хлорогенна киселина 40 mg
Екстракт от мате с естествени ксантини 100 mg
Йод 100 mcg
L-карнитин 25 mg
Концентрат от индийска смокиня 100 mg
Концентрат спирулина с естествен хлорофил 20 mg
Кофеин 80 mg
Магнезий 76 mg
Манган 0,5 mg
Ниацин 36 mg
Пантотенова киселина 12 mg
Фолиева киселина 400 mcg
Хром 50 mcg
Цинк 5 mg


Айде още веднъж приятно изкарване на празниците и нека се върнем с широко отворени очи...
__________________
www.SILABg.com
онлайн каталог за спортни храни
(5% ОТСТЪПКА за членове на forum.tialoto.bg)
телефон: 0887 764 403
скайп: silabg.com
Отговори с цитат
  #69  
Стар 26th April 2008, 11:21
Марта80 Марта80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 105
По подразбиране

Кроексист, абсолютно съм съгласна с порцеланова мечта, че не му е тук мястото да си рекламираш твоите продукти, които продаваш в тази тема. Мисля, че е очевадно че рекламираш. Новорегистриран, нахлуваш във всяка една тема за един ден. След, което с най-мил тон си пускаш рекламата, а в крайна сметка не е ясно ти какво точно търсиш по тези теми. Като гледам колко си наясно, явно нямаш нужда да отслабваш, та да попитам като експерт ли влезна тук да ни поучаваш. Колкото до шума, който се вдига, си го вдигаме у нас така да се каже и идва някой неканен и ни казва да не вдигаме шум. Ако искаш да видиш какво му е специалното, вземи отвори страницата и виж в "Презентация" къде и как се произвежда CarboSlim и после ми кажи къде например и при какви условия се произвежда например Фемимоделът.

Весели празници момичета, боядисахте ли яйцата печете ли агнешко , аз сега отивам да боядисвам.
Отговори с цитат
  #70  
Стар 26th April 2008, 11:36
tarantulka85 tarantulka85 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Варна
Мнения: 37
По подразбиране nova

хей-здравейте!
Искам и аз да се включа- смятам днес ако открия продукта, да започна да го вземам и да видя какво ще се получи :P
Явно това ще е "панацеята" за началото на лято 2008, на която ще разчитам за сваляне на онези 5 кг , както всяка друга година
Искам да питам всички отличнички- свалили доста кг с тоя продукт- СПОРТУВАТЕ ЛИ?
Аз тренирам Тае бо и Фет бърнинг йога 2-3 седмично и може би ефекта ще е по-добър- както ми се иска де
Ами, като взема първото хапченце ще се отбележа в "стартовата позиция " тук лек ден
( P.S. -къде започнахте да сваляте килограмите пъряо- ханш, бедра, корем или комплексно?)
__________________
" Keep On Smilin` ...! "
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: CarboSlim
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:55.