IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 5th May 2008, 11:27
didomido didomido не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 1
По подразбиране Carboslim

биологически активная добавка к пище "КарбоСлим капсулы" (капсулы массой 0,54 г)
продукция изготовлена "Okopharm Nahrstoff Prodaktions GmbH", A-5585 Unternberg, Moosham 29 (Австрия)
Область применения — для реализации населению через аптечную сеть и специализированные магазины, отделы торговой сети в качестве биологически активной добавки к пище - дополнительного источника витаминов (В1, В2, В6, В12, фолиевая кислота, биотин, пантотеновая кислота, ниацин), минеральных веществ (магний, марганец, цинк, хром, йод), источника кофеина, глутамина.
Свидетельство выдано — на основании экспертного заключения ГУ НИИ питания РАМН №72/Э-1001/б-07 от 23.08.2007 г. Рекомендации по применению: взрослым по 2 капсулы в день во время еды в первой половине дня, запивая достаточным количеством воды. Продолжительность приема - 2-3 недели. Срок годности - 2 года. Хранить в сухом, защищенном от света месте при температуре не выше 25°С. Противопоказания: индивидуальная непереносимость компонентов, беременность, кормление грудью, повышенная нервная возбудимость, бессонница, нарушения сердечной деятельности, гипертоническая болезнь. Перед применением необходимо проконсультироваться с врачом.
Отговори с цитат
  #82  
Стар 5th May 2008, 23:55
Марта80 Марта80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 105
По подразбиране

Ей Еми, много се радвам да те видя отново. Вече си бях помислила, че си се отказала. Не се ядосвай за този килограм, мисля че дори е полезно човек от време на време да се отпуска, пък и съм сигурна, че ще го свалиш бързо. Аз си върнах свалените килограми и даже половин кило се бори сега, ту го няма ту леко за кратко се появява. Както каза Порцеланчето скоро ще дойде видов ден.
Еми няма да се предаваме, идва лято.
Chagrinче ти миличка къде се скри, ние сме с теб, каквото и да е станало, покажи се моля те да не ни тревожиш.
Тарантулка, най-новата ни дружка, кажи как си добре ли се чувсташ, забелязваш ли някакъв ефект?
Еми още нещо се сетих да те питам, ти по колко пиеш сега, защото за хапчето говориш в единствено число, само по едно ли пиеш и усеща ли се някакъв ефект?
До скоро момичета и пишете, моля ви, че ми липсвате.

PS. Момичета, не искам да злословя, ама понеже хвърлям от време на време по едно око и на Суперслим и направо тръпки ме побиват, като чета колко жени са готови да рискуват по този начин. До какво отчаяние трябва да си достигнал... , но всеки сам си знае най-добре.

Целувки от мен
Отговори с цитат
  #83  
Стар 6th May 2008, 16:02
еми илиева еми илиева не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 18
По подразбиране

Марта80, пия 2 хапчета преди обяд около 11 ч.,после едно надвечер 17 ч.Сутрин ям банан и кафе ,после на работа си нося пак плодове.Вечерям салата и месо/ риба/извара.Обаче маи нещо бъркам с този режим,много бавно свалям Мила да сподели как се храни,тя е свалила вече 7 кг,браво на нея
Отговори с цитат
  #84  
Стар 6th May 2008, 18:38
Марта80 Марта80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 105
По подразбиране

Еми, аз си мисля, че с хранителния режим си си супер, аз също горе долу се придържам към подобен. Също така не мисля, че сваляш бавно, защото за една седмица беше свалила два, а сега бяха многоооо празници на куп и те не се броят. А също така, ако все пак си на мнение, че е бавно то може би единствено остава да вкараш и някакъв спорт. Колкото до другите като Мила, си мисля, че определено си има хора, които свалят бързо с по-бърза обмяна, а и възрастта също играе роля. Мила, ти на колко си години, така както ми звучиш май си по-младичка от нас. Е не знам де
Еми само горе главата, аз наистина си мисля, че се справяш добре.
Отговори с цитат
  #85  
Стар 7th May 2008, 13:36
tarantulka85 tarantulka85 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Варна
Мнения: 37
По подразбиране

Здравейте- иаз май нещо зациклям...то май трябва да се намали яденето за да се свали по-осезаемо,а
А аз си се храня по принцип диетично- извари, пилета, салати и плодове- от малка съм си на диети- пуст пубертет, имах мн комплекси тогава
И си мисля че вече ми е ултра бавен метаболизма и трябва да му помагам с добавки, затова си взех и Карбослим...но трябва и да си наложа по-голени ограничения явно Като ви чета- особено Марта- вие губите апетит и явно затова така сте свалили бързо, така ли е?
__________________
" Keep On Smilin` ...! "
Отговори с цитат
  #86  
Стар 7th May 2008, 14:04
Марта80 Марта80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 105
По подразбиране

Тарантулке, ти колко килограма искаш да свалиш? Аз така като те слушам с тия диети и тая дисциплина си представям манекен
По принцип, на мен ми действа като ми намалява апетита и така ми е по-лесно да си контролирам храненето и да не се тъпча , както преди най-много обичах да правя. Но може би си зависи и кой колко тежи и колко иска да свали, и как му влияе една такава промяна. Но си мисля, че при всички случаи трябва да се спазва хранителен режим и че тази добавка е за наше улеснение, както и за възпитание, ако мога така да се изразя (поне някои от нас ), да не поглъщат всичко, което им попадне. Но като гледам при вас с Еми случаят е различен и си мисля, че ти Тарантулке, може би наистина си си приспала метаболизма, (аз откакто пия Carboslim трябва да ти кажа, че за първи път разбирам какво значи нормална обмяна, преди имах много проблеми с обмяната). Мисля си, че вие двете сте на фаза, която аз мечтая да достигна, там където вече сте свалили много килограми и ви остават последни крайни и най-трудни. Ако е така единственото, което ви остава е да продължите да се храните по този здравословен начин, евентуално да пиете и Карбослима и да включите спорт. Така нареченето нещо, което плюс неяденето да ви поизпоти
Тарантулке, кажи все пак, че аз не разбрах, на теб не ти ли намалява апетита, защото ако е така направо не нога да повярвам, че е възможно. На мен вече ми се случва да забравям по цял ден да хапвам, каквото и да било, макар че знам че трябва да ям много плодове през деня.
Отговори с цитат
  #87  
Стар 7th May 2008, 14:22
porcelanova_mechta porcelanova_mechta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 16
По подразбиране :)

Марта мен ако ме питаш, недей да ядеш много плодове през деня. Според мен трябва да наблегнеш на разделното хранене. Или сега през топлото време предимно салатки, не толкова плодове. Кой каквото да ми говори, в повечето плодове, нарде с виатмините, си има и доста захари. Ако ядеш плодове, нека са предимно ябълки или цитрусови, нар. А на салатките боцкай и по малко зехтинче, да се облажиш. И гледай през деня да се сещаш да ядеш и вечер да забравяш . Знам че приказвам все клиширани неща ама дай Боже да ни се набият малко в главите на всички
Хайде успех на всички и като станем хубавици, ще ходим сами на море тази година (без мъжете)
Отговори с цитат
  #88  
Стар 7th May 2008, 16:46
tarantulka85 tarantulka85 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Варна
Мнения: 37
По подразбиране

Марта- имам да свалям пооне 5-6 кг За мен е трудно, защото по принцип целогодишно си спортувам- Тае бо илиФет бърнинг йога по 2-3 пъти седмично, и наблягам на салати и по-немазни храни, но аз съм си така открай време и сега ми трябва нещо което да ме "засили" за лятото да ми стоят дрехите по-прилично. Не съм "манекенка" , но съм с пропорционални,женствени форми ...
Права е Порцеланова мечта- салати повече-по-малко зеленчуци, пробвайте с жълт грейпфрут
А апетита може и да намалява, но напоследък съм стресирана на работа, и може би затова неусещам че вцъщност не съм гладна, а си ям нормално
пфф- ще видим после пак
Доскорооо
__________________
" Keep On Smilin` ...! "
Отговори с цитат
  #89  
Стар 8th May 2008, 14:40
mila_kirilova mila_kirilova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 67
По подразбиране здравейте

Здравейте, аз напоследък нямам много време, затова не пиша много.
Еми, докато ходех на училище не бях дебела(аз и сега съм много тежка, но килата са ми се разпределили пропорционално.) И после адски се обездвижих, заради работа и така нататък. Откакто се мъча да отслабвам, ходя и 2 пъти седмично на плуване. Храня се разделно, напоследък не мърдам с килата. Според мен това отслабване беше резултат от шока, който си причиних . От 1, 2 години пълен мързел, неконтролирано ядене, никакво движение изведнъж започнах да тренирам, после започнах да пия КарбоСлим и накрая и започнах да се храня и разделно. И ми се струва, че заради това даде такъв резултат. Ама да не се хваля много, защото 2 седмици ще станат и няма напредък. А съм още на средата на пътя.
Успех на всички.....
__________________
http://www.mamaibebe.com/ticker.php/weight/20292.gif ЩЕ ИМ ПОКАЖА АЗ НА ТЯХ!!!!
Отговори с цитат
  #90  
Стар 9th May 2008, 11:29
еми илиева еми илиева не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 18
По подразбиране

Mила на прав път си,не се отказвай от спорта и разделното хранене.Така се свалят кг и после не се качват повече.Имаме семеен приятел който на 50 години беше много пълен,почна разделното, сега е на 60 и изглежда много добре за възрацта си.
Мили момичета пожелавам ви успехи в борбата с кг Аз ще отсъствам няколко седмици Като се върна да сте слабички всичките!!!!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: CarboSlim
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:31.