IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 25th April 2008, 19:46
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Благодаря Надявам се и дефектите в анфас да се пооправят. Като слагам студено, отоците спадат доста и носът изглежда доста по-добре
Отговори с цитат
  #62  
Стар 29th April 2008, 19:04
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

Сиби както вече ти писах ти си много красива жена,а сега си направо СУПЕР,и преди си си била готина,но сега...ако бях мъж направо щях да си те взема за вкъщи
Отговори с цитат
  #63  
Стар 29th April 2008, 21:13
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Благодаря ти, но засега анфасът ми не струва. Направо ми иде да се гръмна
Отговори с цитат
  #64  
Стар 29th April 2008, 23:36
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Благодаря ти, но засега анфасът ми не струва. Направо ми иде да се гръмна
нали знаеш,че трябва време да мине...ще стане добре като спадне връхчето,защото то е най-трудно.хубавите неща стават бавно,а ние винаги сме нетърпеливи....
Отговори с цитат
  #65  
Стар 1st July 2008, 14:18
_detenceto_ _detenceto_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 15
По подразбиране

Такам ... Много четох и реших и аз да се включа.
Искам със закъснение да честитя на адашката (Сани) и на всички които си имат ново носле.
Бих искала да ви попитам разни неща, защото от малка носът си ми е слабото място,за което винаги ме е срам - когато излизам с мъж, на кафе, или въобще се покажа навън. Лицето ми е мъничко, а на носът ми е с лека гърбица и увиснал като на пенсионер ....
Всичко започна още в първи клас, когато носех очила и не бях едно от "сладките момиченца". От тогава до днес се бутя с мисълта за нея - моето спасение РИНОПЛАСТИКАТА - която да ми помогне да се "заобичам" поне мъничко! Но уви ...
А когато всеки втори ме срещне на улицата и ми каже "колко съм сладка", ми идва да се гръмна защото се сещам за "неустоимия" си нос.
Тук обаче идва и другия проблем... Ако си направя операцията, ще мога ли да го приема после, защото ще знам, че това не ми е естествения вид ... И незнам какво да правя, моля ви помогнете ми...
Отговори с цитат
  #66  
Стар 1st July 2008, 22:20
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Здравей, detenceto
Ринопластиката няма да ти помогне да се заобичаш, трябва да си се обичаш по принцип. В крайна сметка любовта към себе си е единствената вечна любов
Помисли си хубаво, да не би само ти да си виждаш недостатъка в носа, след като постоянно ти казват, че си сладка.
Колкото до това дали ще свикнеш с новия си нос, ако наистина се решиш - да, ще свикнеш, особено ако е по-хубав от сегашния.
Защо не пуснеш снимки да видим какво толкова не ти харесва?
Ако все пак се решиш на операцията, ще те подкрепим и ще ти стискаме палци.
Вече имаш ли идеи за хирург?
Отговори с цитат
  #67  
Стар 2nd July 2008, 09:15
Аватара на skokondrela
skokondrela skokondrela не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Stara Zagora
Мнения: 212
По подразбиране

детенце, и аз имах същия проблем като твоя.Носа ми беше слабото място.Когато някой ми кажеше ,че съм хубава го гледах с недоверие и си мислех "На този му трябват очила" Когато говорех си някой го гледах анфас , защото се срамувах от профила си.
Сега нещата стоят различно, хора който не са ме познавали преди риното ми казват , че имам сладко носле. А колкото мъката по стария нос , вярно има такъв момент , колкото и да е странно. Само преживял го човек може да го разбере. Но тя минава много бързо
Не му мисли - моят съвет е давай напред!
Отговори с цитат
  #68  
Стар 2nd July 2008, 09:22
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Кво ви става бе хора ?!?!
За какви мъки по старите нослета говорите?
Моят нос и преди не беше гаден , но сегашният е МНОООГО ПО-СЛАДЪК и за миг не ми е домъчнявало за предишният
п.п. То с хубавото бързо се свиква
Отговори с цитат
  #69  
Стар 2nd July 2008, 09:35
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani

Моят нос и преди не беше гаден , но сегашният е МНОООГО ПО-СЛАДЪК
Мда,много ти е хубаво носленцето,като изваяно е
Отговори с цитат
  #70  
Стар 2nd July 2008, 21:18
_detenceto_ _detenceto_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Здравей, detenceto
Ринопластиката няма да ти помогне да се заобичаш, трябва да си се обичаш по принцип. В крайна сметка любовта към себе си е единствената вечна любов
Помисли си хубаво, да не би само ти да си виждаш недостатъка в носа, след като постоянно ти казват, че си сладка.
Колкото до това дали ще свикнеш с новия си нос, ако наистина се решиш - да, ще свикнеш, особено ако е по-хубав от сегашния.
Защо не пуснеш снимки да видим какво толкова не ти харесва?
Ако все пак се решиш на операцията, ще те подкрепим и ще ти стискаме палци.
Вече имаш ли идеи за хирург?

Ето снимка http://www.snimka.bg/album.php?album...684544&lp=-546 Извинявам се за това, че сложих точно такава снимка, но на другите умишлено носът не се вижда (а пък и не обичам да се снимам и нямам много снимки)


skokondrela:детенце, и аз имах същия проблем като твоя.Носа ми беше слабото място.Когато някой ми кажеше ,че съм хубава го гледах с недоверие и си мислех "На този му трябват очила" Smile Когато говорех си някой го гледах анфас , защото се срамувах от профила си.
Сега нещата стоят различно, хора който не са ме познавали преди риното ми казват , че имам сладко носле. Very Happy А колкото мъката по стария нос , вярно има такъв момент , колкото и да е странно. Само преживял го човек може да го разбере. Но тя минава много бързо Very Happy
Не му мисли - моят съвет е давай напред!



Благодаря за подкрепата, наистина ми е нужна. Незнам защо се получава този "страх", но е факт, че го има ...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Палцизасаняднесоперират
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:08.