IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 14th August 2008, 17:03
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Понеже много хора ми пишат с въпроси на лична бележка, искам да кажа и тук, че за мен липофилинга дава минимален резултат, а е доста скъп и затова смятам, че не си струва парите! По едно време смятах да си правя и трети липофилинг, но се отказах, нито 750 лв(това е най-евтиното горе долу, има и много по-скъп липофилиг, разбира се със същия резултат..) си струват за тази процедура, нито това,че е толкова травматична процедура и най-важното резултата не си струва. Устните изглеждат като напълно естествени, една-две идеи по-големи отколкото са били преди това.

Искрено се надявам някой ден да открият и друг начин, освен силикона,за перманентно увеличаване на устните, което да не е вредно, забранено и да не е безбожно скъпо
Отговори с цитат
  #112  
Стар 15th August 2008, 09:39
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

Когато измислят този начин вече никой няма да иска да си увеличава устните, защото вече няма да се смята за естетически издържано да имащ джуки...само ако се върнем малко назад в годините ще се убедим в това- по времето накласицизма дебелите жени са били на мода, само преди 20 години- малките гърди....сега технологиите се развиват толкова бързо, че е логично и разбирането за красота ще се изменя faster...
Отговори с цитат
  #113  
Стар 15th August 2008, 09:54
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

trigers, така е, дойдохме си на думата
Характеристиките на красотата са толкова променливи, затова мисля, че всяка перманентна промяна върху лицето ни лишава от възможността да сме красиви винаги, при всяка мода.
Има мода в големината и формата на устните, контура на лицето, скулите...
Разбира се не бива да се изпада и в тази крайност да се следва модата без да се съобразяваме с нашата лична индивидуалност
Отговори с цитат
  #114  
Стар 15th August 2008, 10:25
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Съгласна съм с Мена, но разковничето е в употребената по-горе дума "джуки" Аз джуки не искам. Искам просто малко по-ясно изразен контур и една идея по-плътен обем на устните си.

Бягам като дявол от тамян от типичната визия на напомпаните силиконови устни. Нито ми харесва, нито бих желала да изглеждам така. (Да не дава Господ!)

А цените на временните филъри са повече от безумни...
Отговори с цитат
  #115  
Стар 15th August 2008, 10:27
fea fea не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 58
По подразбиране ava

Тонев слага ли силикон и какви са цените му?
Отговори с цитат
  #116  
Стар 15th August 2008, 19:54
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Още зимата като си правих втория липофилинг при Тонев, той каза, че вече не слагал силикон и изобщо не ми го препоръча като опция. Не знам, обаче дали ако не бях настоявала по-упорито, нямаше все пак да ми сложи
Отговори с цитат
  #117  
Стар 19th August 2008, 11:17
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ava-ava
Още зимата като си правих втория липофилинг при Тонев, той каза, че вече не слагал силикон и изобщо не ми го препоръча като опция. Не знам, обаче дали ако не бях настоявала по-упорито, нямаше все пак да ми сложи

нали били забранили само инжектирането на силикон...иначе имплантите не би "опасни" ( в смисъл че не могат да ти се преместят на някоя друга част от лицето като инжектирания силикон) ...

на мен също не ми се искат джуки, а малко по-изпъкнали и плътни устни...
май няма да ми се отвори парашута, ако не сложа силикон, или ако на липофилинга не му падне цената двойно!
Отговори с цитат
  #118  
Стар 30th August 2008, 14:17
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Според мен, реалната стойност на процедурата липофилинг е не повече от около 250-300 лв!Всичко над тази сума, си е направо жив обир!
Отговори с цитат
  #119  
Стар 30th August 2008, 19:54
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

ох да бе ама все пак е нещо ..и не е гадна синтетика, мен тва ме бута натам..иначе кой друг вариант- киселината е много нетрайна и съвсем няма смисъл...пък след липофилинга все остава нещичко!
Отговори с цитат
  #120  
Стар 30th August 2008, 20:13
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Остава, вярно е. Но е толкова малко, че направо ме е яд
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липофилингустни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:22.