IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1351  
Стар 20th December 2009, 11:38
Аватара на Charlotte
Charlotte Charlotte не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 514
По подразбиране

neli_sf,аз не съм от отслабналите..Дори съм надебеляла и се чувствам кофти заради това..Вчера и с тази тъпа мента..съвсем оризилих нещата.
Днес започнах добре-с половин кофичка кисело мляко и опит за палачинка от яйце,лъжица овесени и лъжица пшенични трици,с 2/3 лъжица сухо обезмаслено мляко,бакпулвер...
Днес трябва да ми е ЧП,обаче...хич не ми е само до месо.Нещо и времето ми се отразява-мрачно и вали дъжд,+1ния килограм...изобщо...предпраз нично депресивно състояние.И се чудя дали да не си направя ПЗ тоя ден...
  #1352  
Стар 20th December 2009, 11:57
Аватара на BarbieGirl
BarbieGirl BarbieGirl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 294
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от neli_sf
Я да ви видя всички тук
( няма иконка с лупа )
Коледни, прелестни и отслабнали
Eйййй )))))) здравей Ти се завърна Добре дошла отново
  #1353  
Стар 20th December 2009, 12:16
neli_sf neli_sf не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 74
По подразбиране

Нееееееее, само минавам да ви видя как се мъчите
Аз продължавам да си дебеля на воля
Трупам сланинки за зимата
I`ll be back !
  #1354  
Стар 20th December 2009, 14:04
Аватара на BarbieGirl
BarbieGirl BarbieGirl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 294
По подразбиране

Споко, поне хапваш като нормален човек (не че ние сме ненормални, ама....абе почти хахахахахах)
  #1355  
Стар 20th December 2009, 17:12
Аватара на swe3tynka
swe3tynka swe3tynka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 774
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Charlotte
Ами то swe3ty нали минах на Дюкан и си пиша тука.Просто се оказа,че с плодовете няма да се разберем-прекалявах ужасно с тях и тотално ги спрях.Също така имах оливания с баклава и торта на Никулден..и бонбони Raffaelo и трябваше да реагирам някак.Свалих 3 килограма с Дюкан досега и съм супер доволна..Малко ми е трудно в протеиновите дни,но...ще продължа... Иначе честито завръщане и ни липсваше..то само аз останах от групата на "малките" във форума-нито Sine(на нея й е простено,милата е болничка),нито Moly(радвам се,че и тя се върна,има и тя основателна причина за отсъствието си),нито blin...
Но все пак можеш да пишеш и в нашата темичка, и ти си 'здравословно отслабваща'
__________________
Гордей с това, което си, без значение кой се опитва да те убеди в противното!
  #1356  
Стар 20th December 2009, 17:14
Аватара на Charlotte
Charlotte Charlotte не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 514
По подразбиране

Добре.. Ще си пиша и дано не сме само двете...
  #1357  
Стар 21st December 2009, 08:56
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Здравейте, мацки! Видях, че се появил и един мачок на гости! Ей го дундьо на линия най-после. Много умрял тоя форум бе! Както не съм се вясвала кажи-речи седмица, рекох си "леле, не мога да ги изчета сигурно", ама вие сте запразнили отсега и почти не сте писали. Сега ще ви разправям защо ме нямаше. Понеделник и вторник не бях на работа. В сряда идвам и - изненадааааа!!! Общината й хартисали малко пари и, за да не ги връща в републиканския бюджет, дали ни ги за капиталови разходи и заварвам да сменят дограмата. На -5 градуса, с 20 см снежна покривка по перваза, с прелестния шуменски вятър. Ужас. Все едно работиш на улицата. Клиентите идат и бегат, ама ние стоим по 8 часа и половина. И като излезем в почивка, висим навън, че вътре никъде не се пуши. Разсополивихме се, разкашляхме се, не е за разправяне. Аз пак добре, ама 2-те ми колежки зиморничави - 4 дена ни живи, ни умрели. Ще питате защо 4 дена, за колко се сменя то една дограма. Е това е най-веселото. Щото зели размерите като самодейци, новите джамове не пасват. Та като ни обелиха прозорците, ни зарязаха така и хукнаха да правят нови. То пък не може да се издаде СОТ-а, че вее, клати щорите и активира датчиците. Сложиха временно сбърканите за нощес, на другия ден сичко отначало - и така от сряда до събота Разгони ми се фамилията. Компютрите обявиха стачка, и на тях им студено - не мога ни да ви прочета, ни да пиша, ни да си гледам работата. Мани, мани. И сега е доста хладничко, че в неделя намаляват парното за икономии, и както беше изстинало крилото на сградата ни, ще си берем студ до след Нова година. Че таман ще понавакса температурата, то пък ще излезем във ваканция за Коледа и парното пак ще го спрат. А бе то да се хилиш ли, да плачеш ли.
Айде, аз по-късно пак ще ви навестя да се жална от килата си. и да раздам 2-3 шамара на Барби, че пак се е втелила.
Шуменки, мен като ме нема, вие защо не държите фронта?! Викуша се е покрила повече и от мен, Нелита само отбива номера.
Данискиии, затъжих се! Разходи ли вече новите ботушки? Ако е късмет, пак ще пиша по-късно. Хайде лек ден и отслабвайте и заради мене, че нещо не ми се получава напоследък
  #1358  
Стар 21st December 2009, 13:06
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Обяд дойде и мина, идвам да ви навестя, то пък никой! Как пък един са не сбърка да влезне тука. С моя шантавия късмет като съм на линия, другите са по живота. Най-много гарджето да са завърти наоколо. Че и Барби я няма. Сигурно е в период, дето пребивава на село и няма достъп до нас. Шарлито сигур е на училище. А Даниски още спи.
Шуменската банда - Викуша, Нелита, излагаме се бе!
  #1359  
Стар 21st December 2009, 13:42
Аватара на nelita_80
nelita_80 nelita_80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Шумен
Мнения: 150
По подразбиране

АААААА не така как ще те излагаме аз съм тука ама няма с кво да се похваля ама редовно си ви чета де
  #1360  
Стар 21st December 2009, 16:00
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Нелитке, айде сложи линийка да те надзираваме деееее. Иначе все няма да има с какво да се похвалиш.
Аз да докладвам, че правих преди повече от седмица яйцата на сиско. Ами какво да ви кажа, всяко чудо за 3 дни. Може да не е така при другите, но при мен ефектът беше временен. Понеже задържах 83 (аз преди време предвидих и съм го записала в един пост, че на 82-83 може да е зор), реших да пробвам. Наистина станах 82 кг. На другия ден така се случи, че ядох само П, и то по-оскъдно от обикновено, а водата напоследък съвсем я зарязах. Викам си "действа". На по-следващия ден си хапнах нормално, че вече бях изгладняла. Но стриктно режимно, без отклонения и нарушения. На следващата сутрин - 83 пак. Викам си "временно е, вода задържам" Ядец. Пак съм 83. Изчаках няколко дена и изпрасках една бомба. Пак 82. Следващия ден - ЧП. На сутринта - 83. Не знам какво става. Преди малко рових из страниците да видя с точност на коя дата съм се похвалила с килце. На 23. ХІ. Един месец няма мърдане. Даже на моменти кантарев се опитва да отиде на 85. Ама хайде, да речем, че е вода. Обаче действа страшно демотивиращо. Събота и неделя правих щуротии, че дигахме купон с мъжо - пак 83. И си викам, че то и с режим, и без режим - ни нагоре, ни надоле. Аз за к`ъв дявол се мъча. Не знам какво става. Не съм очаквала толкова време да ме озорят тия 83. Почна да ми писва. Хайде за 89 - ако помните, беше голяма битка да ги прескоча. И имаше защо. Обаче сега минах всякакви граници. Както идат празници, не знам колко и как ще устискам, като мотивацията почва да намалява. Минаха ми и подли мисли да сменя диетата за известно време, че вече не ми действа. Ще видим.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТНАПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:58.