IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1361  
Стар 21st December 2009, 16:00
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Нелитке, айде сложи линийка да те надзираваме деееее. Иначе все няма да има с какво да се похвалиш.
Аз да докладвам, че правих преди повече от седмица яйцата на сиско. Ами какво да ви кажа, всяко чудо за 3 дни. Може да не е така при другите, но при мен ефектът беше временен. Понеже задържах 83 (аз преди време предвидих и съм го записала в един пост, че на 82-83 може да е зор), реших да пробвам. Наистина станах 82 кг. На другия ден така се случи, че ядох само П, и то по-оскъдно от обикновено, а водата напоследък съвсем я зарязах. Викам си "действа". На по-следващия ден си хапнах нормално, че вече бях изгладняла. Но стриктно режимно, без отклонения и нарушения. На следващата сутрин - 83 пак. Викам си "временно е, вода задържам" Ядец. Пак съм 83. Изчаках няколко дена и изпрасках една бомба. Пак 82. Следващия ден - ЧП. На сутринта - 83. Не знам какво става. Преди малко рових из страниците да видя с точност на коя дата съм се похвалила с килце. На 23. ХІ. Един месец няма мърдане. Даже на моменти кантарев се опитва да отиде на 85. Ама хайде, да речем, че е вода. Обаче действа страшно демотивиращо. Събота и неделя правих щуротии, че дигахме купон с мъжо - пак 83. И си викам, че то и с режим, и без режим - ни нагоре, ни надоле. Аз за к`ъв дявол се мъча. Не знам какво става. Не съм очаквала толкова време да ме озорят тия 83. Почна да ми писва. Хайде за 89 - ако помните, беше голяма битка да ги прескоча. И имаше защо. Обаче сега минах всякакви граници. Както идат празници, не знам колко и как ще устискам, като мотивацията почва да намалява. Минаха ми и подли мисли да сменя диетата за известно време, че вече не ми действа. Ще видим.
  #1362  
Стар 21st December 2009, 16:04
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Ега ти тъпия нет. Пак го е пратил 2 пъти. Той съвсем се е ошашкал от студа и днес хич го няма горкия
  #1363  
Стар 21st December 2009, 18:00
Аватара на Charlotte
Charlotte Charlotte не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 514
По подразбиране

Здравейте...Днес ми е ЧП...но прегреших с едно дробче,обаче с мазнина и соев сос(мъничко беше,но все тая) и хапка ябълка.Усетих се какво правя,ама вече ги бях преглътнала и двете.Малко тежко ми идва вече..В момента ям херинга,пилешки гърди и омлет от яйце с мноооого извара...Обаче е мъничко и ми свиршиха всичките яденета,които мога да ям...а все още съм яла..Мисля да си направя зелева салата... Мотивацията ми отиде на кино...
  #1364  
Стар 21st December 2009, 19:49
Аватара на BarbieGirl
BarbieGirl BarbieGirl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 294
По подразбиране

Аа не, без салата Сериозно, стегни се малко де - поне по празниците си решила да се отпуснеш, а те са мнооогоооо близичко Това да ти е мотивцията за сега - че скоро ще си хапнеш каквото искаш (е, не колкото искаш, но все е нещо).
Аз иначе ходя насам-натам и затова ме няма много-много тук Утре отивам на село, че Дундьо спомена за нета ми там. М/у др. ти не се губи вече много, че ми домъчня - няма кой да ми се скара дори
  #1365  
Стар 21st December 2009, 20:01
Аватара на Charlotte
Charlotte Charlotte не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 514
По подразбиране

Изядох я вече...
Както и да е...май имах и нужда(емм утешавам се ) щото не съм ходила до WC от поне 5 дни,а последния път беше пак с чай..
За утре нямам нииикакви протеини освен 3-4 яйца,останали в хладилника..а вечерта съм и на коледно излизане с приятели..и съм на червено(без никакви средства за месо)Освен да си направя пречистващ ден на вода и чай...ама вечерта ще припадна
  #1366  
Стар 21st December 2009, 20:18
Аватара на BarbieGirl
BarbieGirl BarbieGirl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 294
По подразбиране

Ами не знам ти на колко дни си..5/5 или?? Освен както си почнала днес със зеленчуците изкарай и утре така (на заведението) и после си направи ЧП. Не вярвам да е проблем А ако си 2/2 за да ти е по-спокойно този път може да направиш 3-4 ЧП, след 2-та дни "прегрешния"
  #1367  
Стар 21st December 2009, 20:25
Аватара на Charlotte
Charlotte Charlotte не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 514
По подразбиране

Вече съм се извратила Хапка ябълка е прегрешение..Иначе merci,Barbi,за съветите...Утре значи ще съм ПЗ,а в сряда-ЧП...
Изпих поне литър чай за разхлабване и чакам да има ефект Страх ме е само да не се пристрастя към това и да не мога да ида до WC без това...
  #1368  
Стар 21st December 2009, 20:31
Аватара на lady74
lady74 lady74 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: София
Мнения: 576
По подразбиране

дунде ама ти си имала едни преживявания .......
хайде на късметчетата http://banici.net/
  #1369  
Стар 21st December 2009, 20:37
Аватара на Charlotte
Charlotte Charlotte не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 514
По подразбиране

Тая баница ,lady74,прилича на кърначе Или просто ми се ядат... и всичко ми е кърначе..

"Без съмнение заслужавам повишение"
  #1370  
Стар 21st December 2009, 21:09
Аватара на nelita_80
nelita_80 nelita_80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Шумен
Мнения: 150
По подразбиране

дундьо на мене ли казваш да си сложа линийка?Ако да аз имам незнам защо не я виждаш
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТНАПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:03.