IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1371  
Стар 22nd December 2009, 08:33
Аватара на BarbieGirl
BarbieGirl BarbieGirl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 294
По подразбиране

Добро утро! Днес съм от ранобудните, като имате предвид, че нито съм на лекции, нито нищо Чакам си триците да се отпуснат и ги почвам, че мнооогоо съм гладна. Днес си отивам малко на село и ми е мъчно за моето момче , ама няма как иначе (поне засега). В петък ще се видим де, ама... Офф аз си забравих на кой ден ЧП съм днес...май е 3-ти, ама не мога да си спомня. Добре си записвах преди време аз, ама айде де Айде вие пийнете кафенце..оооо, ама я и аз да си направя (и без това пия по веднъж в седмицата) - една голяма чаша с мляко и малко Нескафе (така го пия аз хахаха). Успешен и лек ден от мен на всички
  #1372  
Стар 22nd December 2009, 08:35
Аватара на BarbieGirl
BarbieGirl BarbieGirl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 294
По подразбиране

П.П. Кантарът стабилно клони към 59кг (по-точно 59,200 е), ама засега няма да мърдам линийката - искам като падне поне с 300-400гр под 59 и тогава (аз така правя за да е сигурно)
  #1373  
Стар 22nd December 2009, 08:39
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Здравейте, дюканки-поспаланки! Привет от офиса на белите мечки и пингвините. Вчера вече сложиха пяната на дограмата. Ама ще ги подмазват и довършват като се стопли. Карай!
Нелитка, днес ти виждам линийката. Да знаеш онуй чудо Викушата къде се крие? Да не е зарязала бай Дюкан?
Барби, нямаш проблем. Почвам да ти се карам. Ти обеща фото, а още няма фото. Качвай снимките веднага да ти видим кльощавото дупе, дето искаш още да го намаляваш.
Шарлот, това с финансиите е проблем, дето ни е познат на всички. Не се тревожи за месото. Яйцата и изварата вършат работа, докато се опаричиш. Плюс млекцето. За да не озверяваш за ядене вечер, яж повече пъти през деня. Дели си приготвената храна и яж поне четири пъти на ден. Още по-добре 5. Ако щеш и на 2 часа. По малко, но да не стигаш до пристъргване на стомаха. 5/5 е най-тежкият режим. Пробвай 1/1 или 2/2. Освен това не е нужно както си започнала, така да караш. Можеш да сменяш, даже при задръжка на тегло е препоръчително. А за 00 е много лошо. Това е един от страничните ефекти на диетата. Месеци наред ми нямаше нищо, но в последно време работата и при мен е лоша. Дори си мисля, че това продължително задържане на 83 кг има връзка със запека. Вземи си разхлабващ чай. Даниски пие ИНХУА и е доволна. Аз веднъж пробвах, но тогава нямах проблеми. А ефектът беше... да не ти разправям. Ще взема да опитам пак. Не бой се, няма да се пристрастиш.
  #1374  
Стар 22nd December 2009, 08:48
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Охо, Барби, ти си била на линия! Здрасти! Слушай, вземай си момчето и отивай с него на село. Няма да го зарязваш по празници. Коледа е семеен празник. И той ти е част от семейството.
А, Шарли, да не забравя, не се стягай толкова като направиш нарушение. Продължи си режима, все едно нищо не се е случило. Повечето диети са неуспешни, защото всички правим нарушения и психически се отказваме: "така и така се омазах, ами поне да се наям колкото и с каквото поискам". После пък решаваш, че като си нарушил диетата, трябва да я почнеш отначало и ей сега ще я почнеш, само и тоя ден да изкараш, че има причина или повод (както сега празниците), и а-хааа да я почнеш отначало, ама все е "друг път". Така че не бой се, нищо фатално не е станало, продължавай по план.
  #1375  
Стар 22nd December 2009, 08:51
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Барби, пускай фотото, за да знам да те поздравявам ли за килцето или да ти се карам.
Даниски, защо се губиш?
Далилке, давай съвет как да издържим по празниците без много да се омажем, ти вече си го преживяла това веднъж и си оцеляла на режима.
  #1376  
Стар 22nd December 2009, 09:26
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Че е рано - рано е, ама не чак толкоз. Че е студено - студено е. Ама пък никой да не се отбие? Пак всички са запразнили и никой не наминава насам. Хайде, че ми е скучно.
  #1377  
Стар 22nd December 2009, 09:55
Аватара на nelita_80
nelita_80 nelita_80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Шумен
Мнения: 150
По подразбиране

Добро утро деца
Дунди Викушка нее зарязала Дюканчо,до колкото знам чете форума ама що не пише вече не моим ти кажим
  #1378  
Стар 22nd December 2009, 10:02
Аватара на BarbieGirl
BarbieGirl BarbieGirl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 294
По подразбиране

Той си е на работа (Плевен), а аз ще отида при нашите, че засега сме при баща му и ... абе не е хубаво да досаждам пък чак толкова и гледам да разреждам малко стоенето ми при него (само ги въртя - Плевен, Търново, село..хахахаха) Иначе на Коледа ще дойде при мен де - заедно ще сме си - първата ни Коледа заедно . А снимки така и нямам в цял ръст, че все с тел-а се снимам, а няма как да се хвана цялата сама, а забравям да помоля някой да ме снима Ааа, как ще ми викаш за килцето аз толкова го чакам хахахахаха Напоследък върви добре,мина периода на задържане май. Искам преди Нова година да съм поне 58,5кг за да си хапна нормално (поне так съм го намислила, ама не да прекалявам де). Та ще видим дали ще ям или ще зяпам..както винаги
  #1379  
Стар 22nd December 2009, 15:50
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Какво толкова му мислите за яденето по празниците?!? Хапнете си, от един ден не се пълнее! Приемете го, все едно си правите по една бобма всяка сегмица между двата празника малко по- леки храни или ако искате само на протеини и нищо няма да стане, дори не е сигурно, че после ще има задържане.
  #1380  
Стар 22nd December 2009, 17:12
Аватара на Charlotte
Charlotte Charlotte не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 514
По подразбиране

Здравейте! Държим се,нали?
Аз вчера пих чай сена за разхлабване и цяла нощ не успях да спя...като хората,но свърших работа
Хапнах за закуска кисело мляко,обядвах грамадна салата от зеле,моркови и доматче,омлет от лук и извара и половин кофичка с подсладител и канела...
Сега хапнах палачинка от трици(по лъжица от пшенични и овесени) с 3 лъжици кисело мляко с канела и подсладител...иии отивам на заведение с приятели...Сааамо кафе или чай и ще чета и питам подробно за всичко
Лека вечер от мен!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТНАПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:39.