IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1441  
Стар 3rd January 2010, 20:34
Аватара на kremu6ana
kremu6ana kremu6ana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Бургас
Мнения: 142
По подразбиране

По въпроса с триците - аз моите винаги ги хапвам вечер на палачинка , че доста засищат и цяла вечер си спя кротичко..........
А пък и получавам едни такива г....ове ат тях, че ако си ги хапна сутринта, незнам как бих изкарала цял ден!
Покрай тази диета научих всички вкъщи да обожават кисело мляко с канела и подсладител! Понякога се налага да правя в промишлени количества, че да стигне за всички!
Както и да е, по това, което прочетох всички сме доста надъхани, дано да успеем ТОЗИ ПЪТ!
Барби , а ти принцесо тъкмо те похвалих и и ти
Какви са тези 7ЧП? Това се прави само веднъж, в началото. Аз имам да свалям 10 кг и ще ги правя 5, а ти все едно, че почваш отново. Просто си карай втора фаза както му е реда и така, а пък хапването го приеми като енергийна бомба, както го наричат тук. Правиш си експерименти със себе си, а ти остава толкова малко Нищо, всеки сам решава , но споделяй , че и ние да се учим!
Чао милички ! От утре пък на работа и пак борба с незаконното строителство
  #1442  
Стар 3rd January 2010, 21:54
Аватара на Charlotte
Charlotte Charlotte не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 514
По подразбиране

От утре и аз и мама сме на линия...Аз за празниците съм около 3-4 кг в плюс.Отпуснах се здраво...но се стягам и така..Почваме да шием роклята за бала и трябва да влизам във форма
Успех момичета и да си се хвалим с минусите по-често и по-скоро!
  #1443  
Стар 3rd January 2010, 21:55
freetogo freetogo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 27
По подразбиране

Здравейте на всички От утре запчвам режима и отказването на цигарите.Ще ми е много трудно,но вярвам ,че ще успея С диетата нямам проблеми,но с цигарите Надявам се ,че спирането им няма да забави отслабването... Стистайте палци да успея
  #1444  
Стар 3rd January 2010, 22:33
Аватара на dowolna
dowolna dowolna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 83
По подразбиране

от 52,сега съм 56..иде ми да се самоубия..усещам как лакомията ми се възвръща и как пак отивам към 67 кг,депресирана съм,тъжна съм,притеснена съм..тъкмо бях стигнала до там където исках и оплесках всичко,бива ли да съм такова прасе,,от днес смея да твърдя -АЗ МРАЗЯ ПРАЗНИЦИТЕ! ;(


P.S-малко обърках извинявам се
  #1445  
Стар 3rd January 2010, 22:45
Аватара на kremu6ana
kremu6ana kremu6ana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Бургас
Мнения: 142
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dowolna
от 52,сега съм 56..иде ми да се самоубия..усещам как лакомията ми се възвръща и как пак отивам към 67 кг,депресирана съм,тъжна съм,притеснена съм..тъкмо бях стигнала до там където исках и оплесках всичко,бива ли да съм такова прасе,,от днес смея да твърдя -АЗ МРАЗЯ ПРАЗНИЦИТЕ! ;(


P.S-малко обърках извинявам се
По добре недей, че предполагам знаеш при депресия и нервна криза как се яде без контрол :P Споко. 4 кг не са кой знае колко много, ще ги оправиш!
  #1446  
Стар 3rd January 2010, 23:11
Аватара на BarbieGirl
BarbieGirl BarbieGirl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 294
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dowolna
от 52,сега съм 56..иде ми да се самоубия..усещам как лакомията ми се възвръща и как пак отивам към 67 кг,депресирана съм,тъжна съм,притеснена съм..тъкмо бях стигнала до там където исках и оплесках всичко,бива ли да съм такова прасе,,от днес смея да твърдя -АЗ МРАЗЯ ПРАЗНИЦИТЕ! ;(


P.S-малко обърках извинявам се
Споооокооооо - 4 килца са - 2-3 седмици строг Дюкан и си готова Хапнала си, добре ти е било...минало е и така. Я недей се депресира - не си качила 10 кила, нали? Поне вече ще си имаш едно наум за другите празници (защото сега са 4кг, ама другият път може да са 7-8....така че го преиеми, че сега един вид си се предпазила от по-голямо бъдещо зло). Успех нататък
  #1447  
Стар 3rd January 2010, 23:14
Аватара на BarbieGirl
BarbieGirl BarbieGirl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 294
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от freetogo
Здравейте на всички От утре запчвам режима и отказването на цигарите.Ще ми е много трудно,но вярвам ,че ще успея С диетата нямам проблеми,но с цигарите Надявам се ,че спирането им няма да забави отслабването... Стистайте палци да успея
Оууу...и цигарите спираш и яденето наведнъж.... няма ли да се поизнервиш прекалено много така!? Въпреки, че искрено ти пожелавам успех в начинанието (особено с тая гадост цигарите).
  #1448  
Стар 4th January 2010, 08:28
Аватара на kremu6ana
kremu6ana kremu6ana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Бургас
Мнения: 142
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BarbieGirl
Цитирай:
Първоначално написано от freetogo
Здравейте на всички От утре запчвам режима и отказването на цигарите.Ще ми е много трудно,но вярвам ,че ще успея С диетата нямам проблеми,но с цигарите Надявам се ,че спирането им няма да забави отслабването... Стистайте палци да успея
Оууу...и цигарите спираш и яденето наведнъж.... няма ли да се поизнервиш прекалено много така!? Въпреки, че искрено ти пожелавам успех в начинанието (особено с тая гадост цигарите).
Барби, при Дюкан не се спира храненето! Напротив, колкото повече и по -често ядеш, толкова повече сваляш! Да го знаеш!
  #1449  
Стар 4th January 2010, 09:43
Аватара на viku6a
viku6a viku6a не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Шумен
Мнения: 155
По подразбиране

Здравейте на всички,и ЗА МНОГО ГОДИНИ

анимации
  #1450  
Стар 4th January 2010, 09:43
Аватара на unusual
unusual unusual не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 166
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dowolna
от 52,сега съм 56..иде ми да се самоубия..усещам как лакомията ми се възвръща и как пак отивам към 67 кг,депресирана съм,тъжна съм,притеснена съм..тъкмо бях стигнала до там където исках и оплесках всичко,бива ли да съм такова прасе,,от днес смея да твърдя -АЗ МРАЗЯ ПРАЗНИЦИТЕ! ;(
Ей, не се притеснявай! Толкова бързо качени 4кг. няма къде да се задържат. По скоро голяма част от тях е просто вода, задържана от организма заради храната която си поела. Върни се на режима си и пий зелен чай, ще си върнеш бързо старата форма. Успех!
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТНАПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:02.