IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1511  
Стар 6th January 2010, 22:45
Аватара на dowolna
dowolna dowolna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 83
По подразбиране

Дундьo мерси за съвета..ама аз съм на 16 години и готвенето хич не ми е любимо (blush) ..ии може би затова започва да ми омеъзва,защото аз от има-няма 4 месеца ям едно и също всеки ден..иии страшно мн ми липсва сладкото..а сега такива проблеми с тая вода ама виждам,че всички ги тормози..все пак благодаря за съвета от утре започвам да майсторя
  #1512  
Стар 7th January 2010, 01:05
Аватара на mary^^
mary^^ mary^^ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 14
По подразбиране

dowolna и аз папам все едно и също и вече ми е писнало...тази вечер си направих яица по панагюрски и толкова гадни ми се видяхааа незнам дали аз съм повредена нещо...или и на някои др му се е случвало и нз вече какво да си приготвя...въображението с рецепти ми се изчерпи (а повечето от форумчетата нещо нещо не ми допадат) и вече незнам
  #1513  
Стар 7th January 2010, 04:29
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nevermore
mammaMia!: Защо правиш 5 дни ударна фаза при положение, че имаш да сваляш 3кг.?
Аз имам да свалям 9кг. и ще правя 3 дни ЧП
Реших се на 5 дни ударна за да мога да ги сваля от раз тез кила и после да ги поддържам през ПЗ. Ама да не си казвам резултата, че е плачевен. Срам ме е, няма да напиша, но нищо не свалих. Ами това защото и вино пих, и пица ядох. Ега ти ЧП съм изкарала. Ама ето сама се критикувам, не ми се карайте моля. Днес бях на ПЗ с прегрешение една филия хляб. Ще ми трябва малко повече време да се оттърся от празничното плюскане на воля всичко дет ми падне.
Поздравления на всички с минуси, да не ви изреждам, че сте много!
__________________
"All things in moderation, including moderation" -
Socrates
  #1514  
Стар 7th January 2010, 08:25
Аватара на kremu6ana
kremu6ana kremu6ana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Бургас
Мнения: 142
По подразбиране

Здравейте милички!
Съгласна съм напълно с вас, че този начин на хранене омръзва и изисква доста фантазия ако го спазваш доста време. Аз снощи сложих 1/2 кг телешка кайма в йенска тенджера, залях я с доматено пюре "тодорка", извара, подправки, лук и чесън. В микровелето за 20 мин и стана трепач! Малката ми е на 5 години и ми обожава дюканските манджи, а от снощната беше във възторг!
  #1515  
Стар 7th January 2010, 08:51
Аватара на viku6a
viku6a viku6a не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Шумен
Мнения: 155
По подразбиране

Добро утро дюканки сладуранки
От известно време ме мъчи една питанка и днеска реших да се консултирам със знаещите .Реших да мина в 3 фаза за да задържа тези килограми докато не съм на работа.Всички сте наясно за какво става въпрос в нея.Питанката ми е не може ли вместо един протеинив ден след галата да бъдат два...примерно
  #1516  
Стар 7th January 2010, 09:36
Аватара на daphne
daphne daphne не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 178
По подразбиране

Dobro utro i blagodarya za toploto posreshtane
Malko lichen opit....
Kremu6ana: obezmaslenoto kiselo mliako po princip niama ogranicheniya, daje e dosta polezna chast ot rejima...vyprosa e, che dosta organizmi prosto otkazvat da slabeyat kato se nablegne na priasno & kiselo mliako....ako tova ne e sluchaia s tebe - davai smelo
Dowolna: kak da ti kaja, znam che to si e izbor na vseki, ama osven ako naistina niamash da borish 15+ kg, po-dobre stoi dalechko ot Dukan,....priznavam, che tova e nai-byrzoto i sigurno svaliane na kilca, ama az sled kato vednaj pripadnah v 1 fitnes zala na 20-tata minuta (imah chuvstvoto che infarkt napravo poluchih), se porazchetoh malko povechko,....abe dosta porazii si pravi tazi dietka.....nai-vajnoto - ako naistina s meseci se lishavash ot fruktova zahar na tyaloto ti hich niama da mu haresa,......
Aide, stiga moral ot mene......iskreno pojelavam uspeh inache
A, Nevermore,....malko skypichko shte mi doide da mi ship-vat trici dotuk, a kiselo mliako i izvara niama nachin prodaljavam obikolkata na magazinite tuk - toku vij otniakade se pokazali
Pozdravi
  #1517  
Стар 7th January 2010, 10:26
Аватара на NIKATA
NIKATA NIKATA не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Бургас
Мнения: 214
По подразбиране

Добро ви утро и от мен!Викушата какъв щъркел пак те клъвна хайде моля ти се да са вземеш в ръце и да не измисряш щури вариации на г-н Дюкан Още повече че гъзето в дънки изглежда перфектно.Вземи излез са размотай малко из тоз прекрасен град гледай какво време навън. Фърли тоз гоблен Ще се качвам на гълъбеа и ще идвам да проверя Шуменската бригада кви ги вършите .Пък ти ще сготвиш дюкански заек
  #1518  
Стар 7th January 2010, 10:59
Аватара на Nevermore
Nevermore Nevermore не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 104
По подразбиране



Добро утро!!! Искам да се похваля, че резултата от 3 дни първа фаза е -1кг.
Това е добър резултат за мен при положение, че от години съм на диети и организма ми вече се опъва на всичко.
Кафето е от мен днес
Радвам се, че вече съм във втора фаза и ще си хапна краставички и чушки днес

mary^^: Виж този сайт с рецепти Сигурна съм, че ще си харесаш нещо Дюкански рецепти

mammaMia!: Продължавай смело напред! Резултатите ще дойдат. При теб ще е по-трудно, защото имаш малко да сваляш .. както и при мен. Аз съм правила
толкова диети, че резултата и при мен е слаб, но се радвам, че има такъв. Успех! Каква схема ще ползваш за втора фаза?

kremu6ana: Страхотна манджа

viku6a: Поздравления за решението Най-добре ще е да си правиш по един П след всяка гала за да си сигурна, че резултата е запазен!

daphne: Съжалявам за лошата ти случка с Дюкан. Надявам се на никоя от нас да не се случи нещо подобно.
  #1519  
Стар 7th January 2010, 11:47
Аватара на Charlotte
Charlotte Charlotte не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 514
По подразбиране

Аз да се оплача-болничка съм...и майка ми не ми позволява да съм на диета Класното го пропуснах...иии...ми иде да се гръмна..8 килограма съм поне отгоре и благодарение на всичките попарища и шоколад..и бонбони за гърло със захар,с които ме тъпчат...може и повече да станат.През надутото ми гърло не минава нищо друго
Не бих се притснявала толкова за килограмите-здравето е най-важно,ако не трябваше да почваме да шием роклята за бала...
  #1520  
Стар 7th January 2010, 12:28
Аватара на mary^^
mary^^ mary^^ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 14
По подразбиране

Charlotte пожелавам ти бързо оздравяване и не се коси!!! най-важното е здравето а килцата винаги можеш да си ги свалиш

а, аз днес станах доста рано, и не съм хапнала все още нищо и почти всеки ден е така, ама какво да направя...немога и немога да закусвамм набийте ме иначе с водата нямам проблем...досега поне съм изпила литър и си ги докарвам дневно до 3, 4 литра..като жабче съм!!! иначе единственото ми прегрешение си е по чаша червено вино вечер (успокоявам си се че е антиоксидант) но въпреки това пак си слабея, така че не мисля че това е проблем, нали?
а също искам да попитам: ако почна да тренирам дали сланинките нчма да се превърнат в мускулна маса....4е аз неискам да се стягам а самата обиколка да намаля...затова досега се въздържам от спорт?

и ето ви едно кафенце да ви почрпя....точете лиги само по първото..че другите не са мн мн като за нас и си пийте водичката
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТНАПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:48.