IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1551  
Стар 9th January 2010, 02:20
freetogo freetogo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 27
По подразбиране

Здравейте.За съжаление не упсях да започна режима от понеделник,а от вчера.Понеже съм си поразширила стомаха,следобяд такъв глад ме замъчи.... Ама изтраях.П0-лошото е,че съм качила предните дни до 63кг,но какво да се прави.Надявам се тези 5 дни да сваля 3 кг и после за 2 месеца да сваля останалите 8-9кг.А днес,незнам от диетата ли,много ми се виеше свят,като изкачвах баира до училище щях да колабирам Днес проспах деня и сега се наливам вода,за да покрия дневната доза.Дали във втория етап,мога да си направя дюканска торта?Изпитвам чувство на безнадежност,като се погледна в огледалото направо се ужасявам и си мисля,че няма да отслабна,въпреки,че знам че диетата наистина деиства
  #1552  
Стар 9th January 2010, 09:09
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Добро утро!
Мен ме няма два дни, а вие пишете ли, пишете - браво!
  #1553  
Стар 9th January 2010, 09:33
Аватара на Nevermore
Nevermore Nevermore не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 104
По подразбиране

Момичета, мислете по позитивно Всички ще отслабнем и ще бъдем с нови тела и за Св. Валентин и за лятото! Просто ще сме перфектни !
Успех на всички и много минусчета днес!
По-късно ще се включа пак! Днес съм ПЗ, макар, че вчера обърках малко П-то с 2 бонбона
  #1554  
Стар 9th January 2010, 09:55
Аватара на viku6a
viku6a viku6a не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Шумен
Мнения: 155
По подразбиране

Добро утро девойки хайде черпя по кафенце

анимации

но само кафето другото не е за нас.Лек ден на всички
  #1555  
Стар 9th January 2010, 10:44
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Здравейте, дюканки! Ей ме и мен, мамамиа. А Даниски и аз не знам защо я няма. Имам смътно подозрение, че е нещо, свързано с Йордановден и с Ивановден. Мирише ми на махмурлук. Аз пък имам проблеми, свързани с достъпа до нета. Чак днес успях да ви прочета и до сряда нямам друг шанс.
Тук големи полемики сте завихрили за алкохола и газираната вода. Моят съвет: пийте си газирана вода на воля. Аз като почнах диетата лятото, само нея пиех. Дафне, и за тебе се отнася. Това важи за всички газирани напитки без захар. Дюкан е споменал само кола-лайт, щото у Франция си немат жълта лимонада и други подобни. Те там дори не могат да предположат, че целокупното производство на безалкохолни напитки (газирани и негазирани) у нас е без захар, а само коли и фанти имат (и някои артикули на Флорина). Че какво му е на зеления чай, особено като знаем, че при продължително спазване може да те хване запек? Казват, че води до пристрастяване, но и за кафето така се смята. Че какво от това? Не вредят на режима. За пристрастяването всеки сам си решава. Аз чай не пия, защото не мога да го понасям - никакъв. Само сега през зимата изтърпявам каркадето. То няма вкус на чай и е топла напитка. Иначе с водата не мога да се справя. Мъжо сутрин ми прави 2 л, сипва го в термос и аз го мъкна на работа. Виж, алкохолът е друга работа. Всеки алкохол е вреден за режима. Но както казва Дафне, всеки си има приемливи нарушения. Аз пък обичам домашна рИкийка. Ако може и да е кайсиева. Чат-пат по няколко гълтока не отказвам. Но бира - никога. Даже и лятото. Тя е за угояване.
  #1556  
Стар 9th January 2010, 11:07
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Ама съм писала като идиот. Имах предвид, че може да те хване запек при продължително спазване на режима, не на чая.
Невърмор, това за въглехидратите и водата е абсолютно вярно. Ти се радвай, че в зеленчуците има въглехидрати, че никой организъм не мож оцеля без тях. А зеленчуковите и плодовите са лесни за усвояване и разграждане и не се обръщат на мазнини.
В тази връзка искам да кажа на Кремушанка, че съм вдигнала ръце от Барби. Тоя въпрс със разликата между въглехидрати въобще и чисти захари сме го изяснявали, изяснявали, както и за калориите и липсата на връзка с режима, обаче тоз маймун (Барбито) не ще да яде зеленчуци, че я подували и дебелее, а си слага захар в кафето!!! Барби, ще те убия
Викуша, ти на кой адрес живееш тука, да дойда да те ступам и тебе! Ама-ха!
Да не забравя Мери. Мери, ако не обичаш яйца по панагюрски по принцип, няма как да ти харесат. Единствената разлика с дюканските е, че нашите нямат "джъзнато" олио с червен пипер. Ето ти един трик: Не пускай яйцата във вода, а в бульонче (аз ги харесвам в пилешко, но може всякакво.) Ще се убедиш в разликата. Друг трик: ако обичаш и не те е страх от рохки яйца, разбий белтъците на сняг с подправки по желание - сол, червен, чер пипер, сминдух, и ги пускай на големи топки в бульона само да се кавърдисат от всички страни и ги вади преди да спаднат.
  #1557  
Стар 9th January 2010, 11:20
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Доволна, имате ли си парти-грил вкъщи? Окупирай го. Сложи си го някъде в кухнята и да се знае, че това си е твоето кътче. Да стане част от личното ти пространство. Домашните ти трябва да се научат да уважават режима ти и да се съобразяват с теб. На него лесно можеш да си приготвиш бързо и лесно почти всичко, което иска печене - къде на скаричката, къде без нея. Аз даже дюканския хляб понякога там го пека, ако е в малко количество.
Фрийтого и другите с припадъци и слабост, научете се, че с този режим не се гладува и няма да припадате. Кака ви дундьо с всичките си болежки стана пъргава като катерица от лятото насам. Пълна съм с енергия, дотук никоя болест не можа да ме събори, значи имунната ми система си е добре, не съм правила хипертонични кризи (а не пия хапчетата), и не се задъхвам по стълби като едно време. Та значи - "не на мен, как` Сийке", че режимът ви е виновен
  #1558  
Стар 9th January 2010, 13:02
Аватара на Charlotte
Charlotte Charlotte не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 514
По подразбиране

Хеей здравейте!От днес,най-накрая...съм на ЧП!Закусих си млякото с триците и сега нагъвам чайче..Станах късно и сега ще съм на урок...та яденето ми,следващото ще се отложи във времето...Обаче пък ще са пилешки гърди...вече ми течат лигите
  #1559  
Стар 9th January 2010, 14:00
Аватара на BarbieGirl
BarbieGirl BarbieGirl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 294
По подразбиране

58кг
  #1560  
Стар 9th January 2010, 14:05
Аватара на nelita_80
nelita_80 nelita_80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Шумен
Мнения: 150
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mary^^
nelita_80 не се ядосвай...ти поне не си качила...има хора които са качили покрай празниците килограми за които са се борили с месеци да ги свалят (аз съм един от тях) качих си килограмите които свалих за близо 1 месец (малко са, тъй като не съм се зарбързала за никъде) но все пак това си е 1 месец ограничение...но както и да е...ако имаме волята и не се отказваме всяка от нас ще достигне желаната фигура колкото и усилия да ни коства....вече съм почнала да мисля положително...че иначеее....днес пак ме хванаха комплексите и се ядосвам сама на себе си..... някои път големите депресии ме обземат....

Не си единствана и мене ме тресът аката тези депресии
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТНАПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:07.