IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #661  
Стар 21st February 2010, 20:41
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Аулинът е много силен, не го препоръчвам при наистина болезнен цикъл, защото може да спре да действа ако се прекали с него, а в преиод на такава зверска болка човек не мисли особено трезво, от опит го казвам...
Аз пия спазмалгон като започвам с по едно хапче на ден в минутата, в която усетя някаква болка няколко дни преди цикъла и ако съм късметлийка, това предотвратява болката изцяло. Но ако пренебрегна лекия дискомфот преди МЦ-то и не взема поне един спазмалгон, когато ми дойде, се скъсвам от болка и трябва да пия много повече хапчета...
Отговори с цитат
  #662  
Стар 22nd February 2010, 08:45
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Abbi
aniK и ти се губиш,надявам се всичко при теб да е наред.
Редовно чета, Abbi, но сега не ми се пише за хранене - минала съм в период на уж търпеливо изчакване и само кроя планове за след раждането Иначе нямам оплаквания освен стандратните за края на 7 месец. Особено откъм храна се чувствам добре

Момичета, наистина гледайте да не прибягвате до Аулин! Топлото също не е добро решение, з'то разширява кръвоносните съдове и увеличава кръвотечението. Избягвайте тръскащи и коремни упражнения. Може би ходене на пътека (не тичане) е добър вариант. Пазете се и тренирайте само, ако се чувствате добре!!! На никой не е нужно такова геройство!
Отговори с цитат
  #663  
Стар 22nd February 2010, 10:12
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

На мен само първият ден ми е проблемен за тренировки, след това си тичам без проблем. Наистина аулина никак не е подходящо решение. Не случайно не може да се купи вече без рецепта. Ако мн ме боли коремче, взимам Нурофен и ме отпуска за 20 мин. до час
За здравословното си хранене няма да пиша, че ще бъда анатемосана

Успех на мацките, които свалят
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #664  
Стар 22nd February 2010, 15:03
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Здравейте момичета
Ооо, aniK

Аз днес съм си пак на нормално хранене(диета) но не мога да отида на фитнес защото ми дойде МЦ... просто ме е страх, цяла сутрин се свивах. По-късно ще направя някое и друго упражнение вкъщи, та да мога ако се почувствам зле да си легна веднага... Ще изчакам до сряда и тогава ще ходя но фитнес, ще го направя сряда, петък и неделя, я после вторник, четвъртък и събота и след две седмици ще съм си пак в любимия график- понеделник, сряда, петък.
Отговори с цитат
  #665  
Стар 22nd February 2010, 16:30
Аватара на swe3tynka
swe3tynka swe3tynka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 774
По подразбиране

Хай, гърлс

Минавам и аз да направя кратък отчет и ви оставям.
Какви ги свърших? 3 дена на житен режим, резултат: чувствах се страхотно, лека, подвижна, спокойна! Не съм се ядовала за глупости, никакви нерви, гняв, гадни мисли и пр. Тренирах! Само първия ден го пропуснах от към тренировка, защото ме мъчеше страшна умора. Другите дни-фитнес /втория ден/ и плуване /третия/. Свалих 1кг /а може и повече, з'то съм сигурна, че от нерви, емоционално и нередовно хранене бях качила, усещах го/. В момента съм 45 и се чувствам супер. Ще си ги поддържам с хубава храна и спорт

Днес ми е втори захранващ, обаче коремчето ми нещо не реагира добре на новата храна. Имам проблеми с ВЦ-то /запек/ и нито лененото семе вечер, нито сутрин помага. Топлата вода с мед, също. В резултат на което коремът ми е подут и ме боли. Затова се взех едни билки 'Херболакс', които са си спец за моя проблем. Довечера ще пия и утре ще видя дали имат ефект, защото не искам да прибягвам до разхлабителни чайове

А, само да кажа, че 3 дневния житен режим ми се отразяваше много добре на стомаха. Беше плосък, спокоен, нямах проблеми с ВЦ-то или колики. Изчистих се чудесно. Определено ще го повтора, когато му дойде времето /края на март/, само че 10 дневен.

Ето го и отчета ми от към храна днес. Захранващ ден номер 2:

07:00: овесени ядки със стафиди, ябълка и канела
10:00: около 30гр сурово кашу
12:00: зеленчукова крем супа, 100гр сирене
15:30: фреш от червен портокал, 3 мандаринки
19:00: шопска салата с извара /малко/

Сутрин пия топла вода и заедно с нея си хапвам по 1ч.л. домашен мед /уникално вкусен/. Това всеки ден го правя, затова и няма да го пиша. Какво другоо..аа, да супата. Мама вчера ми я приготви от броколи, карфиол, целина, лук, 2 моркова и 1 малко картофче /всичко сварено и пасирано/, отгоре поръсена с магданоз. Разделих я на 4 хранения. Мнооого вкусна стана!!!
И така..аз няма да пиша всеки ден, защото просто не ми се занимава, а и ми идва прекалено вманиачаващо. Добре си се храня, спортувам си, всичко си е ок
Може само спорта да го отчитам, да давам стимул хихи :P Шегувам се, вие добре си се справяте

Айде..аз отивам на фитнес, хубав ден
__________________
Гордей с това, което си, без значение кой се опитва да те убеди в противното!
Отговори с цитат
  #666  
Стар 22nd February 2010, 18:08
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

swe3ty! *hug*

Аз пък днес с тоя цикъл и болки и подут корем хич не ми се яде... сутринта към десет хапнах един сухар, за да си изпия спешно спазмалгона, после един омлет и 30гр моцарела, нооо едва се насилих да си изям супата и яйцата за късен обяд в 16:00... вечеря не знам изобщо да ли ще има... май ще хапна три-четири ягодки и 200гр кисело мляко и ще приключа...
Отговори с цитат
  #667  
Стар 22nd February 2010, 18:14
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

А, забравих най-вкусното нещо- направих си фреш от червените портокали, които майка ми прати Сууупер готино! Доста по-киселички са от обикновените и повече ме ободряват сутрин.
Отговори с цитат
  #668  
Стар 22nd February 2010, 19:01
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Здравейте! И аз днес нямам голям апетит,за разлика от предходните дни Пих 2 чая,вода,1 ябълка,5-6 печени бадема,резен кашкавал,резен сирене и преди малко половин кофичка кисело мляко..и даже изпитвам лека тежест
__________________
I saw you.I wanted you.I liked you.I got you.I had you.I loved you.I got bored. I left!
Отговори с цитат
  #669  
Стар 22nd February 2010, 20:59
Аватара на Abbi
Abbi Abbi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 159
По подразбиране

Хай и от мен

за днес

овесени ядки,ябълка,орехи,ленено семе,канела
2 от чушките на Sine,салата от моркови ,Sine наистина са невероятно вкусни
ябълка
половин пъстърва,домат+краставица

около 3л течности

Ice Cream по-добре бадемите,които си хапваш да са сурови.Това храната ти за целия ден ли е?Много е малко.Включи и зеленчуци,повече протеин.
aniK радвам се ,че си добре.
swe3tynka и на мен житния режим ми се отрази много добре и аз мисля да го повторя.Само ме притеснява това,че отслабвам,а не искам.
__________________
Ако не знаеш къде да идеш,ела на себе си!
Отговори с цитат
  #670  
Стар 22nd February 2010, 22:05
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Abbi, радвам се че са ти харесали чушките. Аз пък уж не обичам месо, но като видях пъстърва в менюто ти и така ми се дояде... ама съм на пост

За вечеря накрая хапнах две-три ягоди и един голям нар към девет и ми е много добре така, жалко само че съм в МЦ, защото чувствам че с липсата на апетит от грипа и от днес плюс житния ден вчера определено съм смъкнала едно кило, пък може и две, но наистина няма смисъл сега да се тегля...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:19.