IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #771  
Стар 6th March 2010, 15:09
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

danke
Отговори с цитат
  #772  
Стар 6th March 2010, 15:20
loreley loreley не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 512
По подразбиране

Ооо аз както обичам корни .. ще зема да го пробвам това домашното... изглежда ми много вкусноо ии аз много обичам бадеми ..
Отговори с цитат
  #773  
Стар 6th March 2010, 15:45
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Момичета,довечера с мъжо ще си правим някаква вечеря (бе пиршество направо ще е за мен ) и исках да питам понеже имам 350-400 грама пилешко бон филе и се чудя как и с какво да го сготвя. И исках да питам някоя от вас ползвала ли е Маги фикс малки тайни за сочно пиле и вкусно ли става ?
__________________
I saw you.I wanted you.I liked you.I got you.I had you.I loved you.I got bored. I left!
Отговори с цитат
  #774  
Стар 6th March 2010, 19:39
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Ice Cream, аз съм правила пилешки бутчета и цяло пиле с фикса за сочно пиле с паприка. бутчетата станаха много хубави, но цялото пиле - не. Мисля, че трябва да е на по-малки парчета месото, за да стане хубаво.

Уф стига с тия фиксове, че ми отваряш апетит .. пробвала съм повече от половината маги фиксове и повечето много ми харесват .....
Отговори с цитат
  #775  
Стар 6th March 2010, 21:22
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Благодаря,Jaynee Ще ги пробвам дръг път тъй като днес направих това пилешко филенце със зеленчуци в гювече Беше около 400 грама пилешко бон филе,1 морков,1 праз,1 глава лук,5 скилидки чесън,2 червени чушки,2 кисели краставички,замразени зеленчуци (към 300 грама общо зелени чушки,тиквички,домат,лук,па тладжан),домати от буркан,много подправки (чубрица,черен пипер,универсална подправка и малко сол) и никаква мазнина Хапнахме по една голяяяяма порция... Вкусно си беше..
__________________
I saw you.I wanted you.I liked you.I got you.I had you.I loved you.I got bored. I left!
Отговори с цитат
  #776  
Стар 7th March 2010, 09:02
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Опс,пропуснала съм да спомена и 2-та картофа Хехе
Днеска времето ми се вижда яко и планирам следобяд поне 1 час разходка А сега малко гимнастикаааа :P
__________________
I saw you.I wanted you.I liked you.I got you.I had you.I loved you.I got bored. I left!
Отговори с цитат
  #777  
Стар 7th March 2010, 09:16
Аватара на swe3tynka
swe3tynka swe3tynka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 774
По подразбиране

Добро утро, момичета :*

Ice Cream, навън наистина изглежда приятно с това слънчице, ама представям си какъв студ ще да е..Аз сега си оправям багажчето за плуване и ще потеглям към басейна. Половин часова сутрешна разходка ще си направя дотам :P

Поздрави на всичкиии и хубав, и усмихнат ден :P
__________________
Гордей с това, което си, без значение кой се опитва да те убеди в противното!
Отговори с цитат
  #778  
Стар 7th March 2010, 11:13
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Така.. днес ми е преходен ден - от многото ядене към нормалния ми режим за момента ..
Ето го менюто.

няколко овесени бисквити, кафе
зеленчуци и пиле в гювече
пилешка пържолка и салата от зеле и морков

В гювечето има и грах.
Сравнително бързо се оправих. Миналата седмица обяснявах как тази зима не съм се разболявала и т.н. и то какво стана ....


Днес е много хубав ден. Идеален за разходки. Дано и за вас да е такъв
Отговори с цитат
  #779  
Стар 7th March 2010, 13:28
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Здравейте, момичета . Имам нужда от съвет. Както знаете правих прочистващ режим и сега съм на зхранване, вече 4ти ден. Според този режим от вчера трябваше да започна да хапвам постна супичка без сол и мазнина . Аз направих следната - 4 малки картофчета, ~10 мънички морковчета, колкото кутре,да кажем 2 шепи зеле и 1/2 китка магданоз. Всичко това го пасирах. Догато се вареше супичката ухаеше много приятно и нямах търпение да я опитам, но се оказа такава отврат, че не мога да я ям , а трябва . Моля ви, дайте ми съвет какво да и сложа, че да не е толкова отвратителна тази супа. Сол ще мога да слагам чак след 6тия ден, но ако мислите, че солта ще я направи по-поносима бих сложила още сега. Наистина е много гадна супата и ще съм много благодарна ако ми помогнете.
Отговори с цитат
  #780  
Стар 7th March 2010, 13:48
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

според мен супата е гадна заради зелето. Незнам доколко ще помогне, но може да сложиш малко домати, няколко гъбки и още подправки да тушират вкуса на зелето.

супа със зеле за мен е най-гадното нещо
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:18.