IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #781  
Стар 7th March 2010, 18:38
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Jaynee, много благодаря за идейката с доматите. Не е истина, че това е същата супа от вчера. Много вкусно стана. Дори, като отворих буркана ми се искаше да го изям целия. А иначе сложих и малко доматки на ужасната салата от праз лук, крумид лук, чесън и магданоз и стана прилично. :P
Отговори с цитат
  #782  
Стар 7th March 2010, 20:06
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Доматите са спасение за много неща, които съм правила Радвам се, че се е получило !
Отговори с цитат
  #783  
Стар 7th March 2010, 20:44
Аватара на swe3tynka
swe3tynka swe3tynka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 774
По подразбиране

Аз си правя една много вкусна зеленчукова крем супичка, слагам: карфиол, броколи, 2 моркова, 1 праз, целина и 1 картофче и варя всичко без картофа 20 мин, после слагам картофчето и още 20. Пасирам с 1ч.л. краве масло (Президент ползвам аз) и слагам сол на вкус. Отгоре нарязвам магданозче и става уникално вкусна

Иначе ето го моето меню за днес. Беше ми много вкусно, затова викам аййде да го споделя и с вас :P Само че, забелязвам нещо ми се е свил корема явно от това житце и от нормални количества храна /за мен/, ми става супер тежко и дискомфортно. Ама не мога пък да не ям Само от житото се чувствам добре.. Abbi при теб така ли е или само моя стомах не е наред?

Иначе съм поотслабнала и на обиколки, и на килограми... Надявам се, че сега като си почна пак стария спортен режим /фитнеса т.е, з'то си плувам/, да вдигна килата на 45. Сега съм 44 /ръст 165/, чее..цикълът пак се губи. Ама ще дойде! :P

08:00: 50гр жито с 1ч.л. мед, 1ч.л. какао и ванилия
09:30: 20гр Линдт 70% /оообожавааам!!!/
12:30: червен портокал
15:00: салата зеле и моркови, салата червено цвекло /общо ~ 150гр/, броколи, спанак, целина, праз и малко био пилешко филе в гюведже, 5-6 големи маслини
20:00: купичка зеленчукова крем супа, малко извара /~50-100гр/, салата червено цвекло /~100гр/, 4 големи маслини

Нали храната ми не е малко?
__________________
Гордей с това, което си, без значение кой се опитва да те убеди в противното!
Отговори с цитат
  #784  
Стар 8th March 2010, 00:28
Аватара на Abbi
Abbi Abbi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 159
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от swe3tynka
Abbi при теб така ли е или само моя стомах не е наред?
swe3ty и при мен е същото.Измина почти месец от както свърших житния режим,а още ми е свит стомаха ,но се надявам постепенно да се оправи Ти колко дена го прави?Май беше писала,че пет.
Храната ти е супер
Да те питам и теб,защото бях задала въпрос,но никой не ме отрази ,а ти се интересуваш от здравословни храни,aniK се губи,но на нея й е простено и mindbender ни заряза,отдавна не се е включвал.Та въпроса ми е кой е по-добрия вариант за закуска - киноа,амарат или елда .
__________________
Ако не знаеш къде да идеш,ела на себе си!
Отговори с цитат
  #785  
Стар 8th March 2010, 11:07
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Честит празник, момичета
Пожелавам ви смелост, за да мечтаете, и дързост, за да осъществявате мечтите си
Успех на всички!
Отговори с цитат
  #786  
Стар 8th March 2010, 11:41
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Abbi
mindbender ни заряза,отдавна не се е включвал.Та въпроса ми е кой е по-добрия вариант за закуска - киноа,амарат или елда
mindbender тренира като луд и в свободното време релаксира... В интернет влизам вече само от работа, а по-специално за форума избягвам поради няколко причини - обръщения "момичета", снимки на аватари (най-вече задници и тем подобни), за които ме питат колегите и колежките, вкл. и шефката "какво пак гледам - все задници ми на екрана". А не виждам смисъл от мойте постове - кому е нужно моето мнение?
Отговори с цитат
  #787  
Стар 8th March 2010, 12:19
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Момичета аз вчера хапнах бая! И като изключим факта,че ми беше гузно понеже тоя кантар не мърда от от тия 46 кг,даже на моменти варира 46-46.5,ми стана тежко,чувствах се дискомфортно и за капак ми се появиха киселини ! Бе беше кофти ден... Та какво ядох... 11 часа чай (неподсладен черен чай),11:30 ябълка,12 часа-от гювечето с пилешко и зеленчуци (нито много малка,нито голяма порция...средна)+ 1 филия от моя хляб Вита,малко след това да речем минаха 10-15 минути и изядох шепа шам фъстъци и бадеми и за капак около 50 грама (половин шоколад май беше направо) Линд....познайте как се чувствах след това Такава огромна тежест в корема! Добре,че сутринта бях правила 30 минути гимнастика,а след това ядене вървях пеша 2 часа и половина! И вече ядох чак вечерта към 7 (чак тогава почувствах лекиииичък глад)-1 домат,1 зелена чушка,1 варено яйце и към 50 грама сирене на салата! и към 10 лешника... И днес ще го карам по-спокойно и без това нямам голям апетит Сега пийвам чайче,понеже преди малко станах

И да не забравя след оплакванията да кажа-Честит *-ми март на всички жени ! Да сте живи,здрави,красиви и да се гордеете,че сте се родили жени! Хихихих :P И приятно изкарване на празнуващите.
__________________
I saw you.I wanted you.I liked you.I got you.I had you.I loved you.I got bored. I left!
Отговори с цитат
  #788  
Стар 8th March 2010, 15:40
Аватара на swe3tynka
swe3tynka swe3tynka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 774
По подразбиране

[i]Abbi, от изброените само елда съм яла и мисля, че е добър вариант за закуска. Аз, когато си правех я овкусявах с извара и ставаше страхотно, все едно ям кус кус Веднъж дори си я направих с извара и домашно сладко от боровинки (обожавам такива комбинации ) иии....ммм :P

Иначе за киноата знам, че се консумира със зеленчуци, така че като за закуска..

А амарант също не съм яла, но пък има интересни неща в интернет за него, а и чета, че бил доста полезен. Даже и на някаква рецепта за пудинг с амарант намерих, звучи добре, виж


Пудинг с амарант


2 чаши сварен амарант
1 чаша ябълков сок
__________________
Гордей с това, което си, без значение кой се опитва да те убеди в противното!
Отговори с цитат
  #789  
Стар 8th March 2010, 16:26
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от swe3tynka
Abbi, от изброените само елда съм яла и мисля, че е добър вариант за закуска. Аз, когато си правех я овкусявах с извара и ставаше страхотно, все едно ям кус кус Веднъж дори си я направих с извара и домашно сладко от боровинки (обожавам такива комбинации ) иии....ммм :P

:P
До сега не съм яла Елда,и извара мразя,но може и да заобичам щом тази комбинация наподобява кус кус (аз аз много обичам кус кус ммм) А и с това сладко от боривинки...Е,сега огладнях!
__________________
I saw you.I wanted you.I liked you.I got you.I had you.I loved you.I got bored. I left!
Отговори с цитат
  #790  
Стар 8th March 2010, 17:59
Аватара на Miss_Murderer
Miss_Murderer Miss_Murderer не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 614
По подразбиране

ето за днес, очаквам мнения:
закуска- кисело мляко с корнфлейкс, вода с нед
обяд- картофи с гювеч
следобяд- 2 ябълки, мляко с нес
вечеря- към 250 гр. извара, печени чушки, 1 филия хляб
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:08.