IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #851  
Стар 10th March 2010, 09:49
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

на мен ми се струва, че цялото това мислене за храна, какво, по колко и кога, ви размътва мозъците нищо лично... обективно мнение на страничен наблюдател
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #852  
Стар 10th March 2010, 09:51
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Да ви кажа само, че редовно ви следя Рано ми е да пиша, но вече нямам търпение да мина на тази вълна. Още мъничко

Чаках някой да каже нещо на Abbi по отношение на зърнените, т.к. аз хич не съм веща - точно пък такива храни не съм яла, като се има предвид, че си карах по НВД.

За размера на дупето всичко е много относително - при повечето от нас това е кокал, ханш, няма как да се намали драстично (не говоря за по-пълничките случаи). Дори гръдната обиколка да е 70, няма как д-то да стане 70 :P BTW 90см е доста мини ханш при нормална женска структура. Някои жени импланти си слагат да им щръкне дупето
Отговори с цитат
  #853  
Стар 10th March 2010, 09:54
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Ей, забравих да поздравя Sine!!! Браво, мила, никой не се е съмнявал, че ще успееш!!!

Lilith, когато никога не си имала проблеми с килограмите, трудно ще разбереш позицията на доста от момичетата
Отговори с цитат
  #854  
Стар 10th March 2010, 10:04
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

Ани мила, не е съвсем никога, била съм и 60 кг., но благодарение на това, че не съм се комплексирала от факта и не съм гладувала, а си промених хранителните навици, без да искам мигновен резултат, метаболизмът ми работи ок

Не знам момичета, чета ви редовно, но не пиша, защото ми се струва, че няма с какво да допринеса за темата... просто ми се иска да ви кажа, че крайностите не са хубаво нещо и трябва да се харесвате независимо от мерките и килограмите. Едно усмихнато лице е в пъти по-привлекателно от една тънка талийка. Не го казвам с лоши чувства, много пъти съм искала да си кажа мнението за някои от менютата тук, но ми се струва лицемерно да ви поучавам, след като аз самата не полагам кой знае какви усилия

п.п. Ани, как си? Времето си вървииииии ... спряхте ли се на име ?
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #855  
Стар 10th March 2010, 10:27
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mindbender
Първо написах на шега за "задниците" и връзката щях и да я спомена. Вече и няма смисъл.

Няма идеална!!! Толкова ви е акъла, че се водите по тези мерки... За всеки човек скелетната структура, мускулния обем, мазнините са различни. Тези мерки 90-60-90 са излишни дори за самите модели. От това се водят повече самите дизайнери...
Може да прочетете още по 10 пъти 1-вото изречение, така се надявам, че няма да се чудите вече дали съм се шегувал или не... Не смятам да се повтарям.

Сега ще обясня и другото - и да се мерите всеки ден и да имате 90-60-90, всичко е индивидуално - било то ръст, килограми и сумати още други мерки и особености (някои от тях изброих горе). Дори с тези "идеални норми" пак може да изглеждате не както очаквате и бихте искали и пак ще прибягвате до огледалото (в някои случай и мнението на другите). Тогава какво значение имат тези измислени мерки, които не се знае нито как са измислени, нито за какъв ръст се отнасят... Написах вече, че това са излишни неща... Не разбрахте какво имах в предвид за гръдния кош и пак ще ви питам - само по ханш и талия ли преценявате дали изглеждате добре и как ви изглежда дупето (или задника, или както си ви е най-приятно да го наричате)?

Междудругото тази историята с мерките и подобна на тази на калориите и всякакви индекси. С по едно изречение съм обяснявал колко е общо (и неправилно) и колко са абсурдни тези данни и калкулатори. Но няма да ви давам акъл, продължавайте си както си знаете. Тя Lilith се изрази много точно:
Цитирай:
Първоначално написано от Lilith
на мен ми се струва, че цялото това мислене за храна, какво, по колко и кога, ви размътва мозъците
Ice_Cream, към теб и 1 ред не съм писал, нито съм ти коментирал снимките, нито нищо... Последното ти изречение насочено към мен, нито ме обижда, нито ще промени каквото и да е. Кой каквото прави и казва, си е за негова сметка...

Темата отдавна се е изменила и е заприличала на говорилня...
Отговори с цитат
  #856  
Стар 10th March 2010, 10:48
Аватара на swe3tynka
swe3tynka swe3tynka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 774
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jaynee
sweety, ако това ти е теорията, значи трябва и ти да си била "нападателна" пък като те гледам каква си миличка ...
Аа, Jaynee, така е защото не диетувам. Я ела да ме видиш като съм гладна каква ставам.. /не ти трябва! /

Спирам да спамя вече хихи, но напълно подкрепям Lilith!

aniiiiiik (hug) наистина измислихте ли име?? Момченце или момиченце ще е?

Sine, за малко да те забравя пак. Честитооо!!!! Толкова си постоянна с това учене, диети...възхищавам ти се. Много ще постигнеш в живота да знаеш! :P
__________________
Гордей с това, което си, без значение кой се опитва да те убеди в противното!
Отговори с цитат
  #857  
Стар 10th March 2010, 14:23
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Диетите наистина размътват мозъка-сменяш навиците относно хранене и движение,променя се съзнанието-ми нормално! Внимаваш какво ядеш,качеството,вида на храната,часовете-в това няма нищо лошо да го правиш и без да си на диета.Но е факт е,че докато си на диета може и да си поизнервен,макар,че мен сега не ми се е случвало,защото си имам и доста други неща на главата. Аз при диетите не подкрепям броенето на калориите,за някои може да е добре,но за мен това вече е крайно вманиачаване,както и качването на кантара всеки ден,а някои дори и по няколко пъти на ден сигурно!
И също така не се доверявам на никакви калкулатори,макар,че съм ги изпробвала от любопитство да вдия какви показатели показват,и ето например на Дюкан калкулатора за желателно тегло,както и този в този сайт където е на главната страница например показват,че идеалното тегло за моя пол,ръст и години е 49 кг.,но дреме ми кво показва някъв си калкулатор,след като аз не съм на неговото мнение! И това с мерките също е глупаво,кои идеални,кои не. Аз онзи ден пак от любопитсво реших да ги измеря (84-59-90),ма нищо не значат тия цифри за мен,сега по-важното е,че се харесвам! Пък дали метъра щеше да покаже мерки 200-300-250 все тая щом аз харесвам това,което виждам в огледалото.
__________________
I saw you.I wanted you.I liked you.I got you.I had you.I loved you.I got bored. I left!
Отговори с цитат
  #858  
Стар 10th March 2010, 16:32
neilichka neilichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 116
По подразбиране

Здравейте, момичета. Аз от много отдвана не съм писала, но наскоро започнах да взимам една хранителна добавка и съм супер доволна от нея и реших да споделя. Става въпрос за фибрите глюкоманан (от корена на едно растения). Разтварят се във вода или кисело мляко преди ядене (или в разни сочета) и понеже са фибри, създават чувство за ситост в стомаха. Така е по-лесно да се яде по-малко и да не се гладува. Намерих една статийка тук за тези фибри: http://www.bb-team.org/articles/895/ Пробвайте, ако искате

Иначе аз приключих с ВМ-НВД преди извесно време, защото ми омръзна само месо да ям. Сега просто си ям балансирано и без много въглехидрати, но все пак не изпадам в крайности. И си тренирам тежко, де Интересно ми е Моли къде е отишла и защо не пише вече?

Поздрави!
Отговори с цитат
  #859  
Стар 10th March 2010, 17:27
Аватара на swe3tynka
swe3tynka swe3tynka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 774
По подразбиране

nelichka, здравей Радвам се, че пак те виждам
Моли не пише и не чете вече по тези форуми, защото няма нужда от тях. Чувства се много по-спокойна и щастлива като вниманието й не е ангажирано постоянно с това какво да яде, кога и по колко, затова и не пише Иначе с нея всичко е наред
__________________
Гордей с това, което си, без значение кой се опитва да те убеди в противното!
Отговори с цитат
  #860  
Стар 10th March 2010, 18:51
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jaynee
sweety, ако това ти е теорията, значи трябва и ти да си била "нападателна" пък като те гледам каква си миличка ...

Добре, може да сме over react-нали Чувствителна съм на тема дупета

Днес съм на протеинов ден ( придържам се към разделното хранене засега). Гледам да не смесвам въглехидрати с протеини и мазнини ..
И понеже още не съм много навътре в темата за разделното хранене (трупам информация) искам да ви питам нещо.
Има ли някакви зеленчуци, които не е хубаво да се смесват с протеинови храни ?
Jaynee, мисля че http://store.picbg.net/pubpic/C3/4A/...33d6eec34a.jpg това ще ти е от полза.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:22.